Skocz do zawartości

Wisielec


Mazowszanka1973

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. 

Prośba o interpretację snu.

Wynajmuję dom. Tuż za płotem po sąsiedzku jest domek, który bardzo mi się podoba i nawet rozmyślałam nad tym, aby zrezygnować z obecnego, na rzecz tego po sąsiedzku, choć nie jest do wynajęcia obecnie. Dzieli nas tylko wspólny płot. Nie wiem, czy to istotne w tym śnie, ale właśnie dziś śniło mi się, że szłam moim podwórkiem, zerknęłam za płot, a tam pod budynkiem gospodarczym wisiał mężczyzna. Byłam tak wystraszona, że od razu się przebudziłam i bałam się przez kilka minut zamknąć oczy, aby uniknąć kontynuacji snu, bałam się, że jak zacznę się przyglądać, to rozpoznam jednak kogoś znajomego.

Mężczyzna nie był mi w żaden sposób znany, nie przypominał nikogo z bliskich. Nie był na mojej posesji.

 

Pytam o interpretację, ponieważ lata temu śniła mi się powieszona kobieta, która pod koniec snu strasznie zaczęła krzyczeć i od tamtej pory zaczęły się moje problemy, głównie finansowe. Ten wisielec po prostu wisiał w cieniu budynku, nawet sznura nie widziałam. Niektóre senniki interpretują wisielca (nieznajomego) jako zakończenie problemów, niektóre o nowych. A jakie jest Wasze zdanie?

 

Edit: Dodam jeszcze, że nabrałam w swoim życiu sporo znajd zwierzaków, mam ich obecnie 9. W zeszłym sezonie uratowałam kilka szczeniąt, kociąt ale udało mi się znaleźć im domy. Niestety moje problemy finansowe trwają nadal a wszystko drożeje, więc ostatnio jestem w desperacji i rozglądam się za tańszym siedliskiem, aby nie musieć oddawać tych zwierząt, które przygarnęłam i dalej się nimi opiekować. Tu gdzie mieszkam obecnie są dość wysokie koszty i to wszystko coraz bardziej ciągnie mnie w dół, mimo wszelkich starań aby połączyć koniec z końcem. Zaprząta mi to ogromnie głowę od jakiegoś listopada, a teraz ten sen

Edytowane przez Mazowszanka1973
uzupełnienie opisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55

mnie się wydaje, że ten sen wskazuje na możliwe.problemy związane z pomysłem przeprowadzki do tego mniejszego domku - że tam są jakieś nierozwiązane problemy

wyciągnęłam do tego 1 kartę i wyszło mi 7 mieczy mowiące o niejasnościach, oszustwach

- oczywiście, mogę się mylić ale nie zaszkodzi wszystko podwójnie sprawdzić gdybyś chciala się tam przenieść - być może są jakieś mankamenty tej rezydencji, o których nie wiesz albo nie dowiesz się zanim się tam przeniesiesz (ewentualnie)

 

może @Priestess albo jeszcze ktoś się wypowie jak interpretuje Twój sen

 

PS masz wielkie serce dla zwierzaków :1s_z: :bukiet3i:

wspólpracujesz może z którąś z organizacji pomagajacych zwierzakom ?

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniałam, ten domek nie jest do wynajęcia obecnie, więc nie podejrzewam, aby sprawa dotyczyła właśnie tego. Tzn brak obecnie podstaw abym o nim właśnie myślała :) a sen się przyśnił.

 

Dziękuję bardzo, że się odezwałaś.

Nie współpracuję z żadną organizacją, mam złe wspomnienia ze współpracy :) ratuję tyle, ile potrafię udźwignąć sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Cześć :)

Wisielec może oznaczać pragnienie nagłego zakończenia problemów, z którymi się borykasz. Wisiał on w sąsiednim budynku, bo fantazjowałaś o tym, że gdybyś się tam przeprowadziła, to problemy finansowe skończyły by się. Sen jest więc nawiązaniem do tej fantazji i jednocześnie do poprzedniego snu (sprzed lat), kiedy to zaczęły się problemy finansowe. 

Sen był w odbiorze takim koszmarem, ponieważ obecna sytuacja bardzo Cię dołuje, męczy, stresuje i jest bardzo trudna do uniesienia i boisz się, że nie dasz rady sama ze wszystkim. 

Trzymam za Ciebie kciuki i głowa do góry :)

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź :)

Boję się, że kolejny wisielec położy mnie po prostu już do grobu :) i stąd te obawy i prośba o interpretację :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
1 minutę temu, Mazowszanka1973 napisał:

Dziękuję bardzo za odpowiedź :)

Boję się, że kolejny wisielec położy mnie po prostu już do grobu :) i stąd te obawy i prośba o interpretację :)

 

Żaden sen nie jest w stanie położyć Cię do grobu. To tylko sen, nie ma takiej mocy.

Sen jest obrazem Twoich ogromnych leków. Ale też i pragnień, bo wisielec to ktoś, kto już niczym nie musi się przejmować. Nie chcę przez to powiedzieć, że marzysz o samobójstwie i absolutnie tego nie sugeruję. Myślę, że marzysz o uldze od trosk, a samobójca jest tego symbolem. Osobą, która raz na zawsze i w sposób nagły odcięła się od problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...