Skocz do zawartości

Foto Ascendent w Raku


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Osoba sprawia wrażenie osoby spokojnej, nieśmiałej i niepewnej. Dużo ciepła i wrażliwości, choć jest w tym dużo przewrażliwienia na własnym punkcie, dlatego łatwo o urażenie ascendentalnego Raka. Bojaźliwy wobec nowych doświadczeń.

Cechy fizyczne:

Charakterystyczna okrągła twarz. Oczy zazwyczaj również duże. Spojrzenie głębokie, ciepłe, zamyślone. Wyraz twarzy skromny, nieśmiały, niepewny, czasem jakby przestraszony. Często dość dziecięcy wygląd - chłopięcy lub dziewczęcy - przez wiele lat. Wysokie czoło.

Ciało krępe, skłonność do otyłości. Ruchy raczej powolne, spokojne. Cera zazwyczaj blada, ze skłonnościami do występowania piegów. Wrażliwość na promienie słoneczne.

Sposób bycia i wizerunek zewnętrzny:

Osoba sprawia wrażenie osoby spokojnej, nieśmiałej i niepewnej. Dużo ciepła i wrażliwości, choć jest w tym dużo wrażliwości na własnym punkcie, dlatego łatwo o urażenie ascendentalnego Raka. Bojaźliwy wobec nowych doświadczeń. Niezbyt otwarty na nowe znajomości, skryty. Dużo ostrożności w doborze znajomych, ale jest wobec nich lojalny i opiekuńczy. Zmienność nastrojów, dużo wewnętrznych niepokojów.

 

48ac0ce384a90730gen.jpg

 

Mariah Carey

 

e4a4ca36646f89a4med.jpg

 

Juliette Binoche

 

 

54cdec7b179e9ad2med.jpg

 

Kate Bosworth

 

1f4f77e1e05dad71gen.png

 

Angelina Jolie

 

52d8692cdfc39651med.jpg

 

Jennifer Garner

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą miłością był Rak ascendentalny, i rzeczywiście miał nieco okrągłą twarz, jasne włosy, wielkie oczy... Czymś był podobny do Kurta Cobeina. Czy był ciepły - chm, póki nie poznasz go bliżej :D Nieśmiałości też brakowało, ale opiekuńczość - tak :)

Reszta asc Raków, zazwyczaj, jak zauważyłam ma małe oczy, w odróżnieniu od Raków Słonecznych, ale wzrok ciepły :) Ja już tak kojarzę - małe oczy, ciepły wzrok, chyba Raczek ascendentalny ;) Osobowość z opisu zwykle się zgadza, ale zależy też od tego, gdzie i jak aspektowany jest Księżyc. Mój byly, o którym wspominałam wyżej, ma Księżyc we Lwie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też z kilkoma zdjęciami asc Raków ;) Jako że Ty pokazałaś nam samych Panien, to ja pokaże kilka Panów (Słoneczny znak jest w nawiasach ;) )

Bill Gates (Skorpion)

XpgonN0X_400x400.jpg

4996229367_e1e2cd743c_b.jpg

Salvador Dali (Byk)

Salvador_Dal%C3%AD_1939.jpg

dali_02.jpg

Albert Einstein (Ryby)

einstein06.jpg

e-gc-xnDFa8BxvtfRF6IuJrKkgk-fcSQa7P6ssQd

Stephen King (Panna)

785583-352x500.jpg

shutterstock_96909487.jpg

John Travolta (Wodnik)

John-Travolta-Najlepsze-filmy-w-ktorych-

z22356977Q,John-Travolta.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 11.02.2020 o 17:17, Roseanna Xavier napisał:

Ja też z kilkoma zdjęciami asc Raków ;) Jako że Ty pokazałaś nam samych Panien, to ja pokaże kilka Panów (Słoneczny znak jest w nawiasach ;) )

Bill Gates (Skorpion)

XpgonN0X_400x400.jpg

4996229367_e1e2cd743c_b.jpg

Salvador Dali (Byk)

Salvador_Dal%C3%AD_1939.jpg

dali_02.jpg

Albert Einstein (Ryby)

einstein06.jpg

e-gc-xnDFa8BxvtfRF6IuJrKkgk-fcSQa7P6ssQd

Stephen King (Panna)

785583-352x500.jpg

shutterstock_96909487.jpg

John Travolta (Wodnik)

John-Travolta-Najlepsze-filmy-w-ktorych-

z22356977Q,John-Travolta.jpg

 

"Udane" towarzystwo na zewnątrz i wewnątrz .

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och Neuer! Zawsze mnie do niego ciągnęło :D Rak jednak wyczuje Asc Raka haha :) W sumie każdą z tym osób jakoś lubię. Romy - tu moim zdaniem widać Raka zdecydowanie po ustach ( takie wydatne) i oczach.

Adele - też ją lubię. U niej wszystko praktycznie- jasna cera, kształt buzi, oczy, usta, figura ( choć bardzo schudła). Też to, że ceni sobie bardzo prywatność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Lianna napisał:

Och Neuer! Zawsze mnie do niego ciągnęło :D Rak jednak wyczuje Asc Raka haha :) W sumie każdą z tym osób jakoś lubię. Romy - tu moim zdaniem widać Raka zdecydowanie po ustach ( takie wydatne) i oczach.

Adele - też ją lubię. U niej wszystko praktycznie- jasna cera, kształt buzi, oczy, usta, figura ( choć bardzo schudła). Też to, że ceni sobie bardzo prywatność :)

Ja za dużo osób tu nie znam (bo żyję w swoim, innym wymiarze :D ). Lisa Kudrow mi od dawna podoba :1s_z: Blawatską da się poczytać :) Z Shakespearem historia jest bardzo zaplątana, ponieważ nie wiadomo, czy to aktor William pisał swojego czasu tą sztukę, czy ktoś z dworu królowej, i czy to on znajduję się w ogóle na obrazie... A szuke lubię, szczególnie sonety :P

Adel mi jakoś tak średnio - w sensie nie lubię jej muzyki - ale to prawda, że wygląda jak kwintesencja znaku :) Romy Schneider też, chociaż Mars też jest wyczuwalny...

Kwiatowy Księżyc na niebie". W nocy czeka nas nietypowa pełnia - Nauka -  Wiadomości z kraju i ze świata - Dziennik.pl - Wydarzenia i Fakty -  Dziennik.pl

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alyson Hannigan (Słońce - Baran) 

Kiedyś zaczynałam oglądać How I met your mother, ale nie poszło, po tej aktorce - mimice, emocjom, klimatom i twarzy jakoś wyczułam Raczka :)

Alyson Hannigan - fryzura - HappyHair

26. Alyson Hannigan - Zdjęcia, fotki - Facet

Alyson Hannigan - Wikipedia

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...