Skocz do zawartości

Foto Ascendent w Pannie


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Wrażenie osoby skromnej, poukładanej, niepozornej, ale eleganckiej. Nie narzuca się, postawa raczej powściągliwa, dostosowująca się. Spontaniczność nie jest mocną stroną. Praktyczne podejście do spraw. Dokładność i metodyczność w działaniu.

Cechy fizyczne:

Twarz raczej pociągła, ale z szerokim czołem. Drobne, ostre, “chłodne” rysy (np. szpiczasta broda). Gładka cera, proste brwi. Charakterystyczne “punktowe”, surowe spojrzenie “naukowca”, które jakby ciągle coś analizowało, mierzyło, oceniało. Czasem sprawia wrażenie posiadania - a nie raz jest tak w rzeczywistości - delikatnego “zeza” (np. John Malkovich, Patrick Swayze, Bruce Willis, Kurt Cobain, Renée Zellweger, Emma Watson). Oczy przeważnie małe, a usta wąskie.

Najczęściej smukła budowa ciała oraz dość delikatna uroda. Naturalna fotogeniczność mimo, że wygląd bardziej “biznesowy” niż “filmowy”. Tendencja do “iksowatych” nóg. Zachowuje młody wygląd przez wiele lat. Z uwagi na duże przywiązywanie wagi do zdrowia i higieny, ciało zawsze jest świeże i zadbane.

Sposób bycia i wizerunek zewnętrzny:

Wrażenie osoby skromnej, poukładanej, niepozornej, ale eleganckiej. Nie narzuca się, postawa raczej powściągliwa, dostosowująca się. Spontaniczność nie jest mocną stroną. Praktyczne podejście do spraw. Dokładność i metodyczność w działaniu. Dużo krytyki zarówno wobec innych jak i wobec siebie, ciągle czuje, że ma coś jeszcze do zrobienia lub poprawienia, stąd ciągłe martwienie się, a nawet zrzędliwość. Skupianie się na szczegółach może zasłonić im obraz całości danej sprawy. Lubi pomagać innym. Bardzo dba o zdrowie, higienę osobistą i wygląd, ale i tak najczęściej jest z niego niezadowolona.

 

87913c317488a09fgen.jpg

 

Emma Watson

 

 

26dd70b7aa446fe9med.jpg

Renée Zellweger

 

1a84aa493e837ffamed.jpg

 

Ryan Reynolds

 

e959d0d83125dee8med.jpg

 

Patrick Swayze

 

abb55c73061fab41gen.jpg

 

Chris Martin

 

20a0b5ccfda35d49gen.jpg

 

Adrien Brody

 

ba3b4ad7c09dfe3fgen.jpg

 

Audrey Tautau

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam koleżankę z asc w Pannie, jeśli chodzi o wygląd to raczej mało się zgadza, ale Olka to taki miks :) 

Na pewno nie jest elegancka, bardzo lubi wzorki wszelkiej maści, od kropek po kwiatki itd..

Natomiast jedna rzecz absolutnie zgadza się w 100%- nadmierne przeżywanie i doszukiwanie się problemów zdrowotnych, z tego jest już chyba wszystkim znana ;p

Z cech fizycznych zgadza się młody wygląd, obie wyglądamy na znacznie młodsze niż jesteśmy (ja lew z asc w bliźniaku a Ola baran z asc w pannie).  

Edytowane przez runoutofbreath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Mam znajomą taką z Asc w Pannie, jest bardzo dobra z astrologii :) Z wyglądu wygląda na z 10 lat mniej, niż ma faktycznie. Blondynka, jasna cera, oczy niebieskie, bardzo drobna, wzrost ok 160. Bardzo pracowita, potrafi wyciągać logiczne wnioski. Jak chodzi o astro- ma bardzo dużą wiedzę, robi ciągle jakieś analizy, tabelki, zestawienia. Ma dość sporą wiedzę też o medycynie niekonwencjonalnej, ale nie ma hopla na punkcie zdrowia, ani nic z tych rzeczy. Z twarzy może trochę podobna do Renee, ale szczuplejsza. Ogólnie otwarta i bardzo kontaktowa, ale Słońce Strzelec i znak Wodnika mocno podkreślony tutaj działa. Na pewno to nie jest typ paniusi z paznokciami, tylko kobiety która daje sobie radę sama i wszystko w domu zrobi jak majster XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Miałam 2 znajome dziewczyny z asc w tym znaku, obie są Raczkami :)

Powiem tak, dziewczyna, z którą utrzymywałam kontakt w czasy Rosji - kontakt znikł, była bardziej z wyglądu podobna do Raka, też czuć było od niej ciepło, sporo serdeczności, ciągle przychodziłam do niej siedzieć: filozoficzna, oczytana, nawet dość otwarta jak na asc w Pannie... Tylko że jak na Raka bardzo, bardzo praktyczna i pracowita - praca, praca, praca, 2 pracy na raz, skończona ekonomika, mimo że bardzo ładnie rysowała. "Bo najpierw trzeba się utrzymać".

 

Druga dziewczynę poznałam w pracy, tą już z rysów twarzy było widać się Panna - taki wygląd dziewczyny, która nie wyłazi z kościoła, która uczy się na same piątki ;) I tą cichość, skromność nawet wielki Stellum we Lwie nie przebijał :) Ale też ciepła, serdeczna... I księgowa :)

 

Chyba więcej Asc Panny nie znam... :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...