Skocz do zawartości

Foto Ascendent w Skorpionie


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Ascendentalny Skorpion odbierany jest jako tajemniczy, mroczny, poważny, a czasami w ogóle nie jest zauważalny właśnie z uwagi na “oszczędność” w wyrażaniu siebie i skrytość. Jednak gdy już się odezwie, zazwyczaj szokuje otoczenie dosadnością lub kontrowersyjnością tematu bądź poglądu.

Cechy fizyczne:

Najbardziej wyróżniającym elementem twarzy jest charakterystyczne głębokie spojrzenie. Bez względu na to czy oczy są duże czy małe, wzrok ascendentalnego Skorpiona przyciąga uwagę i intryguje, a niektórych może deprymować z uwagi na wrażenie “bycia prześwietlonym”. Spojrzenie może przybierać różne formy, najczęściej jednak jest tajemnicze, mroczne, “psychopatyczne” (z powodu umiejętności patrzenia bez przerwy w jeden punkt przez długi czas) lub ironiczne, cyniczne, sarkastyczne, szydercze, ale praktycznie zawsze przenikliwe. Kształt oraz wyraz twarzy przypomina czasem “przebiegłego szczura” (lub “szczwanego lisa”). Opanowanie - “twarz pokerzysty”. Oczy nierzadko głęboko osadzone w oczodołach w ciemnej oprawie, a podczas uśmiechu przymrużone. Nos czasem o “orlim”, “rzymskim”, garbatym kształcie. Ostre rysy twarzy.

Ciało najczęściej szczupłe, ale mocne i wytrzymałe, zbite. Chód szybki i lekko “skoczny”, ale ogólnie ruchy dość oszczędne.

Sposób bycia i wizerunek zewnętrzny:

Ascendentalny Skorpion odbierany jest jako tajemniczy, mroczny, poważny, a czasami w ogóle nie jest zauważalny właśnie z uwagi na “oszczędność” w wyrażaniu siebie i skrytość. Jednak gdy już się odezwie, zazwyczaj szokuje otoczenie dosadnością lub kontrowersyjnością tematu bądź poglądu. Czasem robi to chociażby w celu sprawdzenia czyjejś reakcji. Ma wiele pasji, pociągają go tematy tabu oraz wszystko co tajemnicze i niezbadane. Jest doskonałym psychologiem i obserwatorem. Dzięki temu, a także magnetyzmowi, opanowaniu, aurze tajemniczości oraz intrygującemu spojrzeniu jest jednym z najlepszych uwodzicieli. Dużą wagę przywiązuje do seksu. Mimo szerokiego spectrum emocji (które najczęściej przybierają skrajne formy) na zewnątrz chłodny i opanowany. Nieufny, uczucia okazuje tylko najbliższym. Wszystko pragnie kontrolować. Duża siła psychiczna dzięki wytrwałości oraz umiejętności głębokiej transformacji.

 

eba363a98635ead7gen.jpg

 

Natalie Portman

 

f09a7e5b2b088005med.jpg

 

Lilly Rose Depp

 

90e96a4452a1c8e8gen.jpg

 

Vanessa Paradis

 

980a5ae43133b376med.jpg

 

Chris Evans

 

84a08494f32628bemed.jpg

 

Grzegorz Napieralski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrożne, skupione spojrzenie - się zdadzą, ale też nie u wszystkich, tajemnicze, lub nawet rozmarzone spojrzenie czasami - woda, nie widziałam jeszcze okrągłego, patrzącego do góry nosa u tego asc :D

Co do reszty - osobowość się zgadza, ale trzeba moim zdaniem dodatkowo sprawdzać Mars i Pluton. Tajemnicze, dobrzy psycholodzy i obserwatorzy - tak :) Kontrowersyjni, tajemnicze, lubią seks :D

Jako przykład tez mogę odpowiedzieć o swoim bracie (nie w kontekście jego zainteresowania seksem). Jest z pod Strzelca, i ma Słońce w 1 domu, ale asc i trzy planety ma w Skorpionie. Jest lekki, ciepły, uśmiechnięty, ma jasne włosy i oczy, z rysów twarzy trochę podobny jest do Chrisa Evansa, zamieszczonego powyżej :)

Ma sporo kolegów, jest sportowcem, dużo w nim serdeczności, humoru, ambicji, ale... Widać, że w środku coś tam chowa, i nie wyłączam, że całą burze emocji - Księżyc też jest w Skorpionie i 12 domu. Uśmiecha się czasami bardzo tajemniczo. Widać, że nie wszystko co mówi, powie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lily Rose Deep przepiękne spojrzenie...takie bardzo głębokie, chociaż kolorem to przypomina bardziej rybki. Mi osobiście skorpiony, osoby z silna wenus w skorpio i te ascendentalne kojarzą się przede wszystkim z takimi szaroniebieskimi oczami, takim szklistym, przeszywającym spojrzeniem. Wiem, ze tak jest nie zawsze, ale to od razu nasuwa mi skorpiona. Uwielbiam mezczyzn z silna wenus, Marsem, asc w skorpionie, jeszcze jak na dodatek maja slonce w ognistym znaku to cudowna mieszanka. Miałam kiedyś dwie kolezanki z asc s skorpionie, bardzo ładne oczy, jedna brąz druga niebieskie, jeśli chodzi o charakter..ciężki..obserwatorki, nieco wycofane, ale potrafiące uderzyć w punkt. Jedna z nich ma slonce w znaku strzelca, bardziej rozrywkowa i niecierpliwa, ale obie z pewnoscia miały ciekawe spojrzenie, panie bardziej wycofane, obserwujące..

Edytowane przez runoutofbreath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Ludzie z Asc w Skorpionie mają w sobie jakąś tajemnice, ciężko ich rozkminić. Jednocześnie są wrażliwi, pełni pasji, niesamowitą mają intuicję. Czasem mam wrażenie, że potrafią przejrzeć człowieka na wylot, oczywiście nie tylko Asc w Skorpionie, Słońce i osobówki jak najbardziej też ;).

Ciągnie ich często do tematów tabu, są dość pamiętliwi i bywają mściwi. Mają w sobie coś magnetycznego, nie wiem jak to nawet ująć, przyciągają. Intensywnie, bardzo głęboko wszystko przeżywają, aczkolwiek doskonale potrafią się kontrolować. Bardzo inteligentni, bywają złośliwi i sarkastyczni, ach to poczucie humoru ! Często ciągnie ich do mroku. Znam kilku, którzy interesują się ... seryjnymi mordercami, ogólnie zagadkami, wszystkim co jest niewyjaśnione. Odczuwają bardzo skrajne emocje- niekiedy na zasadzie kocham, potem nienawidzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Nicole Kidman (Słońce - Bliżnięta) :love:

Lea Nicole Kidman's Bad Women en línea

Nicole Kidman Wallpapers - Top Free Nicole Kidman Backgrounds -  WallpaperAccess

Nicole Kidman's rise to fame | Worldation

Grace Kelly (Słońce - Skorpion) :love:

Grace Kelly – Wikipedia, wolna encyklopediaGrace Kelly: porzuciła aktorstwo dla ślubu z księciem. Odeszła w kwiecie  wieku - WP Film

Grace Kelly - styl księżnej Monako w historii mody | lamode

Jim Carrey (Słońce - Koziorożec)

Jim Carrey wzrost, waga, wiek, zarobki

Jim Carrey nie będzie sądzony za śmierć dziewczyny

Beard Says on Twitter: "Shinning bright like a diamond as always  #JimCarreysbeard #JimCarrey https://t.co/EVXDHBZxKg"

Kelly McGillis (Słońce - Rak)

Amazon.com: Vintage photo of Kelly McGillis smiling.: Entertainment  Collectibles

Traumatyczne przeżycia - Kelly McGillis – po piękności z "Top Gun" nie ma  już śladu. Aktorka zmieniła się nie do poznania - WP Film

Kelly McGillis - Charlotte ''Charlie'' Blackwood - WP Film

Lana Del Rey (Słońce - Rak) - no niesamowicie ładna kobieta :love: Za jej muzyką nie przypadam, ale lubię oglądać jej zdjęcia :)

Lana Del Rey przeżyła chwile grozy! Piosenkarka omal nie została  uprowadzona przez psychofana | Viva.pl

Loki i fale w stylu Lany Del Rey - Kobieta.pl

Lana Del Rey z kolejną zapowiedzią albumu | uptone.pl

James Franco (Słońce - Baran), specyficzny aktor :D

James Franco - Najprzystojniejszy mężczyzna na świecie! - WP KobietaJames Franco is getting Oscar buzz for 'The DIsaster Artist' - Insider

James Franco - Filmweb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Lana Del Rey musi robić mi jakiś kwadrat asc, bo strasznie mi się nie podoba.. jest jakby... hmmm nie umiem tego wyjaśnić... sztuczna, plastikowa, jakby wycięta z kartonu... natomiast piosenki jej uwielbiam..

Za to Nicole Kidman cudna :serce1: 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Lana Del Rey musi robić mi jakiś kwadrat asc, bo strasznie mi się nie podoba.. jest jakby... hmmm nie umiem tego wyjaśnić... sztuczna, plastikowa, jakby wycięta z kartonu... natomiast piosenki jej uwielbiam..

Za to Nicole Kidman cudna :serce1: 

Haha, a ja piosenek nie lubię :P Wiesz, i twórczość i kobiecość to Wenus ;) Mówiąc o kwadrarurach...

Mi podoba i ona, i Nicole, a w szczególności Grace Kelly :serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2020 o 19:48, Roseanna Xavier napisał:

Tu nie tylko ja zamieszczam zdjęcia, Lianna też zamieściła ładnych osób. Chcesz dodać coś od siebie - zapraszamy.

To Lianna też jest winna :)

Zamieszczę gdy znajdę wenę i inspirację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zapowiedzią umieszczam asc w Skorpionie:

 

Diane Keaton (Koziorożec)

diane-keaton.jpg?quality=90&strip=all&w=

Diane-Keaton-young.jpg?fit=512,768&ssl=1

4417937371_b5ed078f58_o.jpg

 

Ivana Trump (Ryby)

:chytry:

731378.jpg

GettyImages-649061204.jpg?x23912

Donald-Trump-rape-448146.jpg

 

Madhuri Dixit (Byk)

Madhuri+Dixit+Pictures1.jpg

06madhuri-dixit.jpg

67932542.jpg

 

Geri Halliwell (Lew)

geri-halliwell-t.jpg

geri-halliwell-this-morning-tv-show-in-l

 

Amel Bent (Rak)

amel+bent.jpg

 

amel-bent-chante-sa-vie.jpg

amel-bent1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2020 o 19:32, Yunugar napisał:

Niemożliwe. Wybrałaś same najlepsze zdjęcia i osoby a te gorsze odrzuciłas :)

Specjalnie dla Ciebie:

G. Ra-ra-rasputin (Wodnik)

What you never knew about Rasputin

Biography of Grigori Rasputin

Życie i śmierć Grigorija Rasputina

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivana? :mysli: Ale na drugim zdjęciu jest całkiem ok :)

Przyznam się, że reszta mi wygląda na całkiem spoko, chyba że Rasputina masz na myśli, ale i on miał swoich fanów (i fanek) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Roseanna Xavier napisał:

Ivana? 

Tak a ta druga? <już bez znaczka>

 

Rasputina masz na myśli, ale i on miał swoich fanów (i fanek

 

Swój do swego ciągnie, na bazie rezonansu.

 

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Yunugar napisał:

Tak a ta druga? <już bez znaczka>

 

Rasputina masz na myśli, ale i on miał swoich fanów (i fanek

 

Swój do swego ciągnie, na bazie rezonansu.

 

Jakiego znaczka? :mysli:

Wiesz co, mamy Wenus w rożnych znakach, gusty są raczej niezbyt podobne :P Potem wiesz, nie chce jeździć po innych kobietach, po facetach już z większą chęcią :smieszne:

 

Do tego brakuje mi krytyczności Panny, może zachcesz zaprosić Piko dla dalszej dyskusji? Porozmawiacie sobie fajnie o kobietach, kartach anielskich, czym tam jeszcze?  :yes: Ja chyba w tym sensie jestem słabym rozmówcą. Jak nie to nie 

 

Co do ludzi żywych dla mnie najważniejszym w sensie atrakcyjności jest łączność dusz, światów wewnętrznych, chemia a potem wygląd, no szczerze :D Chociaż po facetach - po raz kolejny - przejechać się mogę :P

 

Do do Rasputina - nie, nie o podobieństwo chodzi, ładne, wykształcone kobiety z klasą, szlacheckiego pochodzenia też za nim biegały - to się nazywa magnetyzm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Roseanna Xavier napisał:

Do do Rasputina - nie, nie o podobieństwo chodzi, ładne, wykształcone kobiety z klasą, szlacheckiego pochodzenia też za nim biegały - to się nazywa magnetyzm :D

O tym piszę. Swój do swego ciągnie, podobne przyciąga podobne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2020 o 08:38, Lianna napisał:

Ascendentalny Skorpion odbierany jest jako tajemniczy, mroczny, poważny, a czasami w ogóle nie jest zauważalny właśnie z uwagi na “oszczędność” w wyrażaniu siebie i skrytość. Jednak gdy już się odezwie, zazwyczaj szokuje otoczenie dosadnością lub kontrowersyjnością tematu bądź poglądu.

Cechy fizyczne:

Najbardziej wyróżniającym elementem twarzy jest charakterystyczne głębokie spojrzenie. Bez względu na to czy oczy są duże czy małe, wzrok ascendentalnego Skorpiona przyciąga uwagę i intryguje, a niektórych może deprymować z uwagi na wrażenie “bycia prześwietlonym”. Spojrzenie może przybierać różne formy, najczęściej jednak jest tajemnicze, mroczne, “psychopatyczne” (z powodu umiejętności patrzenia bez przerwy w jeden punkt przez długi czas) lub ironiczne, cyniczne, sarkastyczne, szydercze, ale praktycznie zawsze przenikliwe. Kształt oraz wyraz twarzy przypomina czasem “przebiegłego szczura” (lub “szczwanego lisa”). Opanowanie - “twarz pokerzysty”. Oczy nierzadko głęboko osadzone w oczodołach w ciemnej oprawie, a podczas uśmiechu przymrużone. Nos czasem o “orlim”, “rzymskim”, garbatym kształcie. Ostre rysy twarzy.

Ciało najczęściej szczupłe, ale mocne i wytrzymałe, zbite. Chód szybki i lekko “skoczny”, ale ogólnie ruchy dość oszczędne.

Sposób bycia i wizerunek zewnętrzny:

Ascendentalny Skorpion odbierany jest jako tajemniczy, mroczny, poważny, a czasami w ogóle nie jest zauważalny właśnie z uwagi na “oszczędność” w wyrażaniu siebie i skrytość. Jednak gdy już się odezwie, zazwyczaj szokuje otoczenie dosadnością lub kontrowersyjnością tematu bądź poglądu. Czasem robi to chociażby w celu sprawdzenia czyjejś reakcji. Ma wiele pasji, pociągają go tematy tabu oraz wszystko co tajemnicze i niezbadane. Jest doskonałym psychologiem i obserwatorem. Dzięki temu, a także magnetyzmowi, opanowaniu, aurze tajemniczości oraz intrygującemu spojrzeniu jest jednym z najlepszych uwodzicieli. Dużą wagę przywiązuje do seksu. Mimo szerokiego spectrum emocji (które najczęściej przybierają skrajne formy) na zewnątrz chłodny i opanowany. Nieufny, uczucia okazuje tylko najbliższym. Wszystko pragnie kontrolować. Duża siła psychiczna dzięki wytrwałości oraz umiejętności głębokiej transformacji.

 

eba363a98635ead7gen.jpg

 

Natalie Portman

 

f09a7e5b2b088005med.jpg

 

Lilly Rose Depp

 

90e96a4452a1c8e8gen.jpg

 

Vanessa Paradis

 

980a5ae43133b376med.jpg

 

Chris Evans

 

84a08494f32628bemed.jpg

 

Grzegorz Napieralski

Może jestem ślepy ale nie widzę w tych osobach ani krzty tajemnicy :wesoly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lianna napisał:

Yunugar, to wrzuć takie osoby, u których widzisz tajemnicę  XD

Takie osoby nie lubią gdy się je fotografuje :)) i nie są celebrytami.

 

Napisałem o tym że nie widzę gdyż opis asc skorpionowego się nie zgadza w ich przypadku (moim zdaniem) z czymś tajemniczym.

 

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yunugar napisał:

Takie osoby nie lubią gdy się je fotografuje :)) i nie są celebrytami.

 

Napisałem o tym że nie widzę gdyż opis asc skorpionowego się nie zgadza w ich przypadku (moim zdaniem) z czymś tajemniczym.

 

Parę osobówek (Słońce, Księżyc, Merkury, Wenus, Mars) trafi do ognia, i już to nie koniecznie jest prawdą :) I na scenę włażą. Druga sprawa, że nawet celebryta może być tajemniczy co do swojego życia prywatnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Roseanna Xavier napisał:

Druga sprawa, że nawet celebryta może być tajemniczy co do swojego życia prywatnego :)

Racja Roseanna, to jest prawda, tak jest czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Roseanna Xavier napisał:

nie o podobieństwo chodzi, ładne, wykształcone kobiety z klasą, szlacheckiego pochodzenia też za nim biegały

Nie miałem na myśli zewnętrznego podobieństwa tylko energetyczne, wewnętrzne. Cóż z tego, że były ładne jak w środku były zepsute i ich energia rezonowala z tym brudnym bytem, ew. coś je opętało. A to, że setka ludzi powiedziała kiedyś wymyślone historyjki na jego temat a później kręcono o nim zakłamane filmy ukrywając to co wydarzyło się naprawdę i to z kim się komunikował, to co innego. On był na początku prostym chłopem i o jakim magnetyzmie my tu mówimy?

Rzekomy magnetyzm (raczej zbiorowa hipnoza)  Rasputina nie pochodził od niego samego. To temat na inną dyskusję.

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Yunugar napisał:

Nie miałem na myśli zewnętrznego podobieństwa tylko energetyczne, wewnętrzne. Cóż z tego, że były ładne jak w środku były zepsute i ich energia rezonowala z tym brudnym bytem, ew. coś je opętało. A to, że setka ludzi powiedziała kiedyś wymyślone historyjki na jego temat a później kręcono o nim zakłamane filmy ukrywając to co wydarzyło się naprawdę i to z kim się komunikował, to co innego. On był na początku prostym chłopem i o jakim magnetyzmie my tu mówimy?

Rzekomy magnetyzm (raczej zbiorowa hipnoza)  Rasputina nie pochodził od niego samego. To temat na inną dyskusję.

Yunugar, no niesamowicie - z Tobą żartujesz na łuzie, a Ty się czepiasz i odpowiadasz na poważnie w stylu akademickim :sark:

9 godzin temu, Yunugar napisał:

tylko energetyczne, wewnętrzne

Z klasą - to energetyczne, wykształcona - to wewnętrzne, chyba, że może mylę znaczenia tych słów, wybacz, posługuję się polszczyzną tylko ostatnie parę łat :D Litości, błagam, litości! 

9 godzin temu, Yunugar napisał:

On był na początku prostym chłopem i o jakim magnetyzmie my tu mówimy?

Jak jedno zaprzecza innemu? Ja ogólnie to mówiłam o magnetyzmie na poziomie energetycznym - czyli coś co może mieć i chłop, i szlachcic, i poeta, no ale chyba ciężko moje słowa jest zrozumieć :D Zawsze byłam tego świadoma :D Myślę na swoich falach i w epicentrum mocnych wichrzy 

 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roseanna Xavier napisał:

Yunugar, no niesamowicie - z Tobą żartujesz na łuzie, a Ty się czepiasz i odpowiadasz na poważnie w stylu akademickim :sark:

Czasami trzeba spuścić z tonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F. I. Regardie (Słońce - Skorpion), ale nie wiem, o ile prawdziwy, bo zgodnie z jego twórczością :) On ma asc w Skorpionie w Siderial (nie wiem, jak Będzie po polsku) systemu, ale w tropical już miał asc w Wadzie, także mogą być wątpliwości, co do jego Skorpiona :wink:

Israel Regardie » Bishop Wilkins

Israel Regardie - Wikipedia

Francis Israel Regardie (1907-1985) - Find A Grave Memorial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...