Skocz do zawartości

Foto Ascendent w Strzelcu


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Jest chyba najbardziej towarzyski ze wszystkich ascendentalnych braci. Nastawienie do innych mozna okreslic jako pelne entuzjazmu i optymizmu, z bezposrednim podejsciem, ktoremu trudno sie oprzeć. Lubi ruch, nowe miejsca, jest otwarty na nowe doświadczenia, zwłaszcza podróże.

Cechy fizyczne:

Twarz pociągła, owalna. Głowa duża, czasem lekko kwadratowa. Szerokie, zaogrąglone czoło. Oczy również duże z bystrym, otwartym, pewnym siebie i jakby “przemądrzałym” spojrzeniem. Lekko wysunięty do przodu podbródek oraz podniesiona głowa nadają wyglądowi “szlachetny”, “arystokratyczny” wyraz. Z tego powodu oraz z uwagi na tryskający optymizm w wyrazie twarzy łatwo pomylić go z ascendentalnym Lwem. Często duże zęby i szeroki uśmiech :)

Ciało zwykle silne i dobrze zbudowane, dzięki aktywności i pociągowi do sportów zachowuje sprawność i smukłą sylwetkę, choć w późniejszym wieku skłonność do tycia. Nierzadko wyjątkowo duży wzrost lub potężna postura (Nicolas Cage, Sylvester Stallone, Elvis Presley, Marlon Brando, Gérard Depardieu). Ruchy “dystyngowane”, pewne siebie, pełne klasy, żywa gestykulacja i mimika twarzy.

Sposób bycia i wizerunek zewnętrzny:

Jest chyba najbardziej towarzyski ze wszystkich ascendentalnych braci. Nastawienie do innych mozna okreslic jako pelne entuzjazmu i optymizmu, z bezposrednim podejsciem, ktoremu trudno sie oprzeć. Wszędzie jest go pełno, ma ogromne poczucie humoru, zwykle zabawia towarzystwo, dużo się … śmieje :) Lubi spotykać się z ludźmi i zwykle jest lubiany, interesują go rozmowy na każdy temat. W przeciwieństwie do ascendentalnych Bliźniąt chętniej mówi o własnych przemyśleniach i wnioskach niż o tym co wie lub usłyszał. Jednak w poważnych dyskusjach może być “ciężki” z powodu niezachwianego poczucia nieomylności, pouczania innych i nierzadko arogancji. Lubi ruch, nowe miejsca, jest otwarty na nowe doświadczenia, zwłaszcza podróże.

 

18ceaae3a748c334med.jpg

 

Brad Pitt

 

5f9f3978e2929e4amed.jpg

 

Scarlett Johansson

 

5cf781bbd48c5b6amed.jpg

 

Soko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dużo znajomych mam z pod tego asc, i zauważyłam, że zwykle są lub religijni, lub "uduchowieni" - w sensie ezoterycznym. W zależności od swojego znaku chcą rozpowszechniać - wiarę, poglądy, wpływ, kontrolę. Mają zwykle życiowe powodzenie i lubią jeść.

Wysocy - tak, potężnej postury nie zauważyłam, u tych co znam, szlachetne rysy jedna z moich znajomych miała - Słońce - Rak, Księżyc -Waga, Wenus -Byk - i wydaje mi się, że to raczej Waga i Byk sprawili, niż jej asc w Strzelcu ;)

Zamieszczam planety, bo ona sama, otwarcie zamieszcza swoje kółko wszędzie, gdzie się da, i nic złego w tym nie widzi :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Lianna

b05a07e684c37d43gen.jpg

 

Michael Bolton

 

bba5e07b463cd830gen.jpg

 

Meg Tilly

 

c67bc26aa48cdf2dmed.jpg

 

Ian McCartney

 

4fcefc683825c108gen.jpg

 

Joanna Liszowska

 

573b63cb03e5377dmed.jpg

 

Anja Rubik

 

387fe03bca0c4966med.jpg

 

Donald Tusk

 

3a361834615a0b51med.jpg

 

 

 

 

Julia Hartwig

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znałazłam dość sporo, ale u niektórych mam wątpliwości co do asc: na przykład niektóre źródła wskazują, że Bob Dylan ma asc w Rybach, a nie w Strzelcu, także tych zdecydowałam ominąć :)

Jennifer Lawrence (Lew):

Znalezione obrazy dla zapytania: Jennifer Lawrence  

Znalezione obrazy dla zapytania: Jennifer Lawrence

Brigitte Bardot (Bliźnięta)

Znalezione obrazy dla zapytania: Brigitte Bardot

Znalezione obrazy dla zapytania: Brigitte Bardot

Catherine Zeta-Jones (Waga)

Znalezione obrazy dla zapytania: Catherine Zeta-Jones

Znalezione obrazy dla zapytania: catherine zeta-jones young

Elvis Presley (Koziorożec) - też zamieszczam, chociaż osobiście coś mi tu nie pasuje w Strzelcu w jego przypadku :)

Znalezione obrazy dla zapytania: Elvis Presley

Znalezione obrazy dla zapytania: Elvis Presley

Jimi Hendrix (Strzelec)

Znalezione obrazy dla zapytania: Jimi Hendrix

Znalezione obrazy dla zapytania: Jimi Hendrix

Bob Marley (Wodnik)

image.jpeg.9dbcdafd6ff606216867f4c307df9eee.jpeg

Znalezione obrazy dla zapytania: Bob Marley

Angela Merkel (Rak)

Znalezione obrazy dla zapytania: Angela Merkel

Znalezione obrazy dla zapytania: Angela Merkel jungMichael Fassbender (Baran) 

image.jpeg.9821ef9e31437346e84134b5c08dc2ef.jpeg

Znalezione obrazy dla zapytania: michael fassbender

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...