Skocz do zawartości

Kim jestem? odgadnij moje planety - zabawa astrologiczna


Emeryta

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnego dnia, czytając czat, wpadła mi w oko rozkmina pod kątem astrologicznym, czyli kto jakie planety i znaki w kim widzi. 
I w związku z tym proponuję zabawę w astro - obgadywanki, która polega na tym, że opisujemy to co wg. nas może zawierać kółko danej osoby.

 

Oczywiście w zabawie biorą udział tylko te osoby, które się same zgłoszą do obgadywania i których nie znamy dat urodzenia  :z_jezorem: ale opisywać je mogą wszyscy fani astrologii :yes:

Będą one tylko zobowiązane do weryfikacji, czy nasze skojarzenia się zgadzają się z rzeczywistością, ale nie muszą podawać swojej daty urodzenia, chodzi tylko o to, że jeśli ktoś powie, że osoba X ma np. Wenus w Raku a inna że ma Wenus w Rybach - to które spostrzeżenie jest prawdziwe i tak samo ze znakami. 

Nie wiem czy to wypali, bo mało jest amatorów astrologii, ale może chociaż spróbujemy? 

 

Ps. osoby, które podają publicznie swoje dane urodzeniowe, np. do wróżb są "spalone", bo każdy może zajrzeć w ich planety ;)

 

 

  • Lubię to! 3
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Propozycja ciekawa, ale myślę, że możnaby ją udoskonalić, bowiem jeśli mamy zgadywać planety, to musimy choć trochę się znać , nie da rady zgadnąć czyjejś planety, jeśli nie widzimy działalności na forum. Więc osoby nowe automatycznie odpadają. 

No i skoro na czacie była rozkmina bez zgody zainteresowanych (a była ;p ) to tutaj też też tak można zrobić, ale w ten sposób omawiany user może. ale nie musi odnieść się do tego, co wnioskujemy. 

Jak Ty to widzisz?

  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym nie pomyślałam :D - jasne, zgoda, wszelkie dobre zmiany są mile widziane :)

 

Pozwolę więc zacząć sobie od Ciebie ;p

wysoki poziom merytoryczny i inteligencja, intelektualistka ale cięty czasami język kojarzy mi się z powietrzem; Merkury w powietrzu? może i dobry Saturn być - jesteś profesjonalna w tym co tu robisz.

Wyważenie między tradycją a nowoczesnością, i skłonność do eksperymentów,  - Wodnik albo dobry Uran, incognito, schowanie swej prywatności  - jakaś Woda, Rak? 

Współczucie, rozumienie innych, także zwierząt, pomoc  - Woda, Ryby - Rak?

  • Lubię to! 3
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Ismer napisał:

No i skoro na czacie była rozkmina bez zgody zainteresowanych (a była ;p )

Ismer, ja osobiście bardziej żartowałam, mam nadzieję, że w żadny sposób Cię nie uraziłam :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Willow, mnie nie można urazić, mnie można wqr... zn. zdenerwować :sark: 

Napisałam tak, ponieważ to był przykład nadający się do tego wątku. Możecie mnie rozkminiać ile zechcecie, jednak mam w tym małą prośbę: chciałabym widzieć w tych rozważaniach także tą ciemniejszą stronę. No bo wiesz, swoje wspaniałości dobrze znam - wiadomo, jestem wcielonym :aniolek::biggrin: ale to co z tej drugiej, :devil1: strony to niełatwo jest samemu dostrzec ;p 

Jasne, że weryfikacji nie będzie :D 

  • Lubię to! 1
  • Dobre! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55
Godzinę temu, Ismer napisał:

chciałabym widzieć w tych rozważaniach także tą ciemniejszą stronę

ach, szkoda że nie znam się na astrologii 

ciemne strony to moja specjalność ("zawodowa" pesymistka) :D

ale wyżywam się w tarocie na razie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi, zawsze poczytać możesz a jest trochę tego u nas i lepszej jakości niż gdzie indziej :) wystarczy przeczytaj i obsmarujemy Ismer od góry do dołu :D 

  • Lubię to! 1
  • Dobre! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55

byłam nawet rok temu na wstępnym kursie astro, ale jak dla mnie to za dużo trzeba najpierw na pamięć sie nauczyć, za dużo zmiennych 

pozostanę przy tarocie i podziwianiu tych, którzy ogarniają astro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak jak na potrzeby tego tematu wystarczy. Możesz sobie poprzypominać czytając forum czego tam Cię uczyli i lu! do dzieła :) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wiedźmy! ;p 

Ava, leć na dział astro, jak już macie mnie smarować to porządnie :D 

 

Co do nauki to nie trzeba tak dużo pamiętać, podstawa to zapamiętanie podstawowych, głównych znaczeń znaków i planet a tego tak wiele nie jest. Potem zaczyna się kombinowanie jak to połączyć, ale na początek ważne jest skojarzenie planety z jej funkcją / właściwościami. Jeśli np. mówisz "Wenus" - to co tu tak wiele jest do opanowania? - miłość, romans, erotyka, związek, takt, sztuka, przyjemność - to naprawdę nie jest dużo ;p a podobnie jest ze znakami :) 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ismer napisał:

chciałabym widzieć w tych rozważaniach także tą ciemniejszą stronę. No bo wiesz, swoje wspaniałości dobrze znam - wiadomo, jestem wcielonym :aniolek::biggrin: ale to co z tej drugiej, :devil1: strony to niełatwo jest samemu dostrzec ;p 

No nie! Zadanie do nie spełnienia, normalnie :smieszne:

Ale lubię wyzwania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak nie do spełnienia, jak tak! - nawet jakbym była samą czystą wcieloną dobrocią i niewinnością, samą Trójcą świętą i najczystszym aniołem - to na pewno znajdzie się ktoś, kto tej doskonałości rogi i ogon dorysować potrafi ;) 

A jestem ciekawa, czy to co o sobie już wiem, jest takie samo z tym, co widzą we mnie inni, czy też jest jeszcze coś, z czego nie zdaję sobie sprawy.  Dla mnie taka smolna ocena jest ważniejsza niż boswellia, czyli kadzidło :) 

  • Lubię to! 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ismer napisał:

Jak nie do spełnienia, jak tak! - nawet jakbym była samą czystą wcieloną dobrocią i niewinnością, samą Trójcą świętą i najczystszym aniołem - to na pewno znajdzie się ktoś, kto tej doskonałości rogi i ogon dorysować potrafi ;) 

Ja po prostu idealistką jestem, mi ciężko o wadach :D

Ale postaram się napisać i w taki sposób przepracować swoje słabe miejsca, haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2020 o 17:11, Ismer napisał:

Willow, mnie nie można urazić, mnie można wqr... zn. zdenerwować :sark: 

Napisałam tak, ponieważ to był przykład nadający się do tego wątku. Możecie mnie rozkminiać ile zechcecie, jednak mam w tym małą prośbę: chciałabym widzieć w tych rozważaniach także tą ciemniejszą stronę. No bo wiesz, swoje wspaniałości dobrze znam - wiadomo, jestem wcielonym :aniolek::biggrin: ale to co z tej drugiej, :devil1: strony to niełatwo jest samemu dostrzec ;p 

Jasne, że weryfikacji nie będzie :D 

Cóż, zacznę - lubisz sobie pojeść, jesteś leniwa i wolisz nic nie robić, i jesteś nieco flirciarska (takie mam odczucie), także obstawiam, że lub Słonce lub asc masz w Byku, lub Wadze - asc, bo osobiście Cię nie znam :D Na pewno masz jakieś skryte talenty twórcze :P

Z tej flirciarskiej strony i dlatego, że czasem lubisz się pochwalić - zakładam, że Wenus jest w ogniu.

Lubisz sobie pogadać, ale jak jest trzeba po kimś pojechać, to robisz to bez skrupułów, chociaż i w sposób elegancki, co dla mnie + za Wagę, i pewnie masz tam Merkury z kwadraturą od Marsa, haha :D A Mars znajduje się w Koziorożcu - stąd karierizm i zamiłowanie w tradycji :D Ale równowagę miedzy tradycją a nowoczesnością pewnie daje jakiś lepszy aspekt z Uranem do świateł, lub Merkurego :)

Z tego ciepła, opiekuńczości, wyrozumienia, wsparcia (za co dziękuje ciepło - nie wiem, czy tak w Polsce mówią? )i kobiecości Ismer zakładam, że Księżyc ma w Raku, co prawda tam chyba takie jazdy! Bo opozycja z Marsem i Kwadratura ze Słońcem.... 

Jeśli w Wadze Słońce, to asc na pewno w Skorpionie - stąd sarkazm, często mroczne spojrzenie i właśnie chęć jej ciemniejszej strony :P A jeśli Slońce jest w 12 domu, to z tym, co juz było powiedziane, widzę problemy emocjonalne i nieproste życie

Witajw naszym klubie zaburzonych :D

Mam nadzieję, że udało mi się :P Z negatywami :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Powiem jedno - nie wywiązałaś się z zadania z negatywami... za łagodnie to wszystko napisałaś :D 

Talentów twórczych nie mam, ani skrytych ani jawnych, chęci tylko mam, bo coś tam sobie czasem rysuję, coś piszę, ale nie pomogą i chęcie, skoro jestem beztalencie. I jednego też nie mam - pędu do kariery, wręcz przeciwnie - nie potrafię należycie zatroszczyć się o sprawy zawodowe. 

Flirtować lubię, jak prawie każda kobieta, no cóż, to chyba próżność też w tym ma udział - która z nas nie lubi się podobać? ;) 

Lenistwa swego nie ukrywam, niestety bywa ono pokonywane przez pracowitość, chociaż raczej nie z powodu samej pracowitości wrodzonej, co z ciekawości, która potrafi pokonać nawet owo lenistwo :D 

Co do zaburzenia - prawda, gdybym była niezaburzona, to cóż bym na tym forum robiła :sark: 

  • Lubię to! 1
  • Dobre! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Ismer napisał:

Talentów twórczych nie mam, ani skrytych ani jawnych, chęci tylko mam, bo coś tam sobie czasem rysuję, coś piszę, ale nie pomogą i chęcie, skoro jestem beztalencie

To wszyscy tak o sobie mówią ;)

17 godzin temu, Ismer napisał:

Flirtować lubię, jak prawie każda kobieta, no cóż, to chyba próżność też w tym ma udział - która z nas nie lubi się podobać? ;) 

Niektóre mają to gdzieś, ale ja, jak i Ty lubię :P Na pewno Wenus w ogniu, też na pewno lubisz błyszczeć i komplementy :D 

17 godzin temu, Ismer napisał:

I jednego też nie mam - pędu do kariery, wręcz przeciwnie - nie potrafię należycie zatroszczyć się o sprawy zawodowe. 

Tak, ale jak mi się wydawało po konwersacjach w czacie, coś tam osiągnęłaś...

Ja osobiście boje się lepszych stanowisk, a szczególnie menadżerskich i odpowiedzialnych, także każdy, kto tak się nie zachowuje - na moje jest karieristem :P 

Do tego, nie raz mówiłaś, że astrologia to nauka nie dla leniwych - wychodzi na to, że potrafisz skutecznie za coś usiąść, bo nie każdy, który ma ciekawość potrafi :P Może Mars jednak w Pannie? :mysli:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Willow, ja naprawdę nie mam twórczych talentów. Słyszałaś o mnie może gdzieś? ;p co innego chęci a co innego talent - to trzeba rozróżnić.  Pośpiewać sobie na przykład też lubię, ale - jak już kiedyś wspominałam - z daleka od ludzi. I tak mają dosyć stresu, nie muszę im ja jeszcze go dodawać :D 

 

Co do moich osiągnięć zawodowych - no tak, osiągnęłam to, że nie zostałam z pracy wyrzucona - i to jest moje największe osiągnięcie w karierze :sark: - było trochę trudnych sytuacji, w których sama siebie bym wywaliła za ciafranie ryjem, bo niestety nie potrafię czasami nie mówić o tym, co jest złe. 

 

Jeśli chodzi o kwestię lenistwa - naprawdę jestem leniwa i bardzo niechętna do pracy, która mnie nie interesuje, nie ciekawi, a muszę ją wykonać. Wyjątkiem są sytuacje, kiedy muszę się czegoś dowiedzieć, żeby nie dać się zrobić w jajo, np.ostatnio pilnie studiowałam kodeks pracy, który mnie tyle interesuje tyle, co zająca dzwon Zygmunta. Albo jak musiałam opanować całoroczny materiał z matmy w dobę, bo groziła mi poprawka :D 

Natomiast pasja to co innego, i gdyby wykonywane zajęcie było z nią zgodne - nie byłoby większego tytana pracy ode mnie. 

To prawda, że jestem skuteczna w tym co lubię, lecz  biorąc pod uwagę moje osiągnięcia na przestrzeni tych lat, co się zajmuję ezo - no to tu też za bardzo do pracy się nie przykładam. 

 

Czy lubię błyszczeć? - jako płeć żeńska to oczywiste, natomiast w ten sposób, aby w ogóle  wyróżniać się spośród innych - to nie. Zawsze chadzałam własnymi drogami, a one są z dala od ruchliwych arterii...  nie powiem, że jestem jakaś skromnisia, cnotka niewydymka, jeśli chodzi o to nie wyróżnianie się  - co to to nie, też lubię być chwalona, (a jest ktoś, kto tego nie lubi? ;p ), lecz nie zależy mi na tym tak, bym robiła wszystko, by zabłysnąć za wszelką cenę. Ale też nie lubię, kiedy ktoś odbiera mi autorstwo pomysłów, co się w mojej pracy często zdarza. 

 

Przysrać komuś umiem, ale to wiedzą wszyscy, nie da się ukryć. Prawdę mówiąc, nie zamierzam nad tym pracować w tym wcieleniu, zostawię sobie to zadanie na następne. 

 

Z tradycją to jestem na bakier, jeśli idzie o zwyczaje, które są mi narzucane, a których nie akceptuję, natomiast jeśli idzie o poznawanie - to tutaj kopię do samego źródła (na ile się da), bo uważam, iż ważne jest poznanie dlaczego coś ma tak a nie inaczej, skąd się wzięło, czy można to wykorzystać i czy koncepcje, które powstają w czasach współczesnych są rzetelne czy wzięte z firmamentu :D 

 

A cała reszta mnie, to przeciętna baba z PRLu, która odróżnia się tym od innych przeciętnych bab, że czasami lubi sobie zajrzeć w  :karty: :z_jezorem:

  • Lubię to! 2
  • Dobre! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ismer Jeśli pozwolisz i mogę dodać coś od siebie. Moim zdaniem Mars jednak w Koziorożcu. Uparta i zdeterminowana w obronie swoich celów i wartości. Umie dowalić, ale tak z klasą i nigdy nie za mocno :D Nie jest impulsywna czy agresywna. Tego Słoneczka w Wadze raczej nie widać ;p gdzie te luksusy i wyrafinowanie? Mówiła, że lubi piwko, więc obstawiałbym Byczka ;p

 

W ogóle uważam, że ma harmonijny aspekt pomiędzy Słońcem a Księżycem – spójna, kompletna, kontrolująca emocje. Wiek jest mi mniej-więcej znajomy. Można nawet poszukać możliwych układów na niebie z przeszłości, aby zlokalizować tę nikczemną niewiastę :sark:

 

Godzinę temu, Ismer napisał:

Prawdę mówiąc, nie zamierzam nad tym pracować w tym wcieleniu, zostawię sobie to zadanie na następne

A szkoda :smieszne:

Edytowane przez Makryz
  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Piwko" - to w ogóle dziwny argument, mój dziadek-Waga uwielbiał, kiedy jeszcze miał zdrową wątrobę :P

Waga to nie luksusy, a klasa akurat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
22 godziny temu, Makryz napisał:

@Ismer Jeśli pozwolisz i mogę dodać coś od siebie.

Powiedzmy, że nie pozwolę. I czy to ma jakiekolwiek znaczenie, skoro już powiedziałeś?  :walek: 

 

22 godziny temu, Makryz napisał:

Nie jest impulsywna czy agresywna.

Jestem. Ale w necie istnieje większa możliwość kontroli nad tym co się... pisze ;p W przeciwnym wypadku, gdybyśmy się spotkali w realu już byś chodził poszkodowany na ciele,  być może musiałbyś udać się do chirurga, a w bardziej wnerwiających sytuacjach sala operacyjna murowana  :bejsbol: 

 

22 godziny temu, Makryz napisał:

Mówiła, że lubi piwko, więc obstawiałbym Byczka

Gdyby tylko Byczki piwko (i inne trunki) lubiły, Matka Ziemia nosiła by na sobie o 11/12 mniej pijusów niż nosi. No niech będzie, że smakoszy. 

 

22 godziny temu, Makryz napisał:

spójna, kompletna, kontrolująca emocje.

zgłaszam to do konkursu na dowcip tysiąclecia :smieszne: 

 

22 godziny temu, Makryz napisał:

Wiek jest mi mniej-więcej znajomy. Można nawet poszukać możliwych układów na niebie z przeszłości, aby zlokalizować tę nikczemną niewiastę :sark:

Spróbuj, będzie to bardzo ciekawy eksperyment:rycerzyk: I pracochłonny :D 

 

22 godziny temu, Makryz napisał:
  2 godziny temu, Ismer napisał:

Prawdę mówiąc, nie zamierzam nad tym pracować w tym wcieleniu, zostawię sobie to zadanie na następne

22 godziny temu, Makryz napisał:

 

A szkoda :smieszne:

Fakt, masz czego żałować, bo czym to się może skończyć napisane masz wyżej, albowiem na przysraniu to się u mnie nie zawsze kończy :rofl:

  • Dobre! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Ismer napisał:

Słyszałaś o mnie może gdzieś? ;p 

Nie znam Twojego nazwiska :P tak może znalazła bym :D

18 godzin temu, Ismer napisał:

co innego chęci a co innego talent - to trzeba rozróżnić.  Pośpiewać sobie na przykład też lubię, ale - jak już kiedyś wspominałam - z daleka od ludzi. I tak mają dosyć stresu, nie muszę im ja jeszcze go dodawać :D 

Nie słyszałam, także wiesz :D

18 godzin temu, Ismer napisał:

Co do moich osiągnięć zawodowych - no tak, osiągnęłam to, że nie zostałam z pracy wyrzucona - i to jest moje największe osiągnięcie w karierze :sark: - było trochę trudnych sytuacji, w których sama siebie bym wywaliła za ciafranie ryjem, bo niestety nie potrafię czasami nie mówić o tym, co jest złe. 

Rozumiem :) Cały czas miałam wrażenie, że masz jakieś stanowisko menedżerskie, haha :D Nie wiem czemu w sumie :)

18 godzin temu, Ismer napisał:

Jeśli chodzi o kwestię lenistwa - naprawdę jestem leniwa i bardzo niechętna do pracy, która mnie nie interesuje, nie ciekawi, a muszę ją wykonać.

18 godzin temu, Ismer napisał:

Natomiast pasja to co innego, i gdyby wykonywane zajęcie było z nią zgodne - nie byłoby większego tytana pracy ode mnie. 

To prawda, że jestem skuteczna w tym co lubię,

Haha, mam absolutnie tak samo :D :D :D 

18 godzin temu, Ismer napisał:

aby w ogóle  wyróżniać się spośród innych - to nie. Zawsze chadzałam własnymi drogami, a one są z dala od ruchliwych arterii...

Ale to są Światła i w jakimś stopniu ascendent :P 

Ja tak po słońcu i księżycu też jestem jedna, a po Wenus i Marsu zupełnie inna :D

18 godzin temu, Ismer napisał:

Z tradycją to jestem na bakier, jeśli idzie o zwyczaje, które są mi narzucane, a których nie akceptuję, natomiast jeśli idzie o poznawanie - to tutaj kopię do samego źródła (na ile się da), bo uważam, iż ważne jest poznanie dlaczego coś ma tak a nie inaczej, skąd się wzięło, czy można to wykorzystać i czy koncepcje, które powstają w czasach współczesnych są rzetelne czy wzięte z firmamentu :D 

Stawiałabym na Słońce w krzyżu kardynalnym lub stałym ;) 

A skąd się wzięło, dlaczego jest tak a nie inaczej - to silne Saturn i Księżyc, moim znaniem. Merkury też musi być dobry po znaku/domu i/lub dobrze aspektowany. W inteligencji Ci nie odmówisz :D 

PS: a dowalić i ugryźć to ja dopiero nie lubię, chyba że z zemsty - bo tak, mściwa jestem :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Willow napisał:

Zawsze chadzałam własnymi drogami, a one są z dala od ruchliwych arterii...

Ale to są Światła i w jakimś stopniu ascendent :P 

 

Ja tak po słońcu i księżycu też jestem jedna, a po Wenus i Marsu zupełnie inna :D

Może tak że Światła, ale chyba nie same z siebie, tylko jakoś ważnie ustawione, to też Wodnik, Uran - to indywidualiści, Mars i Baran też nie lubi by mu nakazywano i ma własne drogi. Myślę, że znak Wodnika i Uran i Mars / jakieś znaki ogniste są też akcentowane, są mocne, widoczne w Twoim kółku,

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 12.02.2020 o 11:47, Willow napisał:

Cały czas miałam wrażenie, że masz jakieś stanowisko menedżerskie, haha :D Nie wiem czemu w sumie :)

tak się nad tym zastanowiłam i w sumie to wiele osób, które mnie nie znają osobiście ma takie wrażenie. A w realu to jest tak, że jestem na ostatnim miejscu w firmie, pracuję wprawdzie w zespole administracyjnym, lecz w ogóle to zaczęłam pracę wbrew swojej woli, nie chciałam tam pracować, ale tak się zadziało, że zostałam zmuszona przyjąć tę robotę. I się zaczęło stopniowanie obowiązków, ale nie szedł za tym ani awans ani podwyżka czy premia. Doszło do tego, że pracując na zwykłym stanowisku wykonuję obowiązki jakie tylko szef narzuci, nie tylko te co mam w umowie, a co za tym idzie muszę się sprężać i być zorganizowana. Może to właśnie przebija nawet przez internet  :D  A w języku astrologicznym nazywa się: "niezrealizowany potencjał"  :sark: 

 

A teraz czas na Cię, Emeryta, zaczęłaś ode mnie to ja Ciebie teraz obsmaruję ;p niewiele co prawda, bo dość świeża tu jesteś, no ale coś już mi miga, a więc: 

Wydaje mi się, że jesteś bezpośrednia walisz prosto z mostu co myślisz, nie obcyndalasz się z osobami, które podnoszą Ci ciśnienie. Co za tym idzie dałabym plus na Ogień, a że masz przy tym rozwinięte horyzonty poznawcze to raczej Strzelec niż Baran, chociaż i Barana lub ognistego Marsa nie wykluczam. Może być dobry Uran i/ albo jego aspekty, bo niekonwencjonalne zainteresowania masz. Wyrażasz się zrozumiale i bez błędów, wywody są logiczne  - plus dla Merkurego, pewnie w powietrzu, coś w Wodzie chyba też jest, bo widziałam Twoje przyłączki pod charytatywki w Hydeparku.  

  • Lubię to! 2
  • Medal 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emereta :)

Też w Tobie, jak i Ismer odczuwam Strzelca - nawet tak powiem, odczuwam Jowisz - jesteś pogodna, masz wielkie grono zainteresowań i nie tak poi wierzchami jak Bliźnięta, a głębiej, intuicyjnej :) Masz dobre poczucie humoru, a również dbasz o moral ;) Aktywnie tworzysz nowe tematy i zachęcasz do uczestnictwa - ogień ;)  może masz coś w Strzelcu (Słońce, Jowisz, Merkury), a coś w Rybach (Księżyc, Mars) - bo Rybę po wrażliwości, ciepłu też wyczuwam, ciężko powiedzieć. Jeszcze Pannę czemuś odczuwam, może masz ją na asc - to takie wrażenie bardziej osoby gdzieś bardziej poważnej i skupionej :) Wenus może w Skorpionie - niestety za mało się znamy jeszcze :) 

Takie bardziej intuicyjne wnioski :)

A zweryfikujesz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dziś nie mam siły na rozprawianie, ale myślę, że one obie mają w sobie coś ognistego, Emeryta bardziej bezpośrednio zauważalny, Ismer mniej bezpośrednio [mówię o forum] ale też może to zależeć od tego na ile dziewczyny go kontrolują i czy jest schowany pod horyzontem czy nie. Za to obie myślące i niekonwencjonalne. Wodniki jak nic są u nich ;p nie musi być Słońce, inne planety też przecież aktywują znaki.

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2020 o 12:44, Willow napisał:

A zweryfikujesz? :)

Częściowo tak, powiem co się zgadza, a kto wie, może kiedyś podam cały swój horoskop :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Emeryta, 

To teraz już powiesz? Bo zabawa się skończy na zawsze :P

 

Możemy też pogadać o Makreli lub Ejbercie :P Widja jeszcze chyba nie ujawniała swojego kosmogramu :D Niestety nie ma zbyt dużo osób, nadających się na tą zabawę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willow, no nie ma, bo tu jest wąskie grono miłośników astrologii, ale dobrze że w ogóle jest i możemy sobie odgadywać kogoś zupełnie nie znając kosmogramów. Może by można ją urozmaicić, wprowadzając inne elementy do charakterystyki? ale nie wiem, czy to aby nie będzie już plotkarstwo i magiel ;)

 

Szykowałam się na dwójkę, którą wymieniłaś, ale ciągle latam i latam po kominach, to mało czasu mam :D

 

Później o sobie napiszę, może jeszcze ktoś się na mnie skusi :sark:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Cytat

Sceptyczny tetryk

Na moje to całkiem na Pannę/Skorpiona wskazuję :D :P Ale też jakoś Raczka czuje w Ejbercie ;)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderators

Ismer Znak zodiaku znam, więc tu jestem spalony. Widja wygląda mi na Koziorożca, lub Pannę, a jak nie słonecznie to przez obsadę, skrupulatna jest i skupiona i bez dużego dzwonu się nie odzywa (widziałem :) )  Emeryta baraniasta mi się wydaje i zabiegana, ciekawa świata, dałbym coś więc na energiczność, ruch a więc ówże Baran, Bliźnięta lub Strzelec. Uraniczność i/lub Wodnika też bym wsadził, bo myśl głębsza i wodą jakąś bym to pokropił, może Skorpionem albo Ryby gdzieś pływają, bo nieobojętna na krzywdę.   ;)  Willow zdolna i lotna bardzo jest, szybko się uczy, wiele zainteresowań - też mogą być Bliźnięta albo Strzelec, chętna do pomocy, więc woda też by się wlała. Mówi, że mściwa jest  no to - Skorpion, Koziorożec, Saturn pewnie zaznaczony, może być że z Marsem.

Więcej grzechów nie pamiętam ;p 

  • Cool 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od naszej "Babci" Ismer, bez urazy, żartuję oczywista XD

Czuję znak Wagi, może że starasz się mam wrażenie łagodzić jakieś spory, dyplomacja i tak, oj tak. Może Słońce w tym znaku? Widać, że lubisz sztukę, gdzieś tak obiło mi się :P Lenistwo mi pasi do Wagi, może droga Ismer ma jakąś kwadraturę Wenus - Jowisz lub Księżyc - Jowisz ( jak ja XDD).

Ponadto humor i ironia czasem przywodzi mi na myśl Skorpiona :D Empatia i wrażliwość, coś musi być w znakach wodnych. Wodnik też mi się nasuwa- tolerancja, otwartość, sporo chyba Ismer ma w znakach powietrznych.

Coś z ognia- Strzelec, bo mi pasuje jakoś w całokształcie odbioru szlachetnej Ismer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.04.2020 o 16:32, Willow napisał:
Cytat

sceptyczny tetryk

Na moje to całkiem na Pannę/Skorpiona wskazuję :D

Na bank! :D ale też coś z Wagi lub Bliźniąt może mieć, bo przy tym jest uprzejmy, wygadany też, czuję też w nim pędziwiatra, a w ogóle jakieś powietrze od Ejberta wionie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...