Skocz do zawartości

Teatr


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie dopadła mnie infekcja czytaj przeziębienie. Czy pójdę do teatru w przyszły weekend? Bilety wykupione, ale nie wiem czy zdążę się wykurowac albo czy mi się nie pogorszy. 

 

Rycerz monet, kapłanka II, 6 bulaw 

 

Wydaje mi się, że pójdę. Może aktywna bardzo tego dnia nie będę, ale pójdę. 

Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

Rycerz monet to może być to przeziębienie - nie jest to jakas agresywna choroba, ale za to męcząca

Kapłanka kojarzy mi się z domowym leczeniem (ziólka, miód, itp. naturalne specyfiki ).- i to skutecznym, o czym mowi 6 buław

 

jak dla mnie - wg kart pójdziesz i myślę, że choróbsko też do tego czasu ogarniesz :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, panna.marta napisał:

Rycerz monet, kapłanka II, 6 bulaw 

Myślę, że tak, aczkolwiek Rycerz Denarów spowalnia proces kuracji, co by też potwierdzała Kapłanka.

Musisz iść do lekarza albo dokupić jeszcze jakieś leki bo papieżyca wymaga dokładniejszego leczenia. 

Finalnie jednak na tyle się wykurujesz, że pójdziesz na ten spektakl. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.02.2020 o 19:10, panna.marta napisał:

Rycerz monet, kapłanka II, 6 bulaw 

Rycerz Monet tu mówi, że raczej zdążysz się wykurować ;) Lub, że wyjście się opłaci :)  Kapłanka - to tajemnica sztuki - aktory chowają się za rolami kogoś innego, wszytko jest tajemnicze, zmieszane, czarodziejskie, to i te teatralne firany (nie znam polskiego zamiennika) - to też kapłanka. Pójdziesz, jak wskazuję 6 buław - tu i osiągnięty cel, i też mi ta karta kojarzy się ze sceną ;) - w odróżnieniu od tajemnicy Kaplanki tu aktor błyszczy i robi wrażenie na publikę :)

Pójdziesz ;)

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja. 

 

Poszłam do teatru. 

Tego dnia od rana brałam leki, dużo leżałam i odpiczywalam, żeby dobrze się czuć wieczorem. Poszłam, bardzo mi się podobablo i dobrze się bawiłam. 

 

Dziękuję Wszystkim za interpretacje :*

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...