Skocz do zawartości

3 rozmowy rekrutacyjne / od jutra weryfikacja


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje mi się intensywny tydzień. Jestem na etapie zmiany pracy, chciałabym szukać czegoś w swojej branży i te propozycje są akurat w typie, w który celuje.

W której z prac największe szanse na zatrudnienie? Wszelka pomoc w rozszyfrowaniu wskazana.

 

Stawiam karty na 3 rozmowy. Będę aktualizować po każdej rozmowie jak poszło i czy się sprawdziło.

 

1. JUTRO Rozmowa o staż w dziale, który super mnie interesuje. Najbardziej ze wszystkich ofert, jednak boję się i stresuję, że jednak nie wstrzelę się w oczekiwania.

Jak pójdzie rozmowa?

9 kielichów - giermek buław - siła

Widzę tu moje nastawienie i nadzieję na stabilizację (9 kielichów). Będą mną targać skrajne emocje, bardzo możliwe, że będę plątać się w swoich odpowiedziach (giermek buław). Siła oznacza moją walkę i upór o te stanowisko.

 

Czy dostanę ten staż?

Cesarz- Królowa denarów - 2 mieczy

Jest duża szansa, bardzo możliwe jakieś opcje do wyboru i rozchwianie? (2 mieczy)

 

2. CZWARTEK ciepła posadka, duża konkurencja, nie jest stricte powiązane z moim kierunkiem.

Jak mi pójdzie rozmowa?

5 kielichów - 5 mieczy - 8 mieczy

Widzę to kiepsko, bardzo możliwe, że pytania będą trudne i specjalistyczne, co niestety mnie pogrąży. Ale potraktuję to jako lekcję i jakiś minimalny krok w przód.

 

Czy dostanę pracę?

3 denarów - król denarów - 6 buław

6 buław pokazuje przeciągniecie jakiejś decyzji. Może ktoś się rozmyśli i po czasie zaproponują mi stanowisko?

 

3. WTOREK Rozmowa o staż, jednak dalej od mojego miejsca zamieszkania. Bardzo interesuje mnie oferta, podobnie jak pozycja nr 1.

Jak mi pójdzie rozmowa?

4 kielichów - król denarów - królowa denarów

4 kielichów pokazuje moje zrezygnowanie i znużenie ciągłymi rozmowami rekrutacyjnymi. Nie wiem jak interpretować w tym rozkładzie króla i królową denarów. Jakie sugestie?

 

Czy dostanę pracę?

Królowa denarów (znowu?) - 7 mieczy - 6 kielichów

Jakieś zachwianie? Niemożność podjęcia decyzji (7 mieczy), 6 kielichów - jest szansa na dostanie pracy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że 2 i 3 to ustawka, wg kart nic  z tego nie będzie, ewentualnie wycofasz się z nich (nie pójdziesz) bo dobrze rokuje rozmowa 1. 

Z rozmowy 1 będziesz zadowolona, przebiegnie szybko i gładko, giermka nie czytam tu jako plątaninę, to jest staż więc myślę, że karta na miejscu. Po tych kartach spodziewać się można pozytywnej wiadomości:) 

Drugi rozkład potwierdza  : cesarz z qd , otrzymasz ten  staż, 2 mieczy to umowa. 

 

Życzę, by się udało:)

 

 

Odnośnik do komentarza

Na pierwszej rozmowie pójdzie Ci najlepiej. Będziesz dobrze się na niej czuł, będzie widać, ze masz zapał do nauki i nowych wyzwań. Jednak mam wrażenie, ze będą wybierać między Tobą, a kimś innym lub maja kogoś już wyznaczonego. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

1sza rozmowa - może będziesz zbyt zadowolony z siebie, ale.generalnie ok

natomiast z zatrudnieniem... nie podoba mi się te 2 mieczy - może będą sie o Ciebie spierać

 

2ga rozmowa - ciężka ale tu wbrew kartom z interview powiedziałabym, że zaproponują Ci pracę - na końcu 6 kijów

 

3cia rozmowa - rzeczywoście zniechęcenie i myślę, że coś Ci tam się nie spodoba

tu może zrobią Ci jakieś obietnice, ale jakoś to wszystko będzie mętne i chyba sam się z tego wycofasz 

Odnośnik do komentarza

1 rozmowa.

Szło mi naprawdę super, dopóki nie zestresowałam się na części po angielsku i myślę, że to niestety pogrzebało moją szansę na dostanie tego stażu.

Nie wiem czemu karty wskazały, że może ją dostanę. Ja tego nie widzę już kompletnie.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, olejos napisał:

2. CZWARTEK ciepła posadka, duża konkurencja, nie jest stricte powiązane z moim kierunkiem.

Jak mi pójdzie rozmowa?

5 kielichów - 5 mieczy - 8 mieczy

Wydaję mi się, ze Ty przez swoje nerwy i lęki i poczucie żalu, przez porażkę, sam zablokujesz się na udane, mimo tego

20 godzin temu, olejos napisał:

Czy dostanę pracę?

3 denarów - król denarów - 6 buław

Po kartom widać, że zaproponują Ci to stanowisko, 3 monet - to rozmowa, egzamin, ocena Twoich umiejętności, Król Monet - jest kandydatem poważnym i ma potencjał na bycie dobrym pracownikiem, no i 6 buław raz z Królem mówią o zatrudnieniu.

20 godzin temu, olejos napisał:

3. WTOREK Rozmowa o staż, jednak dalej od mojego miejsca zamieszkania. Bardzo interesuje mnie oferta, podobnie jak pozycja nr 1.

Jak mi pójdzie rozmowa?

4 kielichów - król denarów - królowa denarów

Chyba już kogoś będą mieli na Twoje miejsce - może kobietę - Królowa denarów. W 4 kielichów, widać, że są już zamknięci na szukanie;

20 godzin temu, olejos napisał:

Czy dostanę pracę?

Królowa denarów (znowu?) - 7 mieczy - 6 kielichów

Ta kobieta dostanie to miejsce (Królowa), przez "swoich", może jest córką kogoś z kierowników - 7 mieczy + 6 kielichów. 

 

Trzymam kciuki za następne rozmowy :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.02.2020 o 18:28, olejos napisał:

Jak pójdzie rozmowa?

9 kielichów - giermek buław - siła

Pierwsza rozmowa może się powieść. Masz na zamknięciu kartę Moc, a to jest sukces. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.02.2020 o 18:28, olejos napisał:

Czy dostanę ten staż?

Cesarz- Królowa denarów - 2 mieczy

Staż raczej dostaniesz ale mam wrażenie, że w pewnym momencie trochę zmienisz podejście do sytuacji i będziesz chciała wręcz zrezygnować.

A dlaczego? A to dlatego, że pojawiają się tutaj spore wymagania, które mogą Cię mocno przyblokować mentalnie i stąd Twoje rozterki..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.02.2020 o 18:28, olejos napisał:

CZWARTEK ciepła posadka, duża konkurencja, nie jest stricte powiązane z moim kierunkiem.

Jak mi pójdzie rozmowa?

5 kielichów - 5 mieczy - 8 mieczy

Jak sama przyznałaś  - nie jest to zgodne z Twoim kierunkiem i karty to pokazują. 5 Mieczy w tle mówi o tym, że jest to z góry skazane na porażkę. Próba podjęcia tam pracy skończyłaby się nie za ciekawie. Smutek,  wyrzuty sumienia i ogólnie taką nędzę wewnętrzną. Poza tym z czwartkowej rozmowy raczej nic nie wyniknie.. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.02.2020 o 18:28, olejos napisał:

Czy dostanę pracę?

3 denarów - król denarów - 6 buław

W zasadzie tak, ale poprzednie karty na tą pracę pokazały,  że będziesz się tam męczyła (wewnętrznie).

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.02.2020 o 18:28, olejos napisał:

WTOREK Rozmowa o staż, jednak dalej od mojego miejsca zamieszkania. Bardzo interesuje mnie oferta, podobnie jak pozycja nr 1.

Jak mi pójdzie rozmowa?

4 kielichów - król denarów - królowa denarów

Rozmowa pójdzie Ci dobrze. Zrobisz na pracodawcy wrażenie solidnej, godnej zaufania osoby .

4 Pucharów jest faktycznie kartą znużenia ale jako, że jest pierwsza nie na żadnego wpływu na dalsze losy sytuacji.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.02.2020 o 18:28, olejos napisał:

Czy dostanę pracę?

Królowa denarów (znowu?) - 7 mieczy - 6 kielichów

Mimo wszystko uważam, że nie. 7 Mieczy to karta ucieczki, znalezienia czegoś innego. Uważam, że pracodawca raczej zmieni zdanie albo przyjmie kogoś innego. Na zamknięciu masz 6 Pucharów , a to jest karta wspomnień.

 

Pozdrawiam serdecznie :papa2:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

WERYFIKACJA

Rozmowa nr 2.

Ciężki test, nie zrobiłam wszystkich zadań praktycznych, nie wiem co z tego wyniknie. Mają się odzywać, ale za bardzo mi nie odpowiada klimat i atmosfera tam chyba.

 

Rozmowa nr 3.

Zrezygnowałam, odmówiłam, więc ucieczka wskazywała mnie i odcięcie się.

Odnośnik do komentarza

Postawiłam jeszcze karty na to czy z pierwszej rozmowy oddzwonią (mają czas do końca tygodnia)

Wyszły mi takie karty:

6 kielichów - 6 denarów - 7 buław

Niby wskazują na to, że oddzwonią, ale 7 buław trochę temu zaprzecza. Jakbyście to zinterpretowali?

Odnośnik do komentarza

W 6 kielichów może być pokazane, że dobrze Cię wspominają, ale w 6 denarowej być może jest jeszcze ważenie za i przeciw, ale finalnie ktoś postawi weto na Twoją aplikację i nie wiem, czy to nie będziesz Ty sama, asertywnie broniąc się przed warunkami jakie zaproponowali (6 denarów + 7 buław). 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
8 godzin temu, olejos napisał:

Postawiłam jeszcze karty na to czy z pierwszej rozmowy oddzwonią (mają czas do końca tygodnia)

Wyszły mi takie karty:

6 kielichów - 6 denarów - 7 buław

Myślę, że ostatecznie nie zadzwonią niestety.. mają konflikt(6Denarow), bo z jednej strony wypadłaś na miłą i sympatyczna (6 Kielichow), ale z drugiej strony jakbys nie spełniła ich wszystkich wymagań (7Buław), z sumy Gwiazda, więc podejrzewam, że praca zostanie w sferze marzeń 

Mimo wszystko mam nadzieję, że jestem w błędzie ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.02.2020 o 12:59, olejos napisał:

Karty na pracę zawsze kiepskie, chyba mi się nie powiedzie.

Możliwe, że to tylko tymczasowe, przed wielką zmianą na lepsze ;) Noc jest najciemniejsza przed najjaśniejszym porankiem :)

Odnośnik do komentarza
Gość Ava55
W dniu 19.02.2020 o 12:23, olejos napisał:

6 kielichów - 6 denarów - 7 buław

już wiesz, że nie oddzwonili - ale może jednak jeszcze się później odezwą (6 den) i dostaniesz "drugą szansę"

powodzenia i głowa do góry :koniczynka::ok:

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...