Skocz do zawartości

Marzec


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Połowa lutego, zatem czas na przestudiowanie marca 2020.

 

1. Jak będzie przebiegał dla mnie marzec?

 

3 Mieczy - Królowa Buław - 2 Denarów 

 

Miesiąc aktywny. Może mnie spotkać jakieś rozczarowanie i konieczność wyboru lub dwa zajęcia na raz.

 

2. Czy staż w branży Y do maja 2020 przerodzi się w zatrudnienie?

 

Rycerz Pucharów  - 4 Denarów  - As Mieczy 

 

Raczej nie. 4 Denarów to ciepła posadka ale na pierwotnie przyjętych warunkach,  czyli cały czas to bedą praktyki. As Mieczy może mówić o przecięciu ale też i o dalszej nauce.

 

Co o tym sądzicie? 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ziomal597 napisał:

1. Jak będzie przebiegał dla mnie marzec?

 

3 Mieczy - Królowa Buław - 2 Denarów 

 

Rozczarowanie jakąś Panią co spowoduje, że trzeba będzie dokonać jakiegoś wyboru lub zajmowanie się kilkoma rzeczami jednocześnie. W 2 denarów sporo się dzieje i czasem pokazuje też jakieś zmiany.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ziomal597 napisał:

 

2. Czy staż w branży Y do maja 2020 przerodzi się w zatrudnienie?

 

Rycerz Pucharów  - 4 Denarów  - As Mieczy 

 

W rycerzu będzie dążył do zmiany obecnej sytuacji, ale 4 denarów blokuje bo to nie jest karta zmian a raczej stabilizacji. Może będzie jakaś negocjacja warunków. Choć tą 4 denarów można też traktować jako pracę stałą i wtedy faktycznie przerodzi się w normalną umowę.

Mi się wydaje, że jednak w marcu zmiany nie będzie. Przeciągnie się ona do kwietnia.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
4 godziny temu, Ziomal597 napisał:

1. Jak będzie przebiegał dla mnie marzec?

 

3 Mieczy - Królowa Buław - 2 Denarów 

 

2. Czy staż w branży Y do maja 2020 przerodzi się w zatrudnienie?

 

Rycerz Pucharów  - 4 Denarów  - As Mieczy 

1. Będziesz myślami wracał do jakiejś kobiety (może eks), która Cię zraniła. Dosyć mocna huśtawka nastrojów, jakieś bicie się z myślami z jej powodu. Może będziesz analizował czy sie do niej nie odezwać

2. Nie przedłużą, będzie tak jak było ustalone na początku, as mieczy mówi o końcu zatrudnienia

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1. Jaki będzie marzec: wstaniesz przed ciężkim wyborem (3 mieczy) dotyczącym lub spraw zawodowych (2 monet), i wtedy, jak Królowa Buław wybierzesz, lub to co będzie Twoja pasją, lub co pozwoli Ci lepiej błyszczeć; lub ten ciężki wybór może dotyczyć kobiet - od jednej się odseparujesz - pewnie od Bulawowej, jako że pojawia się od razu po 3 mieczy, z inną zostaniesz;

2. Też mi się wydaje, że nie - widać radosny (Rycerz) i pewny (4 monet)początek stażu, potem odcięcie/ rozwiązanie umowy;

 

Powodzenia i miłego miesiącu :)

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Willow napisał:

1. Jaki będzie marzec: wstaniesz przed ciężkim wyborem (3 mieczy) dotyczącym lub spraw zawodowych (2 monet), i wtedy, jak Królowa Buław wybierzesz, lub to co będzie Twoja pasją, lub co pozwoli Ci lepiej błyszczeć; lub ten ciężki wybór może dotyczyć kobiet - od jednej się odseparujesz - pewnie od Bulawowej, jako że pojawia się od razu po 3 mieczy, z inną zostaniesz;

2. Też mi się wydaje, że nie - widać radosny (Rycerz) i pewny (4 monet)początek stażu, potem odcięcie/ rozwiązanie umowy;

 

Powodzenia i miłego miesiącu :)

Dzięki i nawzajem. :)

Trochę szkoda, że do tego Asa Mieczy nie dołożyłem czwartej karty bo przechodząc ze stażu na pełne zatrudnienie też by trzeba było zmierzyć się z przecięciem stażu na rzecz zatrudnienia. 

 

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza
 
 
 
 
18 godzin temu, Ziomal597 napisał:

18 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Połowa lutego, zatem czas na przestudiowanie marca 2020.

 

1. Jak będzie przebiegał dla mnie marzec?

 

3 Mieczy - Królowa Buław - 2 Denarów 

 

Myślę, że jakieś niezdecydowanie jakiejś kobiety może odbić się na twoim samopoczuciu. Mam wrażenie, że trochę będzie bawiła się twoimi uczuciami. Raz zblizała, aby za chwile się odciąć.

 

2. Czy staż w branży Y do maja 2020 przerodzi się w zatrudnienie?

 

Rycerz Pucharów  - 4 Denarów  - As Mieczy 

 

Ja myślę, że będzie propozycja, ale nie do konca spełniająca twoje oczekiwania. Chyba będziesz chciał negocjować.

 

Co o tym sądzicie? 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...