Skocz do zawartości

Co zrobić, by móc opiekować się dzieckiem do 3-go roku życia?


peth84

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

 

położyłam karty na pytanie: Co zrobić, by móc opiekować się dzieckiem do około 3 roku życia (czyli jeszcze ok. 1,5 roku) i w domyśle nie biedować. Dodam, że nie chcę posyłać dziecka do żłobka itp. Oto co wyszło: 

 

To, czego nie da się zmienić. 

Karta 1. AS KIELICHÓW - nadchodzą zmiany w sferach uczuciowych, na które nie będę miała wpływu. Może pojawienie się kogoś nowego w moim życiu? 

 

To co mogę zmienić.

Karta 2. Paź Kielichów - wejść w nowy związek? Tu mam właśnie problem z tym paziem, on mi się często ukazuje i nie wiem właśnie czy to mowa o moim dziecku czy o nowym uczuciu w moim życiu. 

 

To co doprowadziło do problemu. 

Karta 3. 3 Mieczy - rozstanie z mężem, tak to interpretuje. Bo w obecnej sytuacji wychowuję dziecko sama. 

 

To co będzie jeżeli niczego nie zmienisz.

Karta 4. Królowa Kielichów - będę zmuszona prosić o pomoc osobę, która pasuje do tej właśnie karty? Może moją mamę? Nie wiem...

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie same kielichy w rozkładzie - wskazują na Twoje przewrażliwienie, przepełniające Cię emocje i Twoja miłość do dziecka.

Co się nie zmieni - właśnie te emocje, które Cię przepełniają Ciebie - zmartwienia, troski, szczęście i miłość do dziecka :)

 

Co się zmieni - paź kielichów  może wskazywać na dziecko. Tu przydała by się karta uzupełnieniajaca, ale całkiem możliwe, że sprawa dotyczy opieki - może dostawała byś jakieś związane z dzieckiem wsparcia pieniężne? Po samym paziu tu można tylko zakładać.

 

Co doprowadziło do problemu - no tak, ciężka, trudna decyzja - może chodzić o rozwód;

 

Co będzie, jeśli nic nie zmienisz: Królowa Kielichów to też matka, pewnie chodzi o to, że i tak, i tak dzieckiem bedziesz się opiekowała :)

 

Jeśli pozwolisz, to poradzę używać trochę innych rozkładów dla takich pytań, bo najważniejsze pytanie - czyli "co zrobić" ten rozkład omija

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za poświęcenie czasu i wyjaśnienie. To prawda, że to dla mnie bardzo ważny i emocjonujący temat. Użyłam właśnie innego rozkładu i tu mam przewagę buław. Odbieram to jako wskazówkę, że wszystko jest w moich rękach. 

 

Karta nr 1. Ocena sytuacji : As buław - symbolizuje moje pragnienia zmian w życiu? Może o to chodzi, bo z jednej strony chciałabym jakoś dorobić, a z drugiej nie wyobrażam sobie zostawić dziecka pod opieką żłobka czy niani. 

Karta nr 2. Tego nie rób : 4 mieczy - Czyli nie uciekać w bezczynność, nie izolować się itp. 

Karta nr 3. To, co powinnam zrobić: 3 buław - zacząć działać, zaufać sobie i temu co przyniesie los.... Znowu brak konkretnej odpowiedzi, jak dobrałam podpowiedź to ukazała się karta 3 Mieczy - czyli odczytuje to, że powinnam się rozwieźć (jesteśmy na ten czas w nieformalnej separacji). 

Karta nr 4. Rezultat : Paź buław - jakieś nowe perspektywy przede mną, może jakieś propozycje się pojawią które będą rozwiązaniem mojej sytuacji? 

 

Ciężko odczytywać karty sobie samej....:_mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2020 o 22:03, peth84 napisał:

Hej, 

 

położyłam karty na pytanie: Co zrobić, by móc opiekować się dzieckiem do około 3 roku życia (czyli jeszcze ok. 1,5 roku) i w domyśle nie biedować. Dodam, że nie chcę posyłać dziecka do żłobka itp. Oto co wyszło: 

 

To, czego nie da się zmienić. 

Karta 1. AS KIELICHÓW - nadchodzą zmiany w sferach uczuciowych, na które nie będę miała wpływu. Może pojawienie się kogoś nowego w moim życiu? 

 

To co mogę zmienić.

Karta 2. Paź Kielichów - wejść w nowy związek? Tu mam właśnie problem z tym paziem, on mi się często ukazuje i nie wiem właśnie czy to mowa o moim dziecku czy o nowym uczuciu w moim życiu. 

 

To co doprowadziło do problemu. 

Karta 3. 3 Mieczy - rozstanie z mężem, tak to interpretuje. Bo w obecnej sytuacji wychowuję dziecko sama. 

 

To co będzie jeżeli niczego nie zmienisz.

Karta 4. Królowa Kielichów - będę zmuszona prosić o pomoc osobę, która pasuje do tej właśnie karty? Może moją mamę? Nie wiem...

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji. Pozdrawiam :)

Moim zdaniem Paź Kielichów to jakieś nowe perspektywy ,wiadomości czy nowe rozwiązania które spowodują że będziesz mogła zostać z dzieckiem w domu i nie biedować .Jeśli ich nie wykorzystasz to moim zdaniem tak czy siak zostaniesz w domu ,tylko że  Królowa Kielichów często sama zostaje z problemami ...

Może szukaj rozwiązania , praca na część etatu , praca w domu ...Szukaj nowych możliwości ...Powodzenia :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...