Skocz do zawartości

Relacje z dwoma panami w marcu


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Singielka, która randkuje I nie traci nadziei na ułożenia sobie życia z drugą osobą. 

 

Pan Y: as denarow+10 bulaw+królowa kielichow +pustelnik

 

Tutaj sprawa nie posuwa się do przodu. Powoli wycofuje się z tej znajomości, bo mnie przytłacza. Szansa może I była albo znajomość w jakimś sensie była dla mnie cenna, ale sama jestem że swoim emocjami, bo Pan robi krok do przodu i 5 w tył. 

 

Pan X: rycerz bulaw+4 bulaw+śmierć+rydwan

 

Tutaj bardzo na luzie, wesoło, ale bez perspektyw. Karty ładnie pokazały, że znojomosc może się rozejść, bo Pan jedzie do pracy na saksy. Ewentualnie, znajomosc będzie trwała, ale będzie uzaleznioniona od przyjazdów Pana. 

Edytowane przez mezza
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mezza napisał:

 Pan Y: as denarow+10 bulaw+królowa kielichow +pustelnik

Z Panem Y widać, że to relacja męcząca obie strony, albo jedną z tych stron  - 10 Buław. Owszem, jest sympatia, o czym mówi As Denarów ale przy karcie 10 Buław jest to takie mocno kalkulowane i może nawet sztuczne. W marcu jednak spektakularnie ta relacja się nie rozwinie,  wręcz zapanuje stagnacja bo Pucharowa tylko coś czuje ale nic w tym zakresie nie robi. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mezza napisał:

Pan X: rycerz bulaw+4 bulaw+śmierć+rydwan

Pan X już bardziej rokujący wg kart.. Mamy tutaj randki, spotkania i fajnie spędzony czas oraz dużą częstotliwość spotkań. Wydaje mi się, że to się jednak urwie. Rydwan może przy karcie Śmierć sugerować czyjś wyjazd, który zaburzy dotychczasowy układ. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ziomal597 napisał:

Pan X już bardziej rokujący wg kart.. Mamy tutaj randki, spotkania i fajnie spędzony czas oraz dużą częstotliwość spotkań. Wydaje mi się, że to się jednak urwie. Rydwan może przy karcie Śmierć sugerować czyjś wyjazd, który zaburzy dotychczasowy układ. 

Dokładnie tak jak opisałam. 

Odnośnik do komentarza

Pan Y: As Monet + 10 buław - trochę mi wygląda, jakbyś szukała w nim czegoś więcej, jakichś szansow na sile, może że zmęczenia, i też dla tego, że jesteś kobietą romantyczna i chce Ci się bliższych relacji. Ale pan jest typem samotnika, woli być sam w sobie, i raczej żadnych kroków robić nie będzie, żeby wyjść ze swojej skorupki...

Pan X: natomiast, jest bardziej zainteresowany, zaangażowany i chętny na relacje - Rycerz Buław, 4 buław - może nawet nastawiony jest na jest na luźny związek, jako że pojawia się 4 buław. Dużo chemii. Z ciągiem czasu wasza relacja jednak się odmieni, jak wskazuje Śmierć, i lub zupełnie się skończy, przez dystans, lub to będzie relacja na odległość :)

Trzymam kciuki w każdym razie i życzę dużo miłości ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...