Skocz do zawartości

Kontakt w marcu


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze ostatnie na dziś. Czy będzie kontakt z Panem w marcu? 

 

Król Kielichow +królowa bulaw+6 bulaw+6 mieczy

 

Myślę, że nie, bo ja mam postawę królowej bulaw zbyt jestem dumna, aby zrobić kolejny krok w stronę Pana. Myślę, że ta sprawa się już definitywnie zamknie, choć Pan skrycie ukrywa emocje. 6 mieczy czesto określa odejście podporządkowane rozumowi wedle myśli "tak, będzie lepiej". 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, mezza napisał:

Król Kielichow +królowa bulaw+6 bulaw+6 mieczy

Nie będzie kontaktu. Będziesz pasywna w tej kwestii bo jako pewna siebie Królowa Buław będziesz oczekiwała kontaktu od niego..natomiast tego nie będzie bo 6 Mieczy wskazuje na jego odpłynięcie od Ciebie..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda ,że nie ma krótkiego opisu sytuacji . 6 mieczy nie koniecznie oznacza odcięcie się lub odpłynięcie . U mnie np . 6 mieczy oznacza związek na odległość i kontaktowanie się przez Internet ( What's App np)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że sama wykażesz inicjatywę, jako Królowa Buław ;) i to będzie Twoje zwycięstwo w 6 buław. W kontekście kontaktu mieczy mogą wskazywać na kontakt werbalny, lub internetowy.  Jako Król Kielichów bedzie biernie oczekiwał kroku od Ciebie :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Bedzie kontakt, przecież 6 mieczy to właśnie karta kontaktu, mi to często pokazuje list, pocztę itp 6 buław mówi, ze doczekać się tego czego chcesz. Król kielichów to przecież tej bajtlok jakich mało... daj mu piwo albo lampkę wina to mu się gęba nie zamknie....

  • Dobre! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...