Skocz do zawartości

Czy się do mnie odezwie ...


Ridzia

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałam pytanie osobno na każdy dzień ( pn.,wt., śr) .Wróżba z jednej karty. Wiem że niektórzy tego nie praktykują ale ja czasami tak :) Z Tarota snów stawiane .

Czy się odezwie w poniedziałek ?

- Umiarkowanie - nie , nie w ten dzień ,później 

Czy się odezwie we wtorek ? 

- 3 miecze - nie , smutek ,osamotnienie ,czyny kierowane rozumem ale wbrew sercu ...

Czy się odezwie we środę ?

- Królowa denarów + 3 denary po dociągnięciu bo sama Królowa do mnie nie przemówiła - tak, inwestowanie w związek,karta czynu ,odezwie się 

 

Co myślicie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lunaria napisał:

Myślę, że w ciągu tych 3 dni się nie odezwie. Nie na tu kart ruchu ani kontaktu..

W tych 3 denarach jest niby jakieś rzeźbienie ...może napisze Hi ,how are you ? Aby Królową zadowolić ... :P Zobaczymy ...dam znać :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ridzia napisał:

Czy się odezwie we środę ?

- Królowa denarów + 3 denary

Po tych kartach wnioskuję, ze to Ty się odezwiesz pierwsza.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ridzia napisał:

Jak myślicie ,jak to rezonuje z Umiarkowaniem ? 

Dokładnie tak:

1 godzinę temu, Ridzia napisał:

Rozmowa nas oboje uspokoiła

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mesi napisał:

Dokładnie tak:

 

Znalazłam to gdzieś w necie :"...  można oczekiwać dobrych wiadomości, wyjaśnienia zawiłych spraw, rozmów, dyskusji pertraktacji zakończonych po naszej myśli. Umiar jest symbolem zgody, przebaczenia, pojednania, ceremonii chrztu, powrotu do zdrowia po ciężkiej chorobie, uleczeniem urazów emocjonalnych, nawiązaniem kontaktu z kimś na kim nam zależy, przyjaznych i ciepłych relacji, ..." 

 

Zatem Umiarkowanie to jest karta kontaktu ! Człowiek uczy się przez całe życie .:karty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Ridzia napisał:

Znalazłam to gdzieś w necie :"...  można oczekiwać dobrych wiadomości, wyjaśnienia zawiłych spraw, rozmów, dyskusji pertraktacji zakończonych po naszej myśli. Umiar jest symbolem zgody, przebaczenia, pojednania, ceremonii chrztu, powrotu do zdrowia po ciężkiej chorobie, uleczeniem urazów emocjonalnych, nawiązaniem kontaktu z kimś na kim nam zależy, przyjaznych i ciepłych relacji, ..." 

 

Zatem Umiarkowanie to jest karta kontaktu ! Człowiek uczy się przez całe życie .:karty:

A to wszystko zależy raczej od tego, jak się "umówisz" z kartami. Dla mnie karta Umiarkowania raczej nie jest kartą kontaktową ale...

Jeśli karta ma ograniczyć odpowiedź do tak / nie - często daje odpowiedź twierdzącą.

Jeśli miałaby jeszcze nawiązywać do interpretacji, to myślę, że wszystko zależy od sytuacji: jeśli np. długo już nie ma kontaktu to raczej na chwilę obecną nie ma się go co spodziewać, bo to karta stabilności i długotrwałości, czyli może mówić, że dany stan będzie trwać.

To też karta balansu i równowagi, więc jeśli pytamy o kontakt po kłótni, to możemy domniemywać, że druga strona będzie dążyła do pojednania, co w konsekwencji da nam kontakt.

Ale warto sobie zapisać spostrzeżenia. Moim zdaniem karta pokazała to, o czym pisałaś, że rozmowa Was uspokoiła.

Jestem ciekawa, co z wtorkiem i środą, w kontekście kart :) 

  • Cool 1
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Mesi napisał:

A to wszystko zależy raczej od tego, jak się "umówisz" z kartami. Dla mnie karta Umiarkowania raczej nie jest kartą kontaktową ale..

Według moich doświadczeń np. na uczucia jest kartą negatywną. To takie ni pies ni wydra. Nie ma nic gorszego niż uczucia w umiarkowaniu. Jako karta kontaktu również jest na nie, albowiem karta sama w sobie mówi o równowadze,  która pozostanie w stanie w jakim zadaje się pytanie, czyli; jeżeli nie ma kontaktu, to nic się w tej kwestii nie zmieni. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 18.02.2020 o 19:38, runoutofbreath napisał:

Szczerze to na podstawie tych kart, ze bym obstawiala ze raczej się nie odezwie 

Ja tak samo...Dlatego zdziwiło mnie,że odezwał się w tym umiarkowaniu... Dla mnie to kompletnie NIE jest karta kontaktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy,ale ja karty czytam intuiiycjnie a nie tak bardzo znaczeniowo. Stad najwazniejsza jest interpretacja osoby, ktora te karty rozklada i jak je " czuje" :) kazdmeu z nas inaczej moga powiedziec a odpwoeidz moze byc wlasciwa. jesli je rozkladamy

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...