Skocz do zawartości

Czy powinnam „w to isc”?


runoutofbreath

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kochani,

 

zadalam karta pytanie odnośnie mojego nowego pomysłu, chodzi o prace przez Internet, mam już konkretny pomysł w głowie. 
 

Czy powinnam w to isc, czy dam sobie rade?

 

IX pucharów, giermek pucharów, V pucharów 

 

czy będę zadowolona z tej pracy?

 

krol denarow, królowa denarow, VI mieczy

 

 

zarowno w jednym jak i drugim przypadku dwie pierwsze karty super, natomiast zakończenie słabe, co sądzicie? 
Mnie osobiście niepokoi V pucharów na koncu pierwszej odpowiedzi..z tego co wyczytałam w Internecie ma bardzo złe znaczenie, ciężkie emocje z przeszlosci, rozczarowania..
 

Edytowane przez runoutofbreath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Nice

Czy powinnaś w to iść?

Mi się wydaje, że bardzo emocjonalnie do tego podchodzisz (same kielichy), widać, że z czasem emocje będą spadać: od pełni radości, tryumfu, zadowolenia (9 kielichów) do małego pazia - wrażliwego, twórczego, ale na małej skali. W 5 kielichów pojawia się rozczarowanie, smutek, może pożałujesz swojej decyzji, ale 9 kielichów i paź kielichów są kartami, nieco skupionymi na sobie, narcyzicznymi, może chciałabyś trochę więcej uznania Ciebie i Twojej pracy, a jak tego nie dostaniesz, to zamiast entuzjazmu pozostanie rozpacz...

Czy będziesz zadowolona z tej pracy: póki pieniężnie będzie dobrze, będziesz zadowolona. Możliwe, że zaczniesz właśnie wykazując profesjonalizm i pracowitość (Król Monet), potem może będziesz szukała komfortowej pozycji i biernie oczekiwała pieniędzy (jako Królowa  Monet), może tu też przejawia się ten paź kielichów, jako oczekiwanie uznania, zapatrzenie w siebie. No i jak będziesz niezadowolona, i ogarnie Cię rozpacz (5 kielichów), to pójdziesz szukać nowej drogi (6 mieczy).

 

Czyli standardowo, na początku będzie ok :)

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55
W dniu 18.02.2020 o 02:37, runoutofbreath napisał:

chodzi o prace przez Internet, mam już konkretny pomysł w głowie. 
 

Czy powinnam w to isc, czy dam sobie rade?

 

IX pucharów, giermek pucharów, V pucharów 

 

czy będę zadowolona z tej pracy?

 

krol denarow, królowa denarow, VI mieczy

 

myślę tu podobnie jak Willow

 

pocztątek z rozmachem, dużo energii, uczucia i emocji w to włożysz - ale może się okazać, że jesteś w tym początkująca i to Cię (emocjonalnie) rozłoży

przyczyna może (też) leżeć w tym, że wydasz sporo kasy, może nawet jeszcze kogoś w to wciągniesz -  a może nie być pomysł taką lokomotywą, albo może szybko się coś wyczerpie (Twoja energia, pieniądze) bądź nisza (produkt/klienci), w którą chcesz wejść będzie zbyt mała na dobry biznes -i to może spowodować, ze się wycofasz

 

w takich rozkładach przydaje się też karta-rada 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...