Jump to content

Mózg


K0rni

Recommended Posts

Witam!

Dziś rano zdarzył mi sie dość nietypowy sen, najpewniej na tym forum pojawiło sie wiele "nietypowych"... w każdym razie jest on dla mnie nietypowy, bowiem nigdy wcześniej nic takiego mi sie nie przyśniło.

 

Nie jestem do końca pewien co do początku snu... zauważam w pewnym momencie ze mam wielki gwoźdź w głowie tuż nad skronią, wiem że sam sobie to zrobiłem, ale nie wiem w jakich okolicznościach. Wyciągając gwóźdź widzę na nim dosyć sporo kawałków swojego mózgu, o dziwo z rany po nim nie leci krew, jest tylko dosyć okazała dziura. Później staram sie umyć gwóźdź pod kranem z kawałków mózgu. Na tym sen sie kończy.

 

Prosze o interpretacje :) z gory dzieki :*

Link to comment
Share on other sites

Guest alathea

mowi sie "zabic komus cwieka", co oznacza sprawic komus (moze tez byc sobie) klopot, zmuszajac do uporczywego myslenia o pewnej rzeczy/problemie, ktory ta osoba musi/chce rozwiazac

immymi slowy stoisz przed problemem, ktory ktos ci "naszykowal"lub tez sam go spowodowales, wyciaganie gwozdzia mowi o stopniowym rowiazywaniu tego problemu i zakonczeniu go, bedzie cie to troche wysilku kosztowalo

efektem dodatkowym bedzie poczucie pewnej pustki, ktora pozostanie na koniec (moze zrezygnujesz z czegos, poniewaz daje to watpliwe efekty lub nie takie, jak oczekiwales - po dlugim namysle i wahaniach; brak tej aktywnosci bedzie ci przez jakis czas doskwieral)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...