Skocz do zawartości

Praca marzec


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Bez pracy, poszukuję nowej, bo dopiero co rzuciłam poprzednią.

 

Czy w marcu się uda się znaleźć pracę?

10 mieczy - wieża - śmierć

Matko... Mam chyba pecha, naprawdę. Oczywiście, że pracy z tych kart nie ma.

 

 

Odnośnik do komentarza

Karty  ładnie pokazały, że rzuciłaś tą pracę bo potrzebna Ci zmiana. Do śmierci mogłaś dociągnąć  kartę, wówczas dałaby bardziej czytelny  wynik. 

Według tych kart praca w marcu niewykluczona, z sumy gwiazda ,coś się szykuje co wprowadzi duże zmiany: np propozycja etatu gdzieś dalej od miejsca zamieszkania, co może Ci nie pasować bo byłoby zbyt kłopotliwe. 

Reasumując: pracę uda się znaleźć ale raczej jej nie podejmiesz ze zwględu  a powyższe.

Powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, olejos napisał:

Czy w marcu się uda się znaleźć pracę?

10 mieczy - wieża - śmierć

Karty zmian poniekąd to są bo skoro coś się wali i coś umiera pod wpływem nakłucia mieczami to jednak coś się zmienia w stosunku do tego co było dawniej..

Czy znajdziesz? Myślę,  że jednak tak...

Wieża mówi, że odeszłaś skądś lub chcesz odejść przez co odczuwasz niesamowite wycieńczenie, ale śmierć na zamknięciu mówi o tym, że to co jest teraz odejdzie, umrze. Jest szansa, że zmieniasz pracę i osiągniesz spokój wewnętrzny bo śmierć jest totalną transformacją..

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ziomal597 napisał:

Karty zmian poniekąd to są bo skoro coś się wali i coś umiera pod wpływem nakłucia mieczami to jednak coś się zmienia w stosunku do tego co było dawniej..

Czy znajdziesz? Myślę,  że jednak tak...

Wieża mówi, że odeszłaś skądś lub chcesz odejść przez co odczuwasz niesamowite wycieńczenie, ale śmierć na zamknięciu mówi o tym, że to co jest teraz odejdzie, umrze. Jest szansa, że zmieniasz pracę i osiągniesz spokój wewnętrzny bo śmierć jest totalną transformacją..

Oby tak było, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sarah2020 napisał:

Do śmierci mogłaś dociągnąć  kartę, wówczas dałaby bardziej czytelny  wynik. 

też się dołączam tutaj

generalnie karty są na "nie", ale właśnie nie wiadomo co po tej Śmierci - tu może przyjdzie miłe zaskoczenie - choć spora szansa, że na sam koniec marca albo później

powodzenia ! :ok: :koniczynka:

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Też uważam, że powinna być dociągnięta karta po tej Śmierci. Uważam, że Wieża i Śmierć zwiastują dużą zmianę. Rozkład zaczyna 10 Mieczy, czyli brak tej pracy, no a dalej spora zmiana, czy znalezienie tej pracy, czego bardzo Ci życzę. Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 21.02.2020 o 14:45, olejos napisał:

Bez pracy, poszukuję nowej, bo dopiero co rzuciłam poprzednią.

 

Czy w marcu się uda się znaleźć pracę?

10 mieczy - wieża - śmierć

Matko... Mam chyba pecha, naprawdę. Oczywiście, że pracy z tych kart nie ma.

 

 

gorszych kart nie dało się wyciagnąć :( już po 10 mieczy można było zakończyć wyciąganie kart

no cóz, po marcu przychodzi kwiecień, wiosna... nowe kontrakty... może wtedy się uda :)

Odnośnik do komentarza

W 10 mieczach i Wierzę odcięło się i runęło to , co było do tego, czyli koniec obecnej pracy, może jakoś szczegółowo ciężko to przeżywasz, stąd 10 mieczy, Wieża, nieco ciężkie karty to są. Śmierć mowi, że to, co się stało, zamknie się zupełnie, więcej nie powróci. Szykuje mocne zmiany - ale raczej w kwietniu, i wtedy bym obstawiała pracę :)

W marcu musisz oczyszczać się od emocji i poprzedniego doświadczenia - Śmierć.

Napewno idą zmiany na lepsze - trzymam za Ciebie kciuki :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem na tak. Jeżeli szukasz i do tej pory jej nie znalazłaś to właśnie teraz powinna być ta praca, bo wieża wszytko rowala to, co było dotychczas, śmierć też zmienia. 

Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...