Skocz do zawartości

Rozkład: Co myśli? Co czuje?


iskra1008

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim.

Zrobiłam rozkład z 3 kart (talia Illuminati) na 2 pytania  dla mojej córki dotyczące jej  znajomości z niedawno poznanym kolegą.

1) „Co on o niej myśli?”

W odpowiedzi wyciągnęłam karty:

1) As kielichów

2) Król Kielichów

3) Wieża

2)„Co on do niej czuje?”

Odpowiedź kart:

1)   6 mieczy

2)   10 Kielichów

3)   10 denarów.

Co on o niej myśli?

Myśli że w przeszłości przeżyła rozczarowanie ( wieża) miłosne ( król kielichów)i ta sprawa jest dla niej jeszcze nie zamknięta ( as kielichów) i budzi emocje.

Co czuje?

Takie dwie opcje przychodzą mi do głowy:

·         6 mieczy jako oddalenie ( nie spotykają się ze sobą ostatnio , mają sporadyczny kontakt przez Messengera). więc związana z tym jakaś tęsknota, a  co za tym idzie chęć wznowienia kontaktu, bo 10 kielichów i 10 buław - z jego strony widać zaangażowanie uczuciowe i on traktuje tę znajomość jako coś wartościowego i cennego dla niego.

·         6 mieczy – jako ucieczka ze strachu przed uczuciami bo 10 kielichów i 10 buław. Z jego strony widać zaangażowanie uczuciowe, którego on nie chce i przed tym ucieka, dlatego  jest to „ oddalenie” brak kontaktu bezpośredniego..

Ta druga opcja mi nawet łączy się z tym co o niej może myśleć. Czyli oddala się chociaż mu się podoba i są tam w nim uczucia do niej, bo myśli , że ona ma nie zamknięte sprawy sercowe  z przeszłości.

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji. Niestety ma wrażenie, że ja  nie odczytuje tych kart obiektywnie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co on o niej myśli: myślę, że całkiem mu podoba w tych kielichach, uważa ją za osobę sympatyczna, ma też dużo sympatii do niej, coś w niej go mocno zaskakuje (Wieża). Ogólnie do Wieży można było dociągnąć kartę, bo to jest karta-brama;

Co on do niej czuje: 6 mieczy - może chodzi o to, że odciął się od jakichś poprzednich relacji, lub uczuć, dalej pojawiają się 2 karty związku, do tego 10 kielichów - to związek uczuciowy, oparty na miłości, 10 monet - bardziej na tradycji. Myślę, że uczucia w nim są :) Kielichów (uczucia) w rozkładzie też jest sporo ;)

Trzymam za nich kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ona mu się dosyć podoba, ale coś go szokuje, coś mu przeszkadza (Wieża)

2. postanowił na razie trzymać sie troszkę na dystans, nie angażować się - może musi sobie przemyśleć swój stosunek do tego, co go tak zaskoczyło ; 6 mieczy to też kontakt internetowy - i ten postanowił kontynuować, utrzymywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, iskra1008 napisał:

Bardzo dziękuję za pomoc.

A może dobrać kartę do tej wieży? żeby doprecyzować co oznacza ta wieża...

Co myślicie?

 

To jest wprost wskazane. Pisałam o tym w swoim poście wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2020 o 15:50, iskra1008 napisał:

) „Co on o niej myśli?”

 

W odpowiedzi wyciągnęłam karty:

 

1) As kielichów

 

2) Król Kielichów

 

3) Wieża

Póki co ma pozytywne emocje, spostrzeżenia. Można powiedzieć, że całkiem ją lubi. Docelowo jednak zmieni całkowicie swoje przekonania o niej. Może się pokłócą? Wieża to zawszw nagłe zmiany.

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2020 o 15:50, iskra1008 napisał:

2)„Co on do niej czuje?”

 

Odpowiedź kart:

 

1)   6 mieczy

 

2)   10 Kielichów

 

3)   10 denarów.

6 Mieczy mówi o tym, że on ma do niej dystans emocjonalny, bo może ma już rodzinę? 10 Pucharów + 10 Denarów ewidentnie o tym mówią.

Jeśli zaś nie ma rodziny to karty wskazują na czystą sympatię ale nie głębokie uczucie bo studzi tu aurę 6 Mieczy.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe pytanie: Co go w niej zaskoczyło?

1) Umiarkowanie

2) 9 kielichów

3) 2 denary

i jak to odczytać?

Głowna karta to Umiarkowanie, bo AW.  To spokój, harmonia, rozwaga

ale jak do tego dołączyć te 9 kielichów i jeszcze 2 denary?

9 kielichów - ktoś wiele osiągnął, ma wiele  do zaoferowania , ale jest sam.

2 denary - niezdecydowanie, nie umiejętność podjęcia decyzji, dwie opcje do wyboru

Pomocy....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, iskra1008 napisał:

Co go w niej zaskoczyło?

1) Umiarkowanie

2) 9 kielichów

3) 2 denary

Jest spokojna, bardzo naturalna z wyglądu i zachowania, z tym w harmonii z sobą -Umiarkowanie, pewna siebie, radosna, szczęśliwa 9 kielichów, 2 monet - może wskazuje na to, że wielowątkowa jest, potrafi pogodzić sporą ilość rzeczy ze sobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie : to karty na córkę - 

czy ona prosiła Cię o te rozkłady ?

(to juz 3-ci z kolei)

mam nadzieję, że to nie jest wyłącznie Twoja ciekawość :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, iskra1008 napisał:

Dodatkowe pytanie: Co go w niej zaskoczyło?

1) Umiarkowanie

2) 9 kielichów

3) 2 denary

może Twoja córka godzi w sobie przeciwieństwa (w Umiarkowaniu masz taki rodzaj płynnego balansu) , które na pierwszy rzut oka są trudne do pogodzenia*

9 kiel - jest wylewna, może bardzo egzaltowana albo bardzo uczuciowa

może też się wyróżniająco ubierać

2 den - jest niezdecydowana  (?), ma czasem trudności z podjęciem decyzji albo może lubi robić kilka rzeczy jednocześnie

 

*) w niektórych taliach w Umiarkowaniu jest łaczona woda z ogniem

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) „Co on o niej myśli?”

 

W odpowiedzi wyciągnęłam karty:

 

1) As kielichów

 

2) Król Kielichów

 

3) Wieża


Budzi w nim romantyczne uczucia, zakochuje się w niej, Wieże odczytywałam jako szybka fizjologiczna reakcje na osobę która na nas działa, zwyczajnie fizycznie go kręci. Być może uczucie pojawiło się niespodziewanie, szybko, nagle i burzy mu jego świat. 

 

2)„Co on do niej czuje?”

 

Odpowiedź kart:

 

1)   6 mieczy

 

2)   10 Kielichów

 

3) 10 denarów 

 

 

Tutaj widać wyraźnie ze uczucie powstało w głowie być może na powstanie nagłej mentalnej fascynacji. Gdyż w uczuciach jest bardziej szacunek niż romantyczne uczucie. Być może on ma rodzine albo kalkuluje co mu się opłaca. 
 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ta wieża mnie martwi... Może to moje osobiste zastrzeżenie...Wieża mi pare razy pokazała rozpad związku... Jeszcze na 3 pozycji...

Czy on przypadkiem nie ma rodziny?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arcan napisał:

Ta wieża mnie martwi... Może to moje osobiste zastrzeżenie...Wieża mi pare razy pokazała rozpad związku... Jeszcze na 3 pozycji...

Czy on przypadkiem nie ma rodziny?

A mi dla odmiany zwyczajnie fakt silnego oddziaływania seksualnego :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2020 o 16:41, Arcan napisał:

wieża przeca nie mówi o seksie :o Jest to karta impotencji

A który podręcznik do analizy matematycznej o tym wspomina?

A zupełnie bez żartów to u mnie jest to jedno z klarowniejszych znaczeń kart, tzn często mi w tym kontekście pada. Nawet wizualnie mocno mi się kojarzy. Albo odwrotnie, to wizualne skojarzenie sprawia, że tak mi wypada  :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było co o niej myśli, skoro jest to w kontekście damsko-męskim to wg mnie jak najbardziej może myśleć o seksie, zwłaszcza w towarzystwie takich kart. Tak samo jak wieża pokazuje mi zwyczajnie budynek zamiast rozpadu. No tak mają moje karty. Ale postaram się im przekazać, że robią źle :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc w odczytaniu tego rozkładu.

Znajomość mojej córki od czasu tego pytania nie rozwinęła się. Tzn nadal utrzymują jakiś tam kontakt, nazwijmy to wirtualny, na takim bardzo koleżeńskim poziomie. Z jego strony niby widać sympatię do niej, ale też cały czas trzyma  dystans.... 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję ;)

 

 

 

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...