Skocz do zawartości

Dobro w marcu :)


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Trzeba się podbudować, wiosna blisko :) Co czeka mnie dobrego w marcu? Wiem, że może trochę zbyt ogólne pytanie, ale co tam;)

 

3 Kielichy  Moc  5 Kielichów  Koło  Fortuny  Cesarzowa  9 Kielichów

 

Dużo kart związanych z uczuciami, emocjami. Może stawię czoła wszelkim smuteczkom- Moc 5 Kieli. Dalej jakaś zmiana w Kole. Będę się realizować jako Cesarzowa, może zmienię coś w wyglądzie. Myślałam o zmianie fryzury- Koło Cesarzowa. Rozkład wieńczy 9 Kielichów, czyli zadowolenie, radość :) Może coś zacznę tworzyć, czy coś :D

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
5 minut temu, Lianna napisał:

Co czeka mnie dobrego w marcu? 

 

3 Kielichy  Moc  5 Kielichów  Koło  Fortuny  Cesarzowa  9 Kielichów

Dużo spotkań ze znajomymi (3 Kielichow Moc), dzięki którym zapomnisz o smuteczkach (5 Kielichow Koło), postanowisz zainwestować w siebie (Cesarzowa) i będziesz zadowolona ze swojego wyglądu (9 Kielichow)

:)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Będzie dużo miłych spotkań ze znajomymi co poprawi zły nastrój i negatywne nastawienie. Może jakaś wizyta u fryzjera czy coś innego co sprawi, że poczujesz się atrakcyjna (zadbasz o siebie) i będziesz czuć się dobre sama z sobą i będziesz szczęśliwa.

Ładne karty pokazujące, że będziesz zadowolona i szczęśliwa :) Pozdrawiam serdecznie :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Lianna napisał:

 

3 Kielichy  Moc  5 Kielichów  Koło  Fortuny  Cesarzowa  9 Kielichów

ładne karty :ok:

nie napiszę nic nowego

duzo spotkań towarzyskich(3 puch), może nawet jakieś przelotne flirciki w powietrzu;

ten stan się utrzyma (Moc) aż do przesytu i zawrotu głowy 5 puch (nawet momentami będzie tego o wiele za dużo)

poczujesz się doceniona i piękna (Cesarzowa, 9 puch)

może Koło wskazuje na to, że to mąż Cię najbardziej doceni (zwrot od adoratorów na miłość i docenienie od partnera)

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza

Dużo radości w 3 kielichów, spotkań z ludźmi, świętowania, naładowanie baterii, dużo siły, do przezwyciężenia negatywów, potem coś niespodziewanie sprawi (koło), że wejdziesz w energię Cesarzowej, wow :D Kobieta silna, spełniona, zadowolona :D w 9 kielichów szczęście i radość! Gratulacje :D

Aż z rozpędu też zadałam takie pytanie swoim kartom :D

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.02.2020 o 21:18, Lianna napisał:

Co czeka mnie dobrego w marcu? Wiem, że może trochę zbyt ogólne pytanie, ale co tam;)

 

3 Kielichy  Moc  5 Kielichów  Koło  Fortuny  Cesarzowa  9 Kielichów

Sporo fajnych i milych spotkań, może gdzieś wyjdziecie, da Ci to wigoru, poczucia życia, wiem skąd mówią o flirtach - Moc - to kobieta bardzo seksi, z energią i równocześnie klasa, także w trzech kielichach ktoś by i podrywał pod czas spotkania :D Czasami będzie Ci czegoś żal, będzie smutek - ale chwilowy, bo Koło pędzi do przodu, jak i czas i smutki się zapominają... Na pewno ta fryzura będzie Ci bardzo do twarzy, będziesz wyglądać atrakcyjnie, przez co będziesz zadowolona własnym widokiem, czerpać w nim sporo satysfakcji i radości :)

Wszystkiego co najlepsze w marcu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...