Skocz do zawartości

łóżko


lama94

Rekomendowane odpowiedzi

co może oznaczać sen ,że uczę się z moją panią z fizyki leżąc na łóżku.....a później przybliżamy się i zaczynamy się całować...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

i to mialam na mysli, to moga byc twoje problemy z fizyka;-) j->>ak uczucie bedzie sie rzucalo w oczy albo spowoduje jakies zachowania, z ktorych uczniowi bedzie sie glupio tlumaczyc,

napisalam tez, ze fizyka ci lezy = pasuje, dopisek w () - na sercu -> cieple uczucia w stosunku do wykladowcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ona wie ,że się w Niej kocham na co zareagowała ,że się strasznie zaczerwieniła i usmiechnęła......jak mnie pyta to tylko z łatwych rzeczy i w ogole innych katuje a mnie w 2 min...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

to masz jeszcze wiekszy problem... chcesz sie spotykac ze swoja nauczycielka/wykladowca? "Absolwenta" ogladales :)) (z Dustinem Hoffmanem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

to raczej jest pytanie, ktore zadalam wyzej - a jesli tak, to co chcesz z tym zrobic? jak sobie to wyobrazasz???

(i obejrzyj tego Absolwenta, to stary klasyk, na dodatek wypisz-wymaluj twoja sytuacja, no prawie ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym sie spotkac z moją nauczycielką....ale co mam zrobić???kiedyś po lekcjach siedziałem przed jednym z budynków ona kończyła lekcje i weszła do samochodu siedziała tam z 5 min.... i na pewno nie gadała przez telefon.... byłem tam z kumplem....może chciała podejść ,ale chciała bym był sam???jak myślisz później jak jechała to sie patrzyła na mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

trudno cos doradzic, ciagle jestes uczniem - jak masz cierpliwosc, poczekaj do jej ukonczenia, wtedy nikt sie do niej nie przyczepi, ze ona robi cos nie tak - to jesli ci na niej zalezy, nie mysl tylko o sobie

do tego czasu - badz pomocny, badz pod reka, badz mily, badz przyjacielem i nie krepuj kobiety swoim zachowaniem, bo sie spolszy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traktuje mnie lepiej a jak o coś pytam to patrzy się na moją twarz a później coś odpowie np takie hmmm yhhmmm,nasze spjrzenia kiedys sie złaczyły na lekcji to patrzylismy na siebie ponad minute ,nie oderwała wzroku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
jak skonczysz szkole, zapros na kawe w mile miejsce - bedzie okazja (zakonczenie roku)

 

możesz też w podziękowaniu za udany rok szkolny dać kwiatka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie chciałem dac taki średni bukiecik...z róz będzie dobry???dać jej bilecik z napisem w środku:Dla najpiękniejszej nauczycielki na świecie....???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak w tym filmie się to wszystko skończyło???? napisalem już Jej list,ale podpisałem się imieniem kolegi...bo pozwolił... wyszło na jaw kto to pisał i jak się dowiedziała kogo przypuszczają (czyli mnie) to cała sprawa ucichła...jak jechaliśmy na wycieczke cały czas sie obracała w autobusie i usmiechała,jak Ją podrywac oczami???na lekcji np....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się ostatnio,że moja nauczycielka szła do pokoju nauczycielskiego,ale jak się przyaoatrzyłem to miala założone kolczyki i miała piegi.....a w rzeczywistosci nie ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

sen ten mowi o tym, ze chcialbys w swojej nauczycielce widziec nastolatke, mloda dziewczyne, rowiesniczke - a na dodatek odwazna (w zachowaniu)

dodatkowo, jesli byly to lekkie, wiszace kolczyki - mowia one o figlarnosci, subtelnosci, finezyjnosci (tak ja postrzegasz lub chcialbys, zeby taka byla )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

wiesz co, spojrz na siebie i na nia (was) Jej oczami - i zastanow sie, czego ona moze od ciebie oczekiwac, co ona widzi... powiem serio - nie sadze, zeby sie w cos zaangazowala, dopoki jestes uczniem - niestety, wiec na razie badz po prostu mily i trzymaj hormony na wodzy, bo mozesz duzo stracic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...