Skocz do zawartości

egzamin / weryfikacja jutro


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro drugi egzamin poprawkowy, bardzo trudny, do którego dużo się uczyłam. Matematyka.

Może jakieś wskazówki na co uważać oraz jak mi pójdzie?

 

 

Jak mi pójdzie na egzaminie? - weryfikacja jutro

Papież - Wieża - Król Kielichów

Idę z przekonaniem, że wiem, że dałam z siebie wszystko. Czy wieża może zwiastować, że nie pójdzie po mojej myśli? Król kielichów może wskazać na spokój uzyskany po napisaniu egzaminu.

 

Czy zdam? tutaj proszę o pomoc w interpretacji

5 denarów - 4 denarów - 7 mieczy

5 denarów wskazuje na niezdany egzamin, może ten, który był. 4 denarów zagmatwana (?) ... Zagwostka z 7 mieczy - karta przebiegłości i kłamania, jednak czasem wskazuje na zdany egzamin. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, olejos napisał:

Jak mi pójdzie na egzaminie? - weryfikacja jutro

Papież - Wieża - Król Kielichów

Papież przy Wieży mówi, że zburzysz wszelkie trudności poprzez odpowiednie przygotowanie do egzaminu. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, olejos napisał:

Czy zdam? tutaj proszę o pomoc w interpretacji

5 denarów - 4 denarów - 7 mieczy

Zdasz. Wykażesz się pewnym sprytem, inteligencją. 4 Denarów to sytuacja,  w której ma się wszystko pod kontrolą, to też bezpieczeństwo, więc uważam, że zdasz, choć nie na maksymalną ocenę.

 

Powodzenia 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Czy zdasz ? 5 monet 4 monety 7 mieczy 

 

Jak zobaczysz zadania to będziesz chciał zrezygnować, poczujesz ze nie znasz odpowiedzi, ale zbierzesz się w sobie i kombinując lub robiąc tylko tyle ile trzeba zdasz ...karty pokazują, ze egzamin będzie dla Ciebie trudny 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...