Skocz do zawartości

Pierwsza połowa marca


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Tradycyjnie rozłożyłam karty na pierwszą połowę marca :)

 

Aura
Król buław+2 buławy+9 mieczy
Udał się załatwić wiele spraw które były odkładane. Będę musiała też dokonać jakiegoś wyboru. Nie obędzie się też bez obsesyjnego rozmyślania i smutku, natłoku myśli w mojej głowie.

 

Praca
Król pucharów + 9 buław + 5 mieczy
Zapanuje wreszcie harmonia, przyjazna atmosfera. Może zdecyduję się na jakiś wolontariat (coraz bardziej mi to chodzi po głowie), albo dopadnie mnie zmęczenie, brak wiary w siebie. Na koniec mogą pojawić się jakieś plotki, ktoś znowu będzie miał ukryte intencje i nie będzie ze mną szczery.

 

Uczucia
7 mieczy + kapłan + 6 denarów
Ktoś będzie próbował mnie oszukać, nie będzie ze mną szczery. Będzie dużo rozmyślania, analizowanie, nauki niż jakiego działania. Może pojawi się jakaś życzliwa osoba w moim otoczeniu, albo będę musiała zwrócić uwagę na równowagę w znajomościach w tym ile daje a ile dostaję w zamian.

 

Najważniejsze wydarzenie
10 mieczy + głupiec + 5 denarów
Odcięcie się od czegoś i ruszenie do przodu. Jakiś nowy początek, nowa droga. Może mi ktoś w tym wszystkim pomóc, albo pojawi się smutek i będzie czegoś brakować.

 

Znajomość z X (wspomnę, że obecnie nie mamy kontaktu ze sobą a Pan spotyka się chyba z jakąś kobietą)
cesarzowa + gwiazda+ 6 buław
W cesarzowej bym chyba widziała osobę z którą obecnie się spotyka i w gwieździe moją nadzieję, że nasza znajomość się odnowi i pokonane zostaną wszelakie przeszkody, które są pomiędzy nami.

 

Pierwsza połowa marca to chyba dalszy ciąg zmagania ze sobą, ale powinno już chyba być widać poprawę i ruszenie do przodu :) A jak Wy myślicie? Może ktoś może inaczej spojrzeć na te karty i dodać swoją interpretację :) będę bardzo wdzięczna :) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Aura
Król buław+2 buławy+9 mieczy

Widać, że aktywny to będzie dla Ciebie miesiąc. Możesz nawet podjąć jakąś nową inicjatywę, która może Ci się wydać bardzo męcząca, wręcz depresyjna, choć wcale nie musi tak być. 9 Mieczy to problem, który nasza świadomość potęguje do granic możliwości, mimo, iż to nie jest uzasadnione - zamartwianie się na zapas

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Praca
Król pucharów + 9 buław + 5 mieczy

W pracy nic nowego. Będziesz nią już zmęczona, nawet trochę taka zaszczuta możesz się tam czuć. 5 Mieczy wskazuje też na bardzo nieczystą aurę w tym miejscu , może jakiś niezdrowy wyścig szczurów, albo po prostu konflikt..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
7 mieczy + kapłan + 6 denarów

7 Mieczy wskazuje na unikanie kontaktów z kimś ,albo pokazuje chęć ucieczki z jakiejś relacji..Papież przy płochliwej 7 Mieczy wskazuje jednak na niedostępność w tej sferze, a 6 Denarów w uczuciach jest zachwianą równowagą  - ktoś bardziej się stara,  a druga strona z tego czerpie satysfakcję..

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Znajomość z X (wspomnę, że obecnie nie mamy kontaktu ze sobą a Pan spotyka się chyba z jakąś kobietą)
cesarzowa + gwiazda+ 6 buław

Widać, że kogoś ma ale Wy też raczej będziecie  się spotykać bo 6 Buław to triumf.

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Ziomal597 za interpretację :) 

 

12 minut temu, Ziomal597 napisał:

W pracy nic nowego. Będziesz nią już zmęczona, nawet trochę taka zaszczuta możesz się tam czuć. 5 Mieczy wskazuje też na bardzo nieczystą aurę w tym miejscu , może jakiś niezdrowy wyścig szczurów, albo po prostu konflikt..

 W pracy konflikt, który powstał w lutym spowodował dziwną atmosferę  i wyścig szczurów, więc faktycznie mogę być zmęczona tym wszystkim a 5 mieczy pokazuje, że nadal będzie to trwać.

 

5 minut temu, Ziomal597 napisał:

7 Mieczy wskazuje na unikanie kontaktów z kimś ,albo pokazuje chęć ucieczki z jakiejś relacji..Papież przy płochliwej 7 Mieczy wskazuje jednak na niedostępność w tej sferze, a 6 Denarów w uczuciach jest zachwianą równowagą  - ktoś bardziej się stara,  a druga strona z tego czerpie satysfakcję..

 

Obecnie z nikim się nie spotykam, ale zobaczymy co przyniesie marzec może ktoś z przeszłości się odezwie i będę chciała się odciąć od tej znajomości :)

 

4 minuty temu, Ziomal597 napisał:

Widać, że kogoś ma ale Wy też raczej będzie się spotykać bo 6 Buław to triumf.

 

No właśnie nie wiem jak to ugryźć te 6 buław bo to triumf, zwycięstwo. Spotykać się ze mną raczej nie będzie z racji, że kobieta z którą się aktualnie spotyka mieszka 2 bloki dalej więc będzie ciężko, żeby aż tak grał na dwa fronty :) Zobaczymy co 6 buław pokaże :)

 

Jeszcze raz dziękuję za interpretację i pozdrawiam serdecznie :) 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Dzięki serdeczne @Ziomal597 za interpretację :) 

 

 W pracy konflikt, który powstał w lutym spowodował dziwną atmosferę  i wyścig szczurów, więc faktycznie mogę być zmęczona tym wszystkim a 5 mieczy pokazuje, że nadal będzie to trwać.

 

Obecnie z nikim się nie spotykam, ale zobaczymy co przyniesie marzec może ktoś z przeszłości się odezwie i będę chciała się odciąć od tej znajomości :)

 

No właśnie nie wiem jak to ugryźć te 6 buław bo to triumf, zwycięstwo. Spotykać się ze mną raczej nie będzie z racji, że kobieta z którą się aktualnie spotyka mieszka 2 bloki dalej więc będzie ciężko, żeby aż tak grał na dwa fronty :) Zobaczymy co 6 buław pokaże :)

 

Jeszcze raz dziękuję za interpretację i pozdrawiam serdecznie :) 

Powodzenia  :)

Niech moc będzie z Tobą  ;)

 

Pozdrawiam  

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.02.2020 o 12:21, Mala_83 napisał:

Aura
Król buław+2 buławy+9 mieczy

Możliwe, że rzeczywiście będziesz miała aktywnie zapanować nad wielu sprawami (Król Buław), ale Cię będzie nieco hamował (2 monet) lęk i nerwy z nimi związane - 9 mieczy;

W dniu 23.02.2020 o 12:21, Mala_83 napisał:

Praca
Król pucharów + 9 buław + 5 mieczy

Dość emocjonalnie z tym królem, może będziesz nadwrażliwa, wiele spraw brać do siebie, do serca: możliwe, że będziesz się opiera czemuś, broniła, ale w wyniku nic z tego nie wyjdzie. Może też w Królu Pucharów wyszedł pewny mężczyzna, który w pracy utrudnia Ci życie;

W dniu 23.02.2020 o 12:21, Mala_83 napisał:

Uczucia
7 mieczy + kapłan + 6 denarów

Myślę, że nawiązuje do znajomości z X - on będzie chciał mieć was razem, jak mi się wydaje, Ty będziesz wiedziała, jak sprawa stoi, i że to nie jest szczere, mimo tego, udawała, że jest ok, to będzie taka zdrada sumienia w pewnym sensie, gdzie Kaplan jest sumieniem, a 7 mieczy - kręceniem, nieszczere stosunki w takiej kombinacji kart też podkreśla 6 monet - nierównowaga jest w tym, że on ma się w tej sytuacji lepiej, niż jego kobiety.

W dniu 23.02.2020 o 12:21, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
10 mieczy + głupiec + 5 denarów

Zostawisz coś za sobą i rozpoczniesz nowe życie, tylko, że będzie Ci czegoś z przeszłości brakowało...

W dniu 23.02.2020 o 12:21, Mala_83 napisał:

Znajomość z X (wspomnę, że obecnie nie mamy kontaktu ze sobą a Pan spotyka się chyba z jakąś kobietą)
cesarzowa + gwiazda+ 6 buław

Myślę, że z wami 2 będzie, jakoś taki mi się kojarzy ta znajomość + życie uczuciowe. To oczywiście, jest Twoje zwycięstwo, ale i jego. I tu są dwie damskie karty, a wyżej 7 mieczy + Kapłan.

Może się mylę, oczywiście...

Udanego marca :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Willow. Co do uczuć i Pana X to właśnie chodziło mi po głowie że Pan będzie chciał mieć dwie w garści ale zobaczymy. Ostatnio coś mi się często śni choć o nim nie myślę. Zobaczymy czy się odezwie i będzie jakiś kontakt. Odezwę się z weryfikacja :) jeszcze raz dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Aura
Król buław+2 buławy+9 mieczy

 

Pan się jakiś zaznacza i analizowanie, zastanawianie się. Możesz też mieć jakieś schizy/zamartwiać się.

Praca

Król pucharów + 9 buław + 5 mieczy
Zdystansujesz się być może wobec jakiegoś pana i nieczystych zagrywek/plotek.

 

Uczucia
7 mieczy + kapłan + 6 denarów

 

Być może jest koło Ciebie ktoś, kto jest poniekąd Twoim autorytetem, ale nie do końca szczery, nie mówi Ci wszystkiego. Też uważam, że zaznacza się kwestia zaburzonej równowagi w dawaniu i braniu.
 

Najważniejsze wydarzenie
10 mieczy + głupiec + 5 denarów

 

Odcięcie od złego i nowy etap, nowa energia w Głupcu. Jednocześnie faktycznie czegoś Ci może brakować.

Znajomość z X (wspomnę, że obecnie nie mamy kontaktu ze sobą a Pan spotyka się chyba z jakąś kobietą)
cesarzowa + gwiazda+ 6 buław

Moim zdaniem będzie kontakt, widać zadowolenie, miłe chwile. W Cesarzowej faktycznie mogła jego baba wyjść.

 

Wszystkiego dobrego :)

 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję serdecznie @Lianna za interpretacje. Mam nadzieję że ta pierwsza połowa marca będzie lepsza niż te dwa miesiące roku. Widać jakieś odciecie i nowy start więc może wreszcie zapanuje harmonia i poprawi się nastrój. Choć ja potrafię szukać dziury w całym i się zadręczać i to chyba te 9 mieczy :) Dzięki jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
 
 
 
 
W dniu 23.02.2020 o 12:21, Mala_83 napisał:

Tradycyjnie rozłożyłam karty na pierwszą połowę marca :)

 

Aura
Król buław+2 buławy+9 mieczy
Zaznacza się jakiś mężczyzna, który jest powodem twoich stresów. Chyba będziesz musiała podjąć pewne wybory, aby zrobić porządek z osobą, która wprowadza niepokój i gonitwę myśli w twoje życie.

 

Praca
Król pucharów + 9 buław + 5 mieczy

 

W pracy atmosfera napięta i bardzo nerwowa. Nie czujesz się chyba tam dobrze i nie ufasz ludziom dookoła, ale jest chyba jakiś Pan, który będzie Ciebie wspierał.

 

Uczucia
7 mieczy + kapłan + 6 denarów

 

Jakieś kłamstwa, nieszczerości lub ukrywanie się przed jakąś osobą, bo 7 mieczy często mi pokazuje takie skrywanie się przed kimś lub kogoś przed nami. Ktoś chyba nie może dać Ci tego, czego byś chciała. Uważaj na Pana w związku lub żonatego, bo Kapłan często takich pokazuje.

 

Najważniejsze wydarzenie
10 mieczy + głupiec + 5 denarów
Najgorsze chyba już za Tobą, ale wchodzisz w nowe z poczuciem pustki, wsparcia drugiej osoby lub brakami finansowymi.

 

Znajomość z X (wspomnę, że obecnie nie mamy kontaktu ze sobą a Pan spotyka się chyba z jakąś kobietą)
cesarzowa + gwiazda+ 6 buław
On jest zaangażowany w nową znajomość (Cesarzowa). Myślę, że nie ma co liczyć na kontakt, bo 6 buław pokazuje dumę, zwycięstwo. Nie ma sensu wracać do tego, co było, bo jedynie połechczesz mu ego. Ewentualnie utrzesz mu nosa, jak zobaczy Ciebie silną, zadbaną i kwitnącą, czego Ci życzę.

 

Pierwsza połowa marca to chyba dalszy ciąg zmagania ze sobą, ale powinno już chyba być widać poprawę i ruszenie do przodu :) A jak Wy myślicie? Może ktoś może inaczej spojrzeć na te karty i dodać swoją interpretację :) będę bardzo wdzięczna :) 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @mezza za interpretacje :) co do pracy to faktycznie jest dziwna atmosfera i po ostatnim donosie przestałam części osób ufać w zespole. Natomiast w uczuciach to ostatnio odezwał się Pan którego dłuższy czas znam i jest na etapie podejmowania decyzji o drugim już rozwodzie a wyskoczył czy go nie odwiedzę w jakiś weekend więc może karty pokazały tą znajomość :) a Pan X myślę że nie odezwie się bo trochę głupio by wyglądało jakby grał na dwa fronty z racji że spotyka się z jakąś kobieta dwa bloki dalej choć ostatnio coś nie za często go widuje. Może te 6 buław to właśnie triumf że on z kim jest a ja sama. Ja się pierwsza nie odezwę, bo nie ma to sensu :)Zobaczymy jak to się potoczy :) Dam znać :) jeszcze raz dziękuję 

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.02.2020 o 12:21, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

 

Aura
Król buław+2 buławy+9 mieczy
Tutaj chyba zaznaczył się Pan z uczuć, bo on wprowadził zamieszanie i zastanawiałam się co z nim zrobić, bo nie chciałam bliżej znajomości a on w pewnym momencie zaczął rzucać podteksty. Powodowało to, że dużo myślałam o wszystkim i on Panu X bo rozamwialiśmy też sporo na ten temat.

 

Praca
Król pucharów + 9 buław + 5 mieczy
Atmosfera w pracy była nerwowa, przestałam ufać komukolwiek w pracy. Wspierał mnie w tym wszystkim Pan, który pojawił się w uczuciach. Głównie rozmową

 

Uczucia
7 mieczy + kapłan + 6 denarów
Tutaj pojawił się Pan z przeszłości, który aktualnie się rozwodzi. Rozmawialiśmy sporo ze sobą i ze strony Pana zaczęły padać jakieś propozycje np, wspólnego weekendu. Z racji, że nie ma z mojej strony chemii a druga rzecz Pan nie zamknął swoich spraw trochę też zaczęłam sama kręcić i nie do końca być szczerą nie godząc się na jego propozycje. Tutak @mezza idealnie to opisała :)

 

Najważniejsze wydarzenie
10 mieczy + głupiec + 5 denarów
Chyba tutaj wyszło godzenie się z tym, że Pan X z przeszłości to sprawa zamknięta i pomimo ruszenia do przodu pozostała jakaś taka pustka, brak bliskiej osoby.

 

Znajomość z X (wspomnę, że obecnie nie mamy kontaktu ze sobą a Pan spotyka się chyba z jakąś kobietą)
cesarzowa + gwiazda+ 6 buław
Brak kontaktu z Panem, ale była taka sytuacja, że szłam jak Pan przyjechał akurat po osobę z którą się spotyka a ja widząc go wróciłam się bo nie miałam ochoty na spotkanie na żywo. Pan chyba to zauważył choć było to wieczorem i jakoś wydaje mi się, że on tutaj triumfuje pokazując, że spotyka się z kimś a ja jestem sama. On jak mnie zobaczył nawet przeszedł na drugą stronę bo chyba chciał się spotkać i zagadać. odnoszę cały czas wrażenie, że chce mi pokazać, że zobacz mi się udało a Tobie nie.

 

 

Dzięki serdeczne za wszystkie Wasze interpretacje :) Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...