Skocz do zawartości

czy otrzymam jutro wyniki testu


Meganoss

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie się wydaje, że możesz otrzymać, one już tam gdzieś leżą i czekają, wynik powinien być pozytywny:) rycerz mieczy może świadczyć o dotrzymaniu terminu a nawet wcześniej, jednocześnie ten rycerz mieczy może zadziałać Tobie na nerwy- noe tyle wynik co 'wynikodawca'- tak to ujmę

Odnośnik do komentarza

sadzę, że nie otrzymasz ich jutro - as monet wydaje mi się tu za słabą kartą w stosunku do 6 pucharów i Rycerza mieczy

 

czy musisz iść po te wyniki czy też bedą dostępne poprzez internet ?

 

tak mi sie wydaje jakby wynik już był, ale coś w ostatnim momencie przeszkodzi w tym, żebyś sie jutro dowiedziała 

tak jakby miały być, ale nie dowiesz się jednak jutro

 

jeśli jednak będą, to nie będziesz zbyt zadowolona z wyniku

Edytowane przez Ava55
EDIT : nie wiem czy o te niejasności Ci chodziło @Meganos (edit wytłuszczony)
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
4 godziny temu, Meganos napisał:

Zadalam pytanie czy otrzymam jutro (poniedzialek) wyniki mojego testu?

 

as monet, 6 kielichow, rycerz mieczy

 

Powinnam jutro otrzymac wyniki, wydaje mi sie ze bedzie pozytywny 

Myślę, że otrzymasz ten wynik, bo as monet przynosi nam dar od losu, przynosi konkretną propozycję, 6 pucharów to też karta czegoś co nawraca, powraca do nas. Ale ten rycerz mieczy pokazuje, na nerwową atmosferę, więc nie wiem czy ten ten będzie dla Ciebie dobry...

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Arbogast- gdzies czytalam, ze rycerz mieczy przynosi dobre wiadomosci.  Wynik ma byc przez internet i tak mysle, ze moze ten rycerz mieczy na koncu rozkladu to poprostu bedzie wiadomosc odnosnie testu. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
1 minutę temu, Meganos napisał:

Arbogast- gdzies czytalam, ze rycerz mieczy przynosi dobre wiadomosci.  Wynik ma byc przez internet i tak mysle, ze moze ten rycerz mieczy na koncu rozkladu to poprostu bedzie wiadomosc odnosnie testu. 

Może tak być, rycerz mieczy to niekiedy haker, wiec jak najbardziej pasuje do wyniku w internecie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

weryfikacja:  wyniku dzisiaj nie bylo. Ten rycerz mieczy na koncu okazal sie wiadomoscia ktora ja wyslalam (doslalam jeden dokument dzisiaj rano).

 

zapytalam czy na jutro (wtorek) beda wyniki:

 

sprawiedliwosc, paz bulaw, 9 kielichow

 

no wydaje mi sie, ze jutro powinnam otrzymac wiadomosc.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...