Skocz do zawartości

Demi Lovato


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Amerykańska piosenkarka, autorka tekstów, muzyk, aktorka, reżyserka teledysków, kompozytorka, gitarzystka, pianistka i filantropka. Znana z amerykańskiej edycji programu X Factor gdzie zasiadała w panelu jurorskim podczas drugiego i trzeciego sezonu[3]. Oprócz tego popularność przyniósł jej serial Disney Channel Słoneczna Sonny, gdzie grała główną rolę, a także filmy Camp Rock oraz Program ochrony księżniczek.

 

55ec9d9ffeffd51egen.png

 

 

Moja koleżanka jest wielką fanką Demi, także postanowiłam się przyjrzeć jej kosmogramowi :).

Widać na pewno, że ma dziewczyna talent muzyczny, ale nie tylko- popatrzmy jak aspektowany jest Księżyc, w tym trygon z Wenus, trygon z Neptunem. Księżyc jest na MC, czyli kariera, w znaku Byka. Neptun w V domu, bardzo dobre położenie na twórczość, kreatywność. Wenus mimo że jest w znaku swojego upadku ( Panna), ma także wiele aspektów. Poza tym jest w domu II w koniunkcji z Jowiszem, czyli na brak kasy nie narzeka.

Słońce i Ascendent we Lwie, czyż może być lepsze położenie na sławę ? :D

Chciałabym też napisać o zdrowiu, jako że Demi cierpi na chorobę biegunową oraz była uzależniona od opoidów. Księżyc w Byku sam w sobie nie jest depresyjny, ale jest w ciężkich aspektach : w kwadraturze z Saturnem, opozycji z Plutonem. Merkury w opozycji z Saturnem też jest ciężkim aspektem i dość często występuje u osób mających problemy z obniżonym nastrojem. Ponadto Merkury jest w domu XII, czyli domów lęków, niepewności, domu tajemnic itd. Samo Słońce w zasadzie tworzy tylko jeden aspekt : opozycja z Plutonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Lianna napisał:

Demi cierpi na chorobę biegunową

Dwubiegunową? Zbierałam trochę kółek w szpitalu, na razie zauważyłam, że dwubiegunówka występuję u ludzi z Księżycem/Marsem/Merkurym/Słońcem uszkodzonymi przez planety wyższe, przy tym, w przypadku Księżyca/Merkurego, mogą być nawet pozytywne aspekty u takich planet, i tak wypędza z równowagi. Też musi być podkreślony żywiół ognia i jakiś z pasywnych. Tu w ogniu są 2 osobówki, a Księżyc ma trygony od Neptuna i Urana, i opozycje od Plutona, zgadzało by się, chmmm... Ale nie wiem, czy to u wszystkich 100% działa.

Wiadomo, że mam za małą bazę, ale jestem mega ciekawa, jak to się sprawdza z chorobami psychicznymi.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Tak, ma chorobę afektywną dwubiegunową.

„Bywało tak, że miałam ataki manii, pisałam siedem piosenek w ciągu nocy i nie spałam do 5.30 rano” - opowiadała gwiazda magazynowi „People”.

"Zmagam się z epizodami manii i depresji jednak nie żałuję swojej choroby. To zaburzenie dotykające nastroju. Zdarza mi się popadać w skrajne stany, jednak mogę użyć swojego głosu i pomóc tym, którzy cierpią na to samo. Właśnie dlatego jestem dumna, że obciążono mnie brzemieniem tej choroby".  - opowiada.


 http://tuba.pl/tubapl/1,103887,22495617,demi-lovato-dumna-ze-swojej-choroby.html

Z tego co przeczytałam, to zmagała się również z anoreksją i bulimią.

 

Demi Lovato oficjalnie wróciła do branży muzycznej po długiej przerwie. Gwiazda dała niezwykle emocjonalny występ w trakcie gali Grammy 2020 z zupełnie nowym utworem „Anyone”.  
Więcej: https://www.radiozet.pl/Muzyka/Grammy-2020-Demi-Lovato-wrocila-pierwszy-wystep-po-przedawkowaniu-narkotykow.

Jak przyznała sama piosenkarka, napisała tę balladę zaledwie cztery dni przed przedawkowaniem narkotyków w lipcu 2018 roku, po którym trafiła do szpitala. Singiel „Anyone” wprost opowiada o problemach Demi Lovato z uzależnieniem od alkoholu, samotności i braku wsparcia.  
Więcej: https://www.radiozet.pl/Muzyka/Grammy-2020-Demi-Lovato-wrocila-pierwszy-wystep-po-przedawkowaniu-narkotykow

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...