Skocz do zawartości

Marzec 2020


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Rozłożyłam sobie rozkład celtycki na marzec. 
 

1. Sytuacja wyjściowa - 4 puchary (8 mieczy) - to moje dylematy, co wybrać - która konferencje, skupianie się na ograniczeniach itd. 
2. Co pomaga, przeszkadza - 9 pucharów - raczej pomaga mam wszystko by się rozwijać pod każdym względem 

3. Świadomość - 10 pucharów (Król buław) - chce dobrobytu i byle czym się tutaj nie zadowolę, jestem gotowa do działania 

4. Podświadomość - 4 miecze (2 puchary) - na razie wycofałam się i odpoczywam od relacji 

5. Przeszłośc - Sprawiedliwość (Sprawiedliwość) - Przyszło to na co sobie zapracowałam 
6. Przyszłość - 8 mieczy (Gwiazda) - pokonanie barier psychicznych i mylnych schematów, wyjście z własnych ograniczeń 

7. Moja postawa - 6 pucharów (paź monet) - powrót do nauki, ciagle się uczę jak prezydent 

8. Otocznie - 7 monet (4 buławy) otoczenie czeka na moje kolejne kroki  

9. Obawy/nadzieje - Diabeł (5 pucharów, 5 buław) - obawy by nie ulegac pokusie i nie pic wina w weekend tylko robić formę 

10. Wynik - Król monet Cesarz - pojawi się mężczyzna z wysoka pozycja, lub ja będę miała szanse na awans ale raczej to pierwsze  

97F4CF17-A8C7-4001-930C-676E688F2DEA.jpeg

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem w rozkładzie na marzec -mimo Twojej możliwości wyjazdu, chodzi jednak o miłości i związkach (lub to moje kobiece serce tak odczytuje :D)

12 minut temu, zakretka23 napisał:

1. Sytuacja wyjściowa - 4 puchary (8 mieczy)

Obecnie, mimo tego, że mówiłaś, że jesteś otwarta na miłość, jesteś nieco zniechęcona co do związku, masz pewne obawy (możliwe, że związane z emigracją - zakładam po poprzednim rozkładom)

13 minut temu, zakretka23 napisał:

2. Co pomaga, przeszkadza - 9 pucharów

Pomaga zadowolenie z siebie, czerpanie radości i przyjemności z życia, kochasz samą siebie przede wszystkim (9 są zamknięte na sobie) - i dobrze :)

14 minut temu, zakretka23 napisał:

3. Świadomość - 10 pucharów (Król buław

Świadomie, chcesz związku, uważasz, że jesteś otwarta na związek, masz już wyobraźnie co do tego, jak to będzie wyglądać i z jakim mężczyzną - musi być śmiały, inicjatywny, aktywny, pełny energii i wigoru :)

18 minut temu, zakretka23 napisał:

4. Podświadomość - 4 miecze (2 puchary)

Podświadomie chcesz odpocząć od romansowania i miłości, może nie masz na razie na to czasu lub miejsca;

19 minut temu, zakretka23 napisał:

5. Przeszłośc - Sprawiedliwość (Sprawiedliwość)

Tak, przychodzi to, na co zapracowałaś, plus karta może świadczyć o sprawiedliwej, racjonalnej ocenie ludzi i relacji - komu z Tobą po drodze, a komu nie;

20 minut temu, zakretka23 napisał:

6. Przyszłość - 8 mieczy (Gwiazda)

Lęk przed zauroczeniem, poisz się tak się rozmarzyć, pozwolić sobie na bujanie w obłokach;

21 minut temu, zakretka23 napisał:

7. Moja postawa - 6 pucharów (paź monet)

Postawa zrelaksowana, życzliwa, sympatyczna, nieco dziecięca - obie karty są dziecięce, no i tak, paź monet uczy się, zdobywa wiedzę i doświadczenie :)

22 minuty temu, zakretka23 napisał:

8. Otocznie - 7 monet (4 buławy)

Gdzieś daleko, za jakiś czas, czeka na Ciebie związek :) No i bezpośrednie otoczenie może wyczekiwać Twoich kroków, ale raczej cieszy się za Ciebie i z Tobą :)

24 minuty temu, zakretka23 napisał:

9. Obawy/nadzieje - Diabeł (5 pucharów, 5 buław)

Może tu jest korzeń Twoich lęków - boisz się, że w relacjach Cię mogą okłamać, nadużyć Twoje zaufanie, że będą budować się na seksie-only, będą kłótnie, i będziesz żałowała, zraniona;

26 minut temu, zakretka23 napisał:

10. Wynik - Król monet Cesarz

Myślę, że to ten mężczyzna z Twoich poprzednich wróżb - zapoznacie się w końcu :)

 

Udanego marca :)

Odnośnik do komentarza

Pięknie Willow w sumie tak tez można odczytać wróżbę ...tak ten Król monet jest już na orbicie. To nie chodzi o gotowość, byle jaka relacje już dawno mogłabym mieć. Moje partnerstwo jest ściśle powiązanie z moim rozwojem duchowym, zawodowym, fizycznym. :_buzki: dzisiaj zrobiłam sobie wagary...cudowny dwugodzinny trening na 200% tak można życ 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.02.2020 o 12:42, zakretka23 napisał:

Rozłożyłam sobie rozkład celtycki na marzec. 
 

1. Sytuacja wyjściowa - 4 puchary (8 mieczy) - Małe dylematy emocjonalne, jakaś mała blokada


2. Co pomaga, przeszkadza - 9 pucharów - pomaga i jednocześnie też przeszkadza poczucie bycia całkowicie niezależną. Czasami warto nie być Zosią Samosią i po prostu poprosić o pomoc,  z drugiej strony dokładnie wiesz, czego chcesz.

 

3. Świadomość - 10 pucharów (Król buław) - chcesz pełni szczęścia w każdym obszarze i realizujesz ten plan, dbasz, aby mieć to szczęście, spełnienie

 

4. Podświadomość - 4 miecze (2 puchary) - na razie wycofałam się i odpoczywam od relacji 

 

5. Przeszłośc - Sprawiedliwość (Sprawiedliwość) - dokładnie tak, wszystko co się dzieje jest wynikiem twoich działań 


6. Przyszłość - 8 mieczy (Gwiazda) - uzdrowisz się sama, idziesz w dobrym kierunku

 

7. Moja postawa - 6 pucharów (paź monet) - umiesz powrócić do przeszłości i wyciągnąć wnioski, uczysz się na błędach

 

8. Otocznie - 7 monet (4 buławy) otoczenie Cię wspiera, pomaga Ci osiągać zadowolenie z siebie i ta karta jest dla mnie kartą rodziny 4 buław

 

9. Obawy/nadzieje - Diabeł (5 pucharów, 5 buław) - nie będziesz ulegać pokusom i będziesz umiała je w sobie zwalczyć

 

10. Wynik - Król monet Cesarz - moim zdaniem facet się pojawi, stabilny i niezależny finansowo

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Teraz można spojrzeć inaczej - sytuacja wyjściowa 4 puchary 8 mieczy - zamknięcie w domu, praca zdalna. To samo pokazuje się na najbliższej przyszłości 8 mieczy. Obawy nadziej - Diabeł - wirus 5 pucharów 5 buław ludzie walczący z pandemia. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...