Skocz do zawartości

Klątwa


Mazowszanka1973

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór :) to znów ja :) 

Tym razem sen przyjaciela :) 

Zadzwonił dziś do mnie i zaczął się żalić, że jak zazwyczaj nic mu się nie śni (tj pewnie nie pamięta) tak dziś miał kilka durnych snów, z czego jeden go przeraził i go zapamiętał.

Ogólnie boryka się z wieloma życiowymi problemami, czasem do siebie dzwonimy aby się przez telefon wesprzeć.

 

Śniło mu się, że z jakiejś koperty zaczął wyciągać kartkę. Bał się jednak, że tam jest coś złego. Nie widział co jest napisane, bo bał się dowiedzieć, co tam jest. Odniósł wrażenie, że spisana jest tam jakaś klątwa. Dziwnym trafem jednak jak tą kartkę wyjmował, to robił się z niej czarny pył i odlatywał w prawą stronę. Tekst był czarną czcionką pisany. Kolega bał się, aby ten pył na niego nie spadł. Prawdopodobnie stał na balkonie (nie jest pewien, ale nie był w mieszkaniu) i raczej było szaro albo był wieczór. (pytałam o szczegóły ile mogłam :) )

 

Przepraszam, że znów wyskakuję ze snem, ale może ktoś, coś? :buzki:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 24.02.2020 o 20:07, Mazowszanka1973 napisał:

Śniło mu się, że z jakiejś koperty zaczął wyciągać kartkę. Bał się jednak, że tam jest coś złego. Nie widział co jest napisane, bo bał się dowiedzieć, co tam jest. Odniósł wrażenie, że spisana jest tam jakaś klątwa. Dziwnym trafem jednak jak tą kartkę wyjmował, to robił się z niej czarny pył i odlatywał w prawą stronę. Tekst był czarną czcionką pisany. Kolega bał się, aby ten pył na niego nie spadł. Prawdopodobnie stał na balkonie (nie jest pewien, ale nie był w mieszkaniu) i raczej było szaro albo był wieczór. (pytałam o szczegóły ile mogłam :) )

 

List to komunikacja- wiadomość, której kolega się lęka. Może być to związane z jakąś sprawą, która czeka na wyjaśnienie, ale kolega nie chce się nią zajmować, bo ma obawy, że sprawa przyniesie mu jakieś przykre konsekwencje, koszty, problemy (klątwa). Myślę, że może to dotyczyć spraw związanych z osobą zmarłą, może spraw spadkowych, może jakichś rodzinnych konfliktów, tajemnic (kolor czarny, pył). On się boi, że pył na niego spadnie, że spadnie na niego klątwa, czyli że sprawy będą go obciążać i dotyczyć, a on się chce od nich odciąć. Wieczór i szara aura symbolizuje niejasność tych spraw, to że nie wszystko można dostrzec w pełnym świetle, w mroku wyolbrzymiają się lęki i obawy, czyli może kolega też wyolbrzymia rangę problemu, o którym mowa. Do sprawy warto podejść intelektualnie i na rozum (prawa strona). 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...