Skocz do zawartości

Marzec Iwka ZWERYFIKOWANY


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Moja obecna sytuacja - pracuję na etacie, od czasu do czasu pójdę na jakąś rozmowę w sprawie pracy; krok za krokiem zaczęłam realizować swój plan związany ze sklepem internetowym - tutaj mam dużo nauki, takiej, którą uwielbiam i mam ogromną satysfakcję z tego:)

Dodatkowo staram się ćwiczyć 3x w tygodniu w domu, pilnuję się, aby jeszcze ćwiczyć tylko z gumami ze względu na kolano i kręgosłup. Czytam książki związane ze świadomością ciała i o zdrowym żywieniu.

 

A poniżej karty:)

 

 1. Dom - 4 denary, koło, król buław - pomyślałam sobie, że otrzymamy jakąś niespodziewaną kasę od mężczyzny, to może być jakaś dobra premia w pracy u mojego męża lub może podwyżka

 

2. Praca na etacie- umiarkowanie, księżniczka buław, kochankowie - początek miesiąca leniwy, moja jakaś aktywność się zaznacza i podejmowanie decyzji

 

3. Mój biznes- księżniczka denarów, król mieczy, 8 mieczy - robię jeszcze 2 kursy online i jednocześnie uruchamiam FB, widać tutaj dużo nauki i takiej pracy marketingowej, na koniec miesiąca będę musiała odsapnąć - u mnie na karcie chory leży w łóżku

 

4. Jak się zrealizuje moje oczekiwanie, że będę trzymać dietę/zdrowo się odżywiać?- 8 buław, gwiazda - tu będę aktywna i wydaje mi się, że w miarę temat będę ogarniać, czuję że jestem na dobrej drodze.

 

5. Jak efekty wizualne na koniec miesiąca przyniosą ćwiczenia i dieta? - 8 denarów, księżniczka mieczy - w 8 denarów może się pokazywać moje zaangażowanie i ciężka praca, na karcie też jest pan, który jest dobrze umięśniony w połączeniu z księżniczką mieczy myślę, że poprawi się wygląd ciała.  

 

6. Jak się zrealizuje moje oczekiwanie, że na koniec miesiąca schudnę 3kg? - moc - powinno się udać 

 

7. Zdrowie - rydwan - tu powinna być duża poprawa

 

Wiosennego marca życzę!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Iwka78 napisał:

 

 

 1. Dom - 4 denary, koło, król buław - jakaś inwestycja dom lub naprawa nagłej usterki na której da się oszczędzić 

 

2. Praca na etacie- umiarkowanie, księżniczka buław, kochankowie - spokojnie, później jakieś nowe pomysły i których będziesz decydować, nowi kontrahenci 

 

3. Mój biznes- księżniczka denarów, król mieczy, 8 mieczy - widać naukę oraz prace w internecie, budowanie strony internetowej 

 

4. Jak się zrealizuje moje oczekiwanie, że będę trzymać dietę/zdrowo się odżywiać?- 8 buław, gwiazda - tutaj pójdziesz do przodu i moim zdanie z łatwością ja utrzymasz 

 

5. Jak efekty wizualne na koniec miesiąca przyniosą ćwiczenia i dieta? - 8 denarów, księżniczka mieczy - Praca nad ciałem ładnie się uwidoczni 

 

6. Jak się zrealizuje moje oczekiwanie, że na koniec miesiąca schudnę 3kg? - moc - nie bez wysiłki ale powinno się udać 

 

7. Zdrowie - rydwan - tu powinna być duża poprawa

 

Powodzenia 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1. Sporo spraw będzie się kręcić wokół domu, finansowo dobra passa, może jakieś rodzinne wyjazdy 

2. W pracy spokojnie, pozytywna atmosfera, po tych kartach pomyślałam, że jak tej pracy dotychczas nie lubiałaś to ją polubisz:) będziesz się dogadywać, będzie Ci się dobrze tam pracować w marcu

3. Kursy, dokształcanie, wnioski, może też jakieś kwestie urzedowe będą kazały Ci czekać z ruszeniem dalej z biznesem lub te 8 mieczy to net.

4. Widać energię, wigor,  ruch, aktywnośc, lekkie jedzenie- to wszystko wpłynie świetnie na Twoje samopoczucie , sylwetkę i wygląd:)

5i6. Jak wyżej:)

7. Bardzo dobre, jest cel do którego będziesz dążyć, cały ten ruch doda Ci skrzydeł i powera.

Dobrego miesiąca:)

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1. Jakieś wydatki niespodziewane na sprawy związane z domem. Może mąż sypnie kasą? XD

2. Będzie dość spokojnie. Fajne kontakty widać, może otworzy się przed Tobą jakaś możliwość? W każdym razie ładne karty :)

3. Widać, że skupisz się na nauce, dużo pracy takiej intelektualnej.

4. Będziesz aktywnie działać, wypiękniejesz dzięki tej diecie, może też odczujesz przypływ energii :)

5. Schudniesz zdecydowanie dzięki swojej ciężkiej pracy. Giermek Mieczy to może też być rezygnacja z niektórych produktów.

6. Uda się na bank :) :)

7. Aktywność spora i więcej energii, trochę nerwów, ale ogólnie dobre zdrowie widać u Ciebie :)

 

Wszystkiego dobrego ! ;)

Odnośnik do komentarza

Moja obecna sytuacja - pracuję na etacie, od czasu do czasu pójdę na jakąś rozmowę w sprawie pracy; krok za krokiem zaczęłam realizować swój plan związany ze sklepem internetowym - tutaj mam dużo nauki, takiej, którą uwielbiam i mam ogromną satysfakcję z tego:)

Dodatkowo staram się ćwiczyć 3x w tygodniu w domu, pilnuję się, aby jeszcze ćwiczyć tylko z gumami ze względu na kolano i kręgosłup. Czytam książki związane ze świadomością ciała i o zdrowym żywieniu.

 

A poniżej karty:)

 

 1. Dom - 4 denary, koło, król buław - Jakiś miły bonus od losu, który pozwoli Wam trochę odłożyć grosza.

 

2. Praca na etacie- umiarkowanie, księżniczka buław, kochankowie - harmonijnie, bez większych emocji. Będziesz działała, a kochankowie to chyba ten wybór pomiędzy pracą na etacie, a działaniem na własną rękę.

 

3. Mój biznes- księżniczka denarów, król mieczy, 8 mieczy - widać, że powoli do celu. Inwestujesz w naukę, co zapewno zaprocentuje w przyszłości. Jednak pojawią się jakieś blokady, sprawy, które mogą wzbudzić w tobie jakieś wątpliwości lub obawy.

 

4. Jak się zrealizuje moje oczekiwanie, że będę trzymać dietę/zdrowo się odżywiać?- 8 buław, gwiazda - będziesz działała zresztą bardzo intensywnie, bo bardzo pragniesz zmienić swój wygląd

 

5. Jak efekty wizualne na koniec miesiąca przyniosą ćwiczenia i dieta? - 8 denarów, księżniczka mieczy - tak, zaznacza się ciężka praca, która czasem będzie powodowała frsutracje i nerwy.

 

6. Jak się zrealizuje moje oczekiwanie, że na koniec miesiąca schudnę 3kg? - moc - uda się :)

 

7. Zdrowie - rydwan - nabierzesz wigoru i nowej energii

 

Wiosennego marca życzę!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Dom: może mąż (Król Buław) zaoferuje jakieś zmiany (Koło) w waszym stabilnym, ustalonym życiu (4 monet), może tez chodzić o remont: 4 monet=ściany domu, Koło - zmiany, zmiany, ruch :)

 

Praca na etacie: powoli, spokojnie (Umiarkowanie), potem może pojawi się ciekawa propozycja (paź buław), która spowoduje, że będziesz stała przed wyborem (Kochankowie);

 

Twój business: tak, sporo nauki (paź monet +Król Mieczy), małymi krokami (paź monet), niestety 8 mieczy tu wygląda lub na przyblokowane przez strach, lub warunki pieniężne/reguły prawne;

 

Dieta, zdrowe odżywianie: myślę, że napewno bedzie więcej ruchu (8 bulaw), co sprawi, że będziesz wyglądać dobrze, schudniesz - i Gwiazda i 8 buław - lekkie, "wysokie karty", i zalśnisz - Gwiazda;

 

 Efekty wizualnie przez ćwiczenia i dietę: napewno schudniesz (paź mieczy), jeśli będziesz dokładnie i regularnie ćwiczyć (8 monet) :)

 

Schudnięcie o 3 kilo: powinnaś dać rady (Siła) :)

 

Zdrowie: dużo energii i sił (Rydwan) ;)

 

Udanego marca :)

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.02.2020 o 07:59, Iwka78 napisał:

***WERYFIKACJA***

 

1. Dom - 4 denary, koło, król buław - faktycznie dostałam pieniądze, których się nie spodziewałam za wyjazd na targi zagraniczne przyszła dieta i podreperowała budżet:-)

2. Praca na etacie- umiarkowanie, księżniczka buław, kochankowie - było bardzo ciężko, miałam małą awanturę z tzw. pseudo szefową, mówię tak, bo mam dziewczynę w dziale, która pracuje 10 lat w tej firmie i uważa, że nami zarządza... tylko szef zapomniał nam o tym powiedzieć i jest dużo niefajnych sytuacji. Kochankowie mogą pokazywać też trudną sytuację w pracy jaką teraz mamy, bo jestem w firmie produkcyjnej i musimy się bardzo chronić przed chorobą, bo jak ktoś z nas przyniesie wirusa, bo cała fabryka stanie i zdalna praca nam nie pomoże....

 

3. Mój biznes- księżniczka denarów, król mieczy, 8 mieczy - zaczęłam działać w tym temacie i to nawet ostro, zaczęłam sobie pisać teksty na stronę, ale koronawirus pokrzyżował moje plany:-(

 

4. Jak się zrealizuje moje oczekiwanie, że będę trzymać dietę/zdrowo się odżywiać?- 8 buław, gwiazda - nawet dobrze mi idzie, jestem całkiem zadowolona z siebie:-)

 

5. Jak efekty wizualne na koniec miesiąca przyniosą ćwiczenia i dieta? - 8 denarów, księżniczka mieczy - pierwszą połowę miesiąca jeszcze prawie, że umierałam... bolały mnie potwornie lędźwia, kolana, ucisk szczęce, stany depresyjne miałam od niedoboru wit D3.... i w II połowie marca zaczęłam medytować, ćwiczyć, wychodzić na godzinne spacery, i jak ręką odjął... ale jeszcze nie ćwiczę na full tak jakbym chciała... tym bardziej, że mam nadciśnienie i lekarz powiedział, abym się za mocno nie forsowała...

 

6. Jak się zrealizuje moje oczekiwanie, że na koniec miesiąca schudnę 3kg? - moc - nie, nie schudłam, ale fizycznie i psychicznie czuję się super:-) i to jest ważniejsze niż ta waga!

 

7. Zdrowie - rydwan - tu powinna być duża poprawa - i tu jest poprawa dzięki medytacjom, oddychaniu do chorych części ciała... uwalnianiu stresu, lęku i niepokoju.

Dziękuję wszystkim za interpretacje!

 

I powiem Wam, że od dawna nie miałam tak dobrego czasu, jak dwa ostatnie tygodnie i doceniam koronawirusa. Naprawdę!

 

Edytowane przez Iwka78
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ejbert zmienił tytuł na Marzec Iwka ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...