Jump to content

Erotyczna analiza dla wszystkich znaków zodiaku


Mizu Vaikin

Recommended Posts

Mizu Vaikin

BARAN 

Barany są wytrawnymi myśliwymi w królestwie seksu. Nie ma dla nich przeszkód nie do pokonania. Im ich więcej, tym cenniejsza wydaje się Baranowi zdobycz. Łatwymi łupami syci się od razu, zapominając o nich natychmiast po upojnej nocy. 

Baran jest bardzo szybki w podejmowaniu decyzji i ... zdobywaniu płci przeciwnej!. Nie bawi się w zbyt długie przemowy i już na pierwszej randce proponuje pójście do łóżka. Nieraz po prostu bez żadnych wstępów rzuca się na obiekt pożądania. Aby zdobyć Barana nie trzeba zbyt wielu starań. Odbiera on wszelkie erotyczne sygnały z otoczenia i natychmiast na nie reaguje. Wystarczy głębszy dekolt, bardzo krótka spódniczka lub namiętne i wyzywające spojrzenie, żeby Pan Baran zwariował na punkcie kobiety. Pani Baran uwielbia silnych mężczyzn, szorstkich w obyciu i pokazujących gołe, umięśnione ramiona. Baran może nawiązać romans wszędzie. Często jest to po prostu ulica, gdzie niecierpliwy i zafascynowany nie wytrzyma napięcia i zaczepi swój obiekt pożądania. Znacznie trudniejsze jest zatrzymanie Barana przy sobie na dłużej. Jako wytrawny łowca nie może wyjść z wprawy i ciągle ogląda się za nową zwierzyną. 

W miłości nie będzie prawił kwiecistych komplementów ani zabiegał miesiącami o partnera. Gdy ktoś mu się spodoba, zaraz rusza za nim w pościg. W bezpośredni sposób wyraża swoje propozycje, nie nadaje się więc na romantycznego kochanka, który, zanim zobaczy ukochaną czy ukochanego bez ubrania, długo wzdycha i pisze listy. 

W łóżku Baran szybko zabiera się do dzieła. Nie zdąży nawet zgasić światła, tak szybko będzie chciał zaspokoić swoje pożądanie. Niecierpliwie sam zrzuca ubranie i tego samego oczekuje od partnera. Gra wstępna w jego przypadku jest bardzo krótka. Od razu przechodzi do głównych rozkoszy ciała. Otoczenie do uprawiania miłości jest mu obojętne. Może to być szatnia na basenie czy siłowni, przejście podziemne czy łazienka w domu rodziców. Baran nie przywiązuje wagi do oprawy scenicznej rozbieranych randek. Ważne jest też dla niego nie gdzie i z kim, ale jak szybko to zrobi. Barany nie są długodystansowcami w uprawianiu miłości. Dlatego jeśli ktoś chce przeżyć z Baranem upojną noc, musi podtrzymywać jego zainteresowanie i nie pozwolić, żeby emocje i pożądanie Barana wyczerpały się już na wstępie. Należy zwodzić go, a nawet uciekać. Zaostrzy to apetyt Barana i nie wyczerpie jego inwencji. 

Zarówno Pan jak i Pani Baran lubią partnerów energicznych i zdecydowanych. Samodzielność i niezależność pociągają ich i podniecają. Lubią też sportowe i umięśnione sylwetki. Dlatego dobrze dogadują się z Lwami i Strzelcami. Nieraz Barany decydują się na długoletni związek z eteryczną i wyrafinowaną Wagą. Barana pociąga w Wadze jej urok, delikatność i inteligencja. Wagę natomiast pociąga w Baranie jego zdecydowanie, siła, a nawet brutalność. 


BYK

Byk to najbardziej zmysłowy ze znaków zodiaku. Chętnie flirtuje i zwodzi płeć przeciwną, uwielbia być adorowany i traktowany jak bóstwo. Gdy pokona już wstępne przeszkody i nawiąże romans, dopiero wtedy pokazuje, na co go stać. Zdobyć Byka można obsypując go drogimi prezentami i prowadzając na wystawne kolacje do egzotycznych restauracji. Przy wyborze partnera, nie tylko życiowego, ważny jest dla Byka status społeczny - nie prześpi się z byle kim. Dlatego samodzielne stanowisko, dobrej marki samochód i kilka kart kredytowych w portfelu robią na nim duże wrażenie. 

W miłości Byk nie lubi kompromisów - chce korzystać z życia w całej jego pełni. Dlatego nie będzie zwlekał z "tą pierwszą nocą" aż do ślubu. Seks jest dla niego jak najbardziej naturalną częścią życia. Byk zanim zabierze się do dzieła musi być najedzony. Potrzeby seksualne często łączy z jedzeniem i piciem. Dlatego romantyczna i wyrafinowana kolacja przy świecach we dwoje nigdy nie skończy się tylko na jedzeniu... 

Do uprawiania miłości Byki wybierają miejsca przytulne i luksusowe. Dużą wagę przywiązują do wystroju wnętrza i jakości przedmiotów. Bardzo ważna jest satynowa lub jedwabna pościel, zaś łóżko musi być miękkie i duże. Szczególnie Pani Byk musi mieć miejsce, żeby się przeciągać zmysłowo jak kocica. Panie Byki kolekcjonują drogą i wytworną bieliznę - jeżeli kochanek chce utrzymać ją przy sobie, takie prezenty obok drogich perfum będą najodpowiedniejsze. Fantazje erotyczne Byków są również wyrafinowane. Marzą o tym, aby kochać się w ogrodzie pełnym niezwykle pięknych i upajających swym zapachem kwiatów. Warto ozdobić sypialnię świeżymi kwiatami, żeby stworzyć iluzję takiego miejsca. Nie zaciągajcie jednak Byków do parku - twarda ławeczka i brak intymności źle na nie działają. Co innego romantyczna, miękka wiosenna łąka - tam Byk poczuje się bliżej natury i stanie się bardziej niż zwykle zmysłowy. 

Uprawianie miłości jest dla Byka jak granie na pięknie brzmiącym instrumencie. Każdy fragment ciała jest dla Byka lądem do odkrycia. Nie ustaną, dopóki nie poznają każdego zakamarka - potrafią wydobyć rozkosz z najmniej oczekiwanych partii ciała... Kochać potrafią się długo i z fantazją, cenią różnorodność w doborze pozycji. Zmysłowe mruczenie podnieca je bardziej, niż niejeden afrodyzjak. Po upojnej nocy Byki lubią zjeść wspólne śniadanie w łóżku i porozkoszować się przez chwilę samą obecnością partnera. 

Najlepszym dla Byka parterem do zmysłowych rozkoszy jest Skorpion. Przyciągają się na zasadzie jedności przeciwieństw. Byka pociąga w Skorpionie jego seksapeal i pasja do eksperymentowania w łóżku. Skorpion zaś ceni u Byka zmysłowość i wyrafinowanie. Taka para nie będzie się ze sobą nigdy nudzić. Dobraną parę na całe życie tworzy Byk z Panną i Koziorożcem. Będą to związki doskonałe, znaki te uzupełniają się i rozumieją się bez słów. Ich współżycie będzie się toczyć pogodnie, bez ekstrawagancji i w granicach zdrowego rozsądku.

 

BLIŹNIĘTA 

Bliźnięta są mistrzami w romansach i flirtach... słownych. Potrafią zwodzić kilka osób naraz, a potem udać, że przecież to nie było nic poważnego. Bliźnięta najbardziej w świecie boją się nudy. Dlatego z przerażeniem myślą o stałym związku, który mógłby ograniczyć ich swobodę poruszania się i...flirtowania. Najlepiej się czują, kiedy mają co najmniej dwóch adoratorów lub dwie kobiety do romansów i erotycznych rozkoszy. Niektóre Bliźnięta prowadzą nawet podwójne życie. Dzięki wykonywanemu zawodowi (dziennikarz, handlowiec, biznesmen, podróżnik) mają w kilku miastach - niczym marynarze w każdym porcie - kilka przystani, w których można się do kogoś przytulić, a przede wszystkim z kimś porozmawiać... 

Główną motywacją, która popycha Bliźnięta do działania, jest przede wszystkim ciekawość. Trzeba więc je zwodzić i nie mówić im wszystkiego o sobie. Wtedy jest szansa nawet na kilka randek, zanim ich bystre oko i umysł nie odkryją wszystkiego same. Bliźnięta nie muszą kochać czy być zakochane, żeby zdecydować się na rozbieraną randkę. Robią to z czystej ciekawości i dla eksperymentu - jak będzie tym razem? Mają również bardzo krótką pamięć i szybko zapominają gdzie, z kim i dlaczego. Przyłapane na niewygodnych dla nich faktach kłamią jak z nut i mówią, że to inaczej, niż się myśli... 

Bliźnięta zdobywa się słowami. Dobór komplementów i zaklęć miłosnych jest więc bardzo ważny. Bliźnięta lubią również miłosną korespondencję - piszą często listy, SMS-y czy e-maile, a nawet wysyłają namiętne faksy. Same też uwielbiają je dostawać. Nieraz Bliźnięta są bardziej podniecające i interesujące przez telefon, niż na żywo... W łóżku Bliźnięta potrafią zagadać partnera na śmierć. Jednak jeśli rzeczywiście ktoś lub coś zrobi na nich wrażenie - cichną i dadzą ze sobą zrobić wszystko. Jako namiętni kochankowie Bliźnięta ustępują innym Znakom Zodiaku. Mogą nawet zdekoncentrować partnera zadając mu w kulminacyjnym momencie pytanie zupełnie nie związane z dramaturgią wydarzeń. Trzeba dużego refleksu i silnych nerwów, żeby to znieść. Bliźnięta natomiast pięknie mówią o miłości i prawią w łóżku podniecające komplementy. Po wspólnej nocy Bliźnięta uroczo wymykają się z miejsca wydarzeń i biegną, aby wszystko - ze szczegółami - opowiedzieć przyjaciółce czy przyjacielowi lub przynajmniej opisać w pamiętniku. Na pewno ubarwią swoją relację. Bo jeśli chodzi o seks, to lubią o nim przede wszystkim rozmawiać. 

Odpowiedni partnerzy dla Bliźniąt to Waga i Wodnik. Z nimi znajdą wiele tematów do rozmów i wspólnych obserwacji. Będą to również na tyle wolne związki, żeby zawsze czuć się swobodnie i nieskrępowanie. Szaloną parę tworzą Bliźnięta ze Strzelcami - to najbardziej energetyczny i ekscentryczny związek w całym Zodiaku. 

 

RAK 

Raki są bardzo czułe i wrażliwe z natury - często najbardziej na własnym punkcie. Rzadko same zdecydują się na zrobienie pierwszego kroku. Ich metodą na nawiązanie romansu jest postawa małego kotka: jaki jestem biedny, bezradny, delikatny i zagubiony. Przeważnie większość osób daje się nabrać i... romans gotowy. 

Raki są pełne uczuć i emocji. Muszą więc mieć kogoś, kogo nimi obdarzą. Seksowne Raczyce o dużym biuście na pewno znajdą wielu adoratorów. A Panowie Raki jako czuli i wrażliwi mężczyźni szybko zyskają zaufanie i miłość niejednej kobiety. 

Raki nie zadowolą się szybkim flirtem. Pragną stałego związku i zapewnień o wiecznej miłości. Dlatego nie od razu decydują się na rozbieraną randkę. Muszą nabrać zaufania do partnera i poczuć się przy nich bezpiecznie. Niejednokrotnie wymaga to długiego czekania... Kobiety Raki lubią mężczyzn opiekuńczych i romantycznych, którzy powinni jednak mieć stabilną sytuację materialną - własne mieszkanie i wysokie stanowisko mile widziane. Pan Rak pożąda kobiety podobnej do swojej matki - żeby o niego zadbała, była nadopiekuńcza i od czasu do czasu skrzyczała za jakieś przewinienie. Aby zdobyć Raka trzeba zapewniać go o stałości uczuć i poważnych zamiarach. Czułe listy, drogie prezenty i kolacje we dwoje robią swoje. Raki mają romantyczną duszę, na randkę należy więc je zabierać podczas pełni Księżyca i recytować wiersze, niekoniecznie własne, ale - co ważne - z pamięci. Raki lubią, żeby ktoś się nimi nieustannie zajmował. Same też nakarmią i otoczą opieką, ale dopiero po oszacowaniu, że im się to opłaca. Żadnych emocji nie oddadzą za darmo. 

Fantazje erotyczne Raków są bardzo słodkie i romantyczne. Marzą, aby znaleźć się z ukochanym lub ukochaną nad morzem. Zapach i dotyk piasku bardzo je podniecają. Jeśli ktoś chce zrobić przyjemność Rakowi, powinien zabrać go na wycieczkę nad morze lub przynajmniej zaproponować randkę na basenie. 

Kiedy Rak oswoi się już i zaufa parterowi, wpuści go do swojej sypialni. Wymagać jednak będzie specjalnego nastroju i podkreślenia ważności chwili. Czułe słówka szeptane do ucha rozpalą jego zmysły. Raki są bardzo wrażliwe na dotyk partnera. Do nieskończoności potrafią przeciągać grę wstępną. Tak naprawdę robią to ze strachu, co będzie potem... Po upojnej nocy Raki potrzebują czułości i zapewnień, że to już nie koniec znajomości. Należy wykazać się dużą delikatnością i wyczuć, kiedy wreszcie można zasnąć. O porzuceniu bladym świtem nie ma mowy. Wpadną w histerię i popłoch. Nie należy ich wtedy zostawiać. 

Najlepsi partnerzy dla Raków to namiętny Skorpion i urokliwe Ryby. Jako znaki wodne zagłębią się w głębokiej toni uczuć i emocji. Będą to związki bardzo intensywne i ciekawe dla obu stron. Nieraz zdarza się Rakom gonić za surowym Koziorożcem. Nie jest to jednak dobrana para na całe życie, a i w łóżku słabo dadzą sobie radę. 

LEW


Lwy są namiętnymi kochankami o wielkiej fantazji i inwencji. Użyją wszelkich dostępnych środków, żeby zdobyć obiekt swoich westchnień. Nie będą się jednak ustawiać w kolejce za innymi adoratorami. Rozpędzą wszystkich i sami zostaną na polu walki. Jak nikt umieją starać się o czyjeś serce i ciało. Robią to bardzo widowiskowo. Nie żałują sił i środków. Potrafią zgadnąć, o jakim prezencie marzy obiekt ich westchnień i sprowadzą go, choćby zza granicy. Mają tak dużą siłę oddziaływania, że rzadko kto odrzuca ich zaloty. Kobieta chociaż przez chwilę poczuć się może jak prawdziwa królowa, kiedy jest adorowana przez Pana Lwa. 

Aby zdobyć Lwa trzeba go przede wszystkim podziwiać. Komplementy i okrzyki zachwytu mile połechcą dumę każdego Lwa. Lwem trzeba się nieustannie zajmować. Jak dziecko cieszy się ze wszystkiego, co zobaczy lub znajdzie na swojej drodze. Nie można go krytykować, bo poczuje się urażony. A Lew o zranionej dumie zachowuje się jak bezwzględny król skazujący swoich poddanych na męki niewidzenia go w ogóle. Nie warto dawać im do zrozumienia, że jest ktoś inny - przyniesie to tylko odwrotny skutek. Odejdą zranione i z pogardą myśleć będą o tym, który nie zasłużył na ich względy. Panie Lwice pożądają mężczyzn dumnych i władczych jak one. Powinni umieć pokazać swą siłę i wspaniałomyślność, obdarowywać je komplementami i prezentami. Panowie Lwy wymagają od partnerki, żeby wyglądała pięknie i elegancko. Dużo ozdób, złota i brzęczących bransolet na pewno ich zachwyci. Na szare myszki bez makijażu Lew nawet nie spojrzy. 

Fantazje erotyczne Lwów są iście królewskie - marzą, aby znaleźć się w łóżku z wielkim baldachimem i lustrem na suficie. Pałacyk w stylu Ludwika XIV-go, drogie pokoje hotelowe z olbrzymią sypialnią, dom z prywatnym basenem - to odpowiednie miejsce na rozbieraną randkę z Lwem. 

Lwy mają duże potrzeby seksualne i w łóżku nie dadzą partnerowi odpocząć. Miłosne jęki, a nawet lwie ryki dobiegać będą z sypialni. Każdy sąsiad musi wiedzieć, że Lew zażywa rozkoszy. Są wspaniałymi kochankami i nie muszą studiować podręczników ars amandi, żeby osiągnąć biegłość w tej sztuce. Wiele erotycznych przygód i doświadczeń pozwoli im na wydobycie z partnera maksimum rozkoszy dla obu stron. W łóżku, tak jak w życiu, Lwy mają skłonność do dominacji. Zarówno Panie jak i Panowie szybko przejmują inicjatywę. Cały świat kręci się wokół Lwa również w tak intymnej sytuacji. Jednak ich umiejętności i wyrafinowane pieszczoty rekompensują wszystko. 

Lwy najchętniej łączą się w pary z pozostałymi znakami ognistymi: szybkimi Baranami i wesołymi Strzelcami. Są to związki oparte na partnerstwie, swobodzie (nie tylko obyczajów) i radości bycia razem. Z Baranami Lwy przeżyją życie w pędzie i nieustannym zaskoczeniu światem. Ze Strzelcami czekają je erotyczne niespodzianki i dużo przygód, nie tylko w łóżku.

 

PANNA

Panny są z natury nieśmiałe i skromne. Nawet jeśli marzą o namiętnych romansach, to nawet przed przed sobą rzadko się do tego przyznają. Nie narzucają się ludziom i nie umieją być przebojowe. Mają duże poczucie taktu i wiedzą, że nie można być natrętnym. Często z tego powodu same rezygnują z interesujących znajomości czy flirtów. Aby zdobyć Pannę trzeba ją najpierw ośmielić. Rozmowy o zdrowym odżywianiu, problemach ekologicznych czy nowinkach medycznych sprawią, że każda Panna ożywi się i nabierze zaufania do rozmówcy. Warto zabrać ją na randkę w niecodzienne miejsce - może to być restauracja wegetariańska lub egzotyczne kuchnie wschodu. Wolą rzeczy proste, ale eleganckie i w dobrym gatunku. Panny nie lubią jednak ostentacji i marnotrawstwa. Zbyt drogie prezenty lub wylewne gesty czułości nie robią na Pannach dobrego wrażenia. Lepiej zachować umiar i dostosowywać swoje zachowanie do sytuacji. Panny dbają o pozory i przestrzegają reguł społecznych. Nie będą wiedziały co zrobić, jeśli ktoś w restauracji uklęknie przed nimi i zacznie wyznawać swą miłość.

Panny są bardzo krytyczne i wymagające wobec siebie i innych. Należy więc być doskonale przygotowanym i przewidzieć wszystkie możliwe pomyłki, wpadki czy trudności, jakie spotkać może starający się o Pannę mężczyzna czy kobieta. Inaczej zmiażdżą adoratora narzekaniami oraz druzgocącą krytyką i o romantycznym nastroju nie może być już mowy. Warto więc wcześniej zarezerwować stolik w restauracji, sprawdzić czy pościel jest czysta i czy są jeszcze świeże ręczniki. Nie trzeba się zrażać skromnością i brakiem zaangażowania Panien w rozmowy czy żarty o seksie. Panny praktycznie podchodzą do wszystkich dziedzin życia. Dlatego posiadanie kochanka czy kochanki, niektóre z nich traktują jak dbanie o higienę ciała...

Panny nie mogą kochać się w miejscu przypadkowym. Wszystko powinno być zaplanowane. Koniecznie musi to być pokój z łazienką. W łóżku trzeba Panny ośmielić. Chętnie nauczą się wszystkiego w praktyce, trzeba im tylko pokazać co i jak. Są pilnymi czytelnikami poradników erotycznych - uczą się ich na pamięć i potem praktykują na partnerze. Z czasem stają się doskonałymi kochankami. Są przewrażliwione na punkcie higieny. Zastosują wszelki możliwe środki antykoncepcyjne, a później w trakcie namiętnej nocy i tak będą miały rozterki, czy może naturalne metody nie są lepsze... I myślą cały czas o tym, że muszą wziąć prysznic. Marzą o namiętnej randce na łonie przyrody. Kontakt z naturą działa na nie tak, jak na wszystkie znaki ziemskie, pobudzająco. W przeciwieństwie do Byków nie lubią jednak ukwieconej łąki. Do erotycznych igraszek wolą łany pszenicy lub żyta.

Najbezpieczniej Panny czują się z innymi przedstawicielami znaków ziemskich: rozkosznym Bykiem i taktownym Koziorożcem. Tworzą z nimi stałe i długoletnie związki, oparte na zaufaniu i wspólnych pasjach.

 

WAGA 

Wagi są zadbane i bardzo kontaktowe. Z chęcią podejmą każdą grę towarzyską i rozpoczną kilka flirtów na raz. Są wytrawnymi graczami, nie dadzą się uwieść już na pierwszym spotkaniu. Droga do przespania się z Wagą jest bardzo długa, czasami nigdy nie kończy się sukcesem.

Wagi uwielbiają niedopowiedzenia i trudne do określenia sytuacje męsko-damskie. Niby już są zachwycone partnerem i głęboko zaangażowane w romans, po czym zupełnie nie mają czasu na spotkanie. Są nieuchwytne i trudno im pogodzić interesy wielu stron. Przecież chciałyby spotkać się ze wszystkimi na raz. Ale nie jest to możliwe. A Wadze trudno jest odmówić. Ucieka się więc do kłamstw i wykrętów, byle tylko tej drugiej osobie nie było przykro...nigdy do końca nie zajmie jednoznacznego stanowiska w miłości. Nawet po długim czasie będzie rozważać wszystkie za i przeciw.


Wagi są wdzięcznymi partnerami do rozmów. Umieją stworzyć romantyczny nastrój. Kolacja przez nie przygotowana sprawi dużo przyjemności zmysłowych i duchowych. Waga umie słuchać jak nikt, rozmowy z nią są więc niekończącą się ucztą intelektualną. Panowie Wagi są adorowani przez kobiety. Twierdzą one, że nikt ich tak dobrze nie rozumie, jak oni. Pani Waga szuka tak zwanego prawdziwego mężczyzny, który otoczy ją opieką i zapewni bezpieczeństwo. Nie może to być jednak ktoś, z kim nie da się porozmawiać. Podobnie Panowie Wagi szukają partnerek do niekończących się wyrafinowanych rozmów. Oprócz tego partnerka powinna być piękna i zadbana. Dużą wagę przywiązują do estetyki i wyglądu. Na randkę z Wagą trzeba się więc ładnie i modnie ubrać. Inaczej będzie się wstydzić za partnera i wymyśli tysiąc powodów, żeby zostać w domu.
Do uprawiania miłości Wagi potrzebują pięknego i wyrafinowanego miejsca. Jako znawcy i koneserzy sztuki przywiązują wielką wagę do atmosfery i scenerii upojnej nocy. Najchętniej znaleźliby się z partnerem w renesansowej Florencji i jak Romeo i Julia wzdychali do siebie z balkonu w świetle księżyca. W łóżku Wagi są delikatne, czułe i zmysłowe. Nie czują się jednak pewnie w sytuacjach intymnych i potrzebują pełnej akceptacji i potwierdzenia ze strony partnera, że wszystko jest w porządku. Nieraz są bierne i zostawiają całą inicjatywę partnerowi.[przemilcze..;-P] Poranek z Wagą należy do najprzyjemniejszych części rozbieranej randki. Troskliwie przygotują śniadanie, albo... każą je sobie podać do łóżka. 

Partnerami najodpowiedniejszymi dla Wag są Bliźnięta i Wodniki. Znajdą z nimi wspólny język i będą mogły żyć na zasadach partnerstwa i wolności. Nikt tak nie rozbawi Wagi jak inteligentne Bliźnięta. Tylko z Wodnikami natomiast zrozumieją się Wagi bez słów. Raz na jakiś czas wplącze się Waga w dziki i namiętny romans z Baranem. Jest to ciekawy związek, w którym obie strony widzą w partnerze swoje przeciwieństwo. I to ich może trzymać przy sobie przez długie lata. 

 

SKORPION 

Skorpion to najbardziej namiętny ze wszystkich Znaków Zodiaku. Bez seksu życie straciłoby dla niego sens. Jeśli Skorpion rzuca ogniste spojrzenia nie należy się obrażać. To, że rozbiera kogoś wzrokiem, nie oznacza, że nie traktuje poważnie znajomości. Po prostu nie może się powstrzymać przed oszacowaniem proporcji i seksownych uwypukleń przyszłej zdobyczy. Skorpiony nie oddzielają miłości od seksu i za nic na świecie nie będą czekać długo na skonsumowanie związku. Kiedy ktoś postawi je w takiej sytuacji, wtedy szybko poszukają nowego obiektu uczuć... 

Magnetyzm Skorpiona jest tak duży, że nikt nie jest w stanie mu się oprzeć. Pani Skorpion marzy o tajemniczym mężczyźnie o okrytej zasłoną milczenia biografii, który nocą zakradać się będzie do jej sypialni. Pan Skorpion pragnął będzie kobiety o seksownych kształtach i z południowym temperamentem. Wszystko co robi Skorpion, przepojone jest seksem. Pani Skorpion uwodzi kocimi ruchami i seksownymi dekoltami. Pan Skorpion fascynuje płeć przeciwną namiętnym spojrzeniem swoich ciemnych oczu. Nawet w erotycznie obojętnych sytuacjach, takich jak zebranie w pracy czy wizyta w urzędzie, Skorpion nie porzuca myśli o zmysłowych przygodach. Przeszywa wzrokiem każdą napotkaną osobę próbując zarzucić na nią swoje erotyczne sieci. Skorpiony marzą o namiętnym i obfitującym w dramatyczne chwile romansie. Nic nie może się zbyt łatwo układać, przynajmniej na początku. Bronią swojej prywatności i intymności przed ciekawskimi. Najlepiej, żeby sypialnia była zamknięta, światło zgaszone lub przyciemnione, rolety zasłonięte, a ściany... dźwiękoszczelne. Skorpiony uwielbiają potajemne schadzki i zakazane randki. Trudno wytropić, z kim aktualnie związany jest Skorpion. Umiejętnie chronią takie informacje. 

W łóżku Skorpiony są zachłanne i niepohamowane. Z impetem rzucają się na partnera i wpijają mu się w usta na długie chwile. Chętnie podejmą każdy erotyczny eksperyment. Są wytrawnymi kochankami, całym sobą oddają się rozkoszy bycia we dwoje. Skorpion szóstym zmysłem odgadnie, co podnieca partnera najbardziej i od razu zastosuje tę wiedzę w praktyce. Noc ze Skorpionem trwa bardzo długo, nie można więc być w słabej kondycji. 

Skorpiony niechętnie opowiadają wszystkim o swoich erotycznych podbojach. Każda przygoda zapada im głęboko w sercu i zostaje tam już na zawsze. Nie można też zranić uczuć Skorpiona. Jeśli ktoś z lekceważeniem opowie o randce z nim lub po prostu zdradzi go z innym partnerem, zemsta Skorpiona będzie straszna. To nic, że sam oglądał się już za nową zdobyczą. Od partnera wymagają bowiem bezwzględnej lojalności i oddania. 

Najlepsze pary tworzy Skorpion z Rakami i Rybami. Są to zgodne związki oparte na głębokich uczuciach, oddaniu i wzajemnym zrozumieniu. Każdy Skorpion spotyka jednak w swoim życiu Byka i ... zaczyna się. Nie będzie im ze sobą nudno. Oboje zmysłowi i nienasyceni będą się sobą fascynować nawet długo po tym, kiedy ich drogi się rozejdą. 

 

STRZELEC 

Strzelce są bardzo otwarte na sprawy seksu i wolnej miłości. Życie traktują jak jedną wielką przygodę, która nigdy się nie kończy. Niemałą rolę odgrywają w niej erotyczne podboje. A raczej polowania, bo Strzelce, jak sama nazwa Znaku wskazuje, specjalizują się w ustrzeliwaniu erotycznej zwierzyny. Trudno oprzeć się zalotom Strzelca. Jest tak wesoły, sympatyczny i oddany sprawie uczuć... Do tego obsypuje prezentami i nie szczędzi środków, żeby stworzyć romantyczny nastrój. 

Nie można się dziwić czy oburzać, jeśli usłyszy się od Strzelca niedwuznaczną i wyrażoną wprost propozycję pójścia do łóżka już po... pięciu minutach znajomości. Jedno jest pewne - na pewno nie będzie nudno czy mało seksownie. 

Słowo "na zawsze' robi na Strzelcach złe wrażenie. Jak można przysięgać sobie miłość po grób, jeśli nie wiadomo, co przyniesie jutro? Dlatego obietnice Strzelców trzeba traktować z przymrużeniem oka i cieszyć się samą ich obecnością. Strzelce potrafią wnieść w życie partnera wiele radości i niezwykłości. Codzienność zabija je i sprawia, że marnieją. Dlatego tak chętnie wyjeżdżają w dalekie i egzotyczne podróże. Pan Strzelec szuka wesołej i pozbawionej pruderii partnerki o sportowej sylwetce i smukłych nogach. Pani Strzelec odpowiadają mężczyźni niebanalni, zaskakujący swoim trybem życia czy pomysłami spędzania wolnego czasu. 

Strzelce mogą się kochać wszędzie i o każdej porze dnia. Marzą, aby robić to na tylnym siedzeniu samochodu lub w garażu. Są w stanie wydać i zrobić dużo, aby tylko stworzyć odpowiedni nastrój. 

W łóżku Strzelce puszczają wodze fantazji i robią wszystko... co przyjdzie im do głowy. Żadne perwersje ani eksperymenty ich nie zawstydzą. Dlatego partnerzy Strzelców nie powinni dziwić się niczemu i zaskakiwać ich jeszcze bardziej dziwnymi pomysłami. 

Miłość Strzelca nie jest pełna, jeśli nie może o niej nikomu opowiedzieć. Najlepszym rozmówcą są w tym przypadku Bliźnięta. Partner nie może liczyć na dyskrecję Strzelca nawet jeśli chodzi o bardzo intymne szczegóły pożycia. Jedyna rada: trzeba się do tego przyzwyczaić. 

Wierności mogą wymagać od Strzelca tylko zdesperowane i wściekłe Skorpiony. Ale nawet ich Strzelec nie posłucha. Sensem jego życia jest wieczna podróż w pogoni za ciągle nowymi wrażeniami, przygodami i partnerami. 

Strzelce tworzą udane związki z wesołymi Baranami i pięknymi Lwami. Nigdy się ze sobą nie nudzą i prześcigają się w wymyślaniu nowych pomysłów na spędzenie czasu. Najbardziej egzotyczny związek Strzelec może tworzyć z Bliźniętami. Kiedy oba te znaki znajdą się razem w jednym miejscu, nie ma przeszkód, które mogłyby je rozdzielić. Nawet po latach utrzymują kontakt i pozostają w zgodnej przyjaźni.

KOZIOROŻEC 

Koziorożce są z natury poważne i opanowane. Udają, że sprawy seksu wcale ich nie interesują. Nie jest to jednak prawda. Ich wnętrze kryje wiele gorących uczuć i namiętności. Niełatwo jest zacząć romans z Koziorożcem. Opinia publiczna i zasady moralne nie pozwalają Koziorożcowi na otwarte flirty czy wolne związki. Jednak nie wierzmy w samotność Koziorożców. Są na tyle zaradne i praktyczne, że zorganizują sobie kogoś, do kogo choćby od czasu do czasu mogłyby się przytulić. 

Koziorożce traktują związki partnerskie bardzo poważnie. Nie od razu decydują się na regularne spotkania, nie mówiąc już o pójściu do łóżka... Na Koziorożca trzeba trochę poczekać. Ale warto! Jeśli się już zdecyduje i oswoi - pokaże, na co go stać. 

Panu Koziorożcowi podobają się kobiety zadbane i eleganckie, z odpowiednią pozycją społeczną i bagażem doświadczeń. Pani Koziorożec lubi mężczyzn starszych od siebie, zadbanych, majętnych i na wysokich stanowiskach. Koziorożce nieraz po prostu zakochują się w swoich szefach lub podwładnych, bo właśnie w pracy spędzają większość swojego czasu. 

Podczas zalotów Koziorożec zachowuje się bardzo tradycyjnie. Nie można zaczepić go na ulicy. Trzeba mu być formalnie przedstawionym, najlepiej przez kogoś znajomego lub zaufanego. Kiedy już odważy się poprosić o spotkanie (Pan Koziorożec) lub przyjmie zaproszenie (Pani Koziorożec) można mieć pewność, że wszystko będzie perfekcyjnie przygotowane. Koziorożce lubią tradycyjne gesty szacunku i czci dla płci przeciwnej. Kobiety nie powinny więc wyrywać ręki, kiedy Pan Koziorożec będzie chciał je pocałować. Z należytym podziwem i godnością należy również odebrać kwiaty, które na pewno Pan Koziorożec podaruje partnerce, nie tylko na pierwszym spotkaniu. Pani Koziorożec wymagać będzie od partnera odpowiedniego rytuału spotkań. Nienaganne maniery i grzeczność sprawią, że mężczyzna zacznie mieć trochę szans u Pani spod znaku Koziorożca. Niektóre Koziorożce w ogóle nie myślą o seksie, zanim nie zalegalizują związku. Jednak są to zazwyczaj wyjątki... 

Marzeniem Koziorożca jest kochanie się z partnerką w świetle ogniska na skórze renifera w eskimoskim igloo. Pejzaże śnieżne są dla niego bardzo podniecające i, choć to paradoksalnie brzmi, rozpalają do czerwoności jego zmysły. W łóżku Koziorożce są oszczędne w ruchach i słowach. Nie znaczy to jednak, że są biernymi i słabymi kochankami. W intymnej atmosferze zmieniają się nie do poznania. Stają się wyrafinowane, a nawet nieco perwersyjne. Po wspólnie spędzonej nocy z Koziorożcem nie trzeba się martwić, że coś będzie nie tak. On zaplanuje wszystko i pomyśli nawet o zamówieniu taksówki. Koziorożec nie tak łatwo przekonuje się do partnera, ale warto poczekać - jest wierny i daje partnerowi poczucie bezpieczeństwa. 

Najlepszymi partnerami dla Koziorożca są Byk i Panna. Jako znaki ziemskie wieść będą razem spokojne i wolne od dramatycznych wydarzeń życie.

 

WODNIK

Wodniki są bardzo ciekawe spraw seksu, ale niekoniecznie się na nie szybko decydują. Lubią rozmawiać o sprawach erotyki z przyjaciółmi, lecz jako demony seksu nie czują się najlepiej. Wodniki cenią sobie partnerstwo, niezależność i wolność w związku. Mają w życiu więcej przyjaciół niż kochanków. Dlatego często mylą przyjaźń z miłością lub odwrotnie - miłość z przyjaźnią. Powstaje wtedy trudna do rozwiązania sytuacja dramatyczna, w której czują się zagubione i zdezorientowane. Wodniki są bardzo otwarte na dziwne i ekscentryczne relacje. Nie zdziwią ich pary homoseksualne, ani biseksualne. Same jednak rzadko decydują się na tego typu relacje, przy zachowaniu pełnej tolerancji i szacunku wobec seksualnej inności. 

Trudno przewidzieć klucz, jakim kierują się Wodniki w doborze kochanków. Podnieca je wspólnota myśli i zainteresowań. Wtedy okazują się wyzwolonymi i pełnymi inwencji partnerami seksualnymi. Wybranka Wodnika nie musi być obiektywnie piękna. Wystarczy, że ma to coś, co pociąga i intryguje. Musi być też dobrym kompanem do rozmów i wyjazdów. Pani Wodnik lubi mężczyzn dziwnych i nieco oderwanych od rzeczywistości. Geniusze naukowi, informatycy czy fizycy jądrowi zaimponują jej na tyle, że może zdecyduje się zacząć z nimi romans. 

Wodniki zafascynowane są nowymi technologiami i nowoczesnymi urządzeniami. Uwielbiają czytać fantastykę naukową i trochę wierzą w istnienie obcych cywilizacji. Dlatego chętnie podejmą takie tematy rozmów na pierwszej randce. Jeśli ktoś da im do zrozumienia, że widział UFO albo ma dowody na to, że Egipcjanie byli obcą cywilizacją - zaintryguje sobą na tyle, że Wodnik jeszcze raz się z nim umówi. 

Wodniki marzą o romantycznej scenerii do upojnej randki: chciałyby kochać się na łonie natury i w blasku Księżyca. Jeśli jeszcze dojdzie do tego burza z piorunami, ich zmysły rozpalą się do czerwoności. Uwielbiają kochać się w dziwnych i zaskakujących miejscach - w samochodzie, pociągu czy laboratorium fizycznym w stanie nieważkości. 

W łóżku są krótkodystansowcami. Zbliżenie z Wodnikiem przypomina spięcie energii elektrycznej. Uwaga: łatwo się dekoncentrują i potrafią stracić zainteresowanie intymnym zbliżeniem na rzecz ciekawej książki czy filmu. Nie jest to jednak dowodem na braku uczuć z ich strony. Po prostu zawsze dla nich ciekawsze jest to, co ma się zdarzyć niż to, co się dzieje lub już się zdarzyło. Po wspólnie spędzonej gorącej nocy Wodniki często zapominają o partnerze, zajęte abstrakcyjnym rozmyślaniem czy pracą. Po jakimś czasie odzywają się jak gdyby nigdy nic i nie rozumieją pretensji i żalów osoby, która poczuła się przez nich porzucona. 

Najlepsi partnerzy dla Wodników to Bliźnięta i Wagi. Wspólne zainteresowania i podobne, otwarte i partnerskie podejście do związków zapewnią wspólne udane pożycie. 

 

RYBY 

Ryby są urokliwe i pogrążone w marzeniach. Całe życie szukają idealnej miłości. Nie przeszkadza im to jednak wplątywać się w różne romanse i flirty. Niezwykła wyobraźnia osób spod tego znaku może na chwilę lub na dłużej zaćmić ich zdolność postrzegania ludzkich wad. Ryby chciałyby, żeby ich partner okazał się kimś innym, niż jest. Dlatego spotyka je często rozczarowanie, kiedy okazuje się, że kandydat czy kandydatka na wielką miłość jest zwyczajnym człowiekiem. 

Ryby uwielbiają tajemnice i czary. Niecodzienna sceneria spotkania czy nie do końca wyjaśniona tożsamość partnera podniecają je i zaciekawiają. Czują potrzebę uwodzenia i czarowania. Organizują kolacje przy świecach i wymyślają czarujące prezenciki. Poznać Rybę można po rozmarzonym spojrzeniu i nieobecnym wyrazie twarzy. Należy ją czymś oczarować, żeby zwróciła na adoratora uwagę. Pan Ryba lubi kobiety silne i niezależne, które wiedzą, czego chcą. Pani Ryba też będzie szukać w mężczyznach oparcia i siły, a przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa. Ryby niepewnie czują się w realnym świecie, potrzebują więc przewodnika i opiekuna. 

Ryby częściej niż inne znaki zasięgają porady wróżki w sprawach sercowych. Zarówno Panie jak i Panowie dużą wagę przywiązują do tajemniczych wyroczni, układów tarota czy mowy gwiazd. Potrafią nawet zrezygnować z ciekawej i obiecującej znajomości, jeśli kontaktujący się z innymi wymiarami pośrednicy orzekną, że nic z tego nie będzie. 

Fantazje erotyczne Ryb są bajkowe. Marzą o tym, aby w tajemniczych okolicznościach poznać swoją drugą połowę. Najlepiej, żeby był to bal maskowy. Książe z bajki powinien przyjechać na białym koniu i wyratować je z opresji. Nie będą chciały odgrywać roli księżniczki na ziarnku grochu czy żebraka, który został księciem. Wolą bardziej wyrafinowane bajki - o Śpiącej Królewnie czy Błędnym Rycerzu. Ryby nieraz nie odróżniają jawy od snu. Dlatego najlepiej czują się we własnej sypialni. Marzą o tym, aby kochać się na łożu pełnym pachnących płatków róż. Muzyka jest również bardzo ważnym dodatkiem do erotycznego misterium. Marzą o porozumieniu dusz, a spotkanie ciał jest tylko jego uzupełnieniem. Jednak gdy dochodzi do konkretnych sytuacji intymnych, zawsze wiedzą, czego chcą od partnera. Potrafią być bardzo wyrafinowane w dawaniu i braniu rozkoszy. Są nienasycone w erotycznych igraszkach. Ich partner powinien mieć dobrą kondycję, żeby spełnić ich wszystkie żądania i potrzeby seksualne. Łatwo uzależniają się od partnera i cierpią, jeśli po jednej nocy zostaną porzucone. Natomiast same niejednokrotnie nie są pewne do końca, co się wydarzyło i czy było to coś poważnego. Wtedy udają, że nic nie pamiętają i rozpoczynają czekanie na nowego księcia, czy księżniczkę z bajki. 

Najlepiej Ryby dogadują się z Rakami i Skorpionami. Tworzą z nimi satysfakcjonujące i długoletnie związki oparte na wielkich uczuciach, wzajemnym zaufaniu, zaangażowaniu i oddaniu obu stron. 

 

Źródło: internet

  • Thanks! 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.