Skocz do zawartości

Marzec mezza


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie wiosna, a więc spójrzmy na marzec

 

Aura: 2 kielichów+Paź buław+3 buław+Rydwan

 

Chyba będzie kontynuacja relacji z jednym z Panów, ale mamy Rydwan na końcu, więc albo się rozejdziemy albo będziemy ciągnąć ten wóz do przodu

 

Praca: 9 kielichów+Król Mieczy+Kapłan+Umiarkowanie

 

Powinno być spokojnie i w zgodzie, ale także w wesołej atmosferze. Zaznaczają się energie męskie, więc albo ja będę bardziej stanowcza albo w panów - jeden pomocny, a drugi bardziej szorstki w stosunku do mojej osoby.

 

Finanse: Rydwan+Księżyc+Głupiec+7 pucharów

 

Znów pokusy i wydawanie pieniędzy na głupoty.  Rydwan to niezależność finansowa, która mi na to pozwala lub może kasa pójdzie na wyjazd.

 

Miłość: 2 monet+Kapłan+X buław+Rycerz buław

 

Nic stałego, a raczej ciągłe wybory i dylematy pomiędzy 2 panami, co ładnie pokazały karty. Sytuacja będzie dla mnie obciążeniem, bo w którym kierunku pójść. 

 

Samopoczucie: Paź buław+Wieża+Gwiazda+5 buław - Widać, że będę miała sporo energii- buławy, ale widać wewnętrzne konflikty, które mogą powodować nerwowość. Ewentualnie moje dobre samopoczucie może wynikać z czerpania przyjemności z aktywności fizycznej.

 

Pozytywna niespodzianka: 8 mieczy+Wieża+X buław+Król Pucharów - może któryś z Panów zburzy moje wewnętrzne blokady.

 

Pan X: As buław+3 mieczy+2 buław+As Pucharów - Relacja chyba nie będzie się łatwo układała, ale jest szansa na uczucie, o ile podejmę pewne decyzje.

 

Pan Y: Głupiec+Rydwan+3 buław+2 kielichów - bardziej mi to wygląda na nowy etap w znajomości, ale pytanie czy ze mną, czy kimś innym

 

Rada: 2 pucharów+As buław+Królowa Denarów+4 kielichów - Być szczerą w intencjach wobec drugiej osoby, ale także karty podpowiadają, aby działać, a nie siedzieć i rozmyślać.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mezza napisał:

Aura: 2 kielichów+Paź buław+3 buław+Rydwan

W marcu widzę nawiązanie współpracy bo 2 Pucharów to też karta dogadania się w aspekcie pracy i w konsekwencji rozpoczniesz inicjatywę ( paź buław), która w przyszłości przekuje się w sukces 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mezza napisał:

Praca: 9 kielichów+Król Mieczy+Kapłan+Umiarkowanie

W pracy będzie trzeba mocno się zaangażować i wspiąć się na wyżyny intelektualne, o czym mówi Król Mieczy z Papieżem. Generalnie wszystko będzie pod kontrolą,  w harmonii, aczkolwiek w pracy to będzie wymagający okres..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mezza napisał:

Finanse: Rydwan+Księżyc+Głupiec+7 pucharów

Bardzo szybko wydasz kasę i znajdziesz się w dość kiepskiej sytuacji. Księżyc to jedna wielka niewiadoma w tym aspekcie,  a głupiec to taka spontaniczność. Będziesz żyła z dnia na dzień bez żadnego planu. 

Radzę zatem pohamować pęd na wydawanie kasy ( Rydwan). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mezza napisał:

Miłość: 2 monet+Kapłan+X buław+Rycerz buław

Tu widać balansowanie pomiędzy jakimiś alternatywami lub też brak stabilizacji , co przy karcie Papieża może nabierać większego znaczenia. Brak stałości może zwyczajnie Cię bardzo przytłoczyć i permanentnie zmęczyć. Na zamknięciu jest Rycerz Buław,  czyli podpowiedź, że mimo tego zmęczenia tym stanem będziesz dalej, czy to lawirowała pomiędzy dwoma Panami, czy też nie znajdziesz równowagi. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mezza napisał:

Samopoczucie: Paź buław+Wieża+Gwiazda+5 buław - 

Będziesz czuła się witalna, zburzysz bierność i snucie marzeń,  a weźmiesz się - powiedzmy  - za realną walkę o swoją pozycję.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mezza napisał:

Pozytywna niespodzianka: 8 mieczy+Wieża+X buław+Król Pucharów -

Może być jak piszesz.

Ale też zburzona zostanie jakaś blokada z Twojej strony,  lęk. Co prawda proces dojrzewania, przełamywania tych lęków będzie męczący, to jednak finalnie osiągniesz spokój i harmonię.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mezza napisał:

Pan X: As buław+3 mieczy+2 buław+As Pucharów -

Tu widać nerwy i rozczarowanie. Zapewne oczekujesz na jakiś ruch z Pana strony,  bo 2 Buław to właśnie jest takie czajenie się, brak decyzji. Jest to zainteresowanie ale takie bardziej bierne. As Pucharów mówi o uczuciach,  albo o Twoich do niego albo odwrotnie ale to też nie jest karta czynu. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mezza napisał:

Pan Y: Głupiec+Rydwan+3 buław+2 kielichów -

Tu już prędzej. Widać galopujący rozwój relacji z perspektywami na przyszłość. 

Bardzo obiecująco to wygląda.

Myślę zatem,  że Pan Y o wiele bardziej rokuje od Pana X.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Aura: 2 kielichów+Paź buław+3 buław+Rydwan


Będzie fajnie. Widać jakieś spotkania, może wyjazd gdzieś, możesz robić jakieś plany :)

 

Praca: 9 kielichów+Król Mieczy+Kapłan+Umiarkowanie


Miła atmosfera, może jakaś rozmowa z szefem się zaznaczyła? Albo kimś, kto jest Twoim autorytetem.

Finanse: Rydwan+Księżyc+Głupiec+7 pucharów

 

No jakieś spontaniczne i nieprzemyślane wydatki na swoje zachcianki :P

 

Miłość: 2 monet+Kapłan+X buław+Rycerz buław

 

Dwóch facetów widać, wahanie się zaznacza. Będziesz tym skołowana i przemęczona.

 

Samopoczucie: Paź buław+Wieża+Gwiazda+5 buław - No faktycznie energii nie powinno Ci zabraknąć :D może zburzą się jakieś Twoje wyobrażania o czymś. W każdym razie będziesz nastawiona dość bojowo.

 

Pozytywna niespodzianka: 8 mieczy+Wieża+X buław+Król Pucharów - Ja bym odczytała te karty wprost. Po ciężkich bojach, Pan przebije się przez Twój mur :)

 

Pan X: As buław+3 mieczy+2 buław+As Pucharów - Ból się zaznacza, albo jakieś rozczarowanie, potem taka bierna obserwacja.

 

Pan Y: Głupiec+Rydwan+3 buław+2 kielichów - Tu widać jakąś nową energię w relacji, może jakieś wspólne plany? :)

 

Rada: 2 pucharów+As buław+Królowa Denarów+4 kielichów - Działać w sferze love, a nie zamykać się :)

 

Wszystkiego dobrego :) :)

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, mezza napisał:

 

Aura: 2 kielichów+Paź buław+3 buław+Rydwan

 

Miłe spotkania z jakimś Panem, który jest bardzo energiczny :) W rydwanie wspólny wyjazd lub drogi wasze się rozejdą

22 godziny temu, mezza napisał:

 

Praca: 9 kielichów+Król Mieczy+Kapłan+Umiarkowanie

 

W pracy spokojnie i fajna radosna atmosfera. Może jakaś rozmowa z szefem lub jakieś szkolenie, nauka czegoś.

22 godziny temu, mezza napisał:

 

Finanse: Rydwan+Księżyc+Głupiec+7 pucharów

 

 

Jakiś wydatki nie planowane, spontaniczne, jakieś pokusy. Albo właśnie kasa pójdzie na wyjazd, który wcześniej się zaznaczył w rydwanie :)

22 godziny temu, mezza napisał:

 

Miłość: 2 monet+Kapłan+X buław+Rycerz buław

 

Tutaj będą dylematy i trudne wybory, które Cię przytłoczą i zmęczą

22 godziny temu, mezza napisał:

 

Samopoczucie: Paź buław+Wieża+Gwiazda+5 buław -

Dużo energii, może kłótni która zburzy jakieś podejście do pewnych spraw. Nerowowo tutaj

22 godziny temu, mezza napisał:

 

Pozytywna niespodzianka: 8 mieczy+Wieża+X buław+Król Pucharów -

Jakiś Panu uda się dotrzeć do Ciebie pomimo muru jaki budujesz. Nie będzie miał łatwo, ale dotrze do Ciebie :)

22 godziny temu, mezza napisał:

 

Pan X: As buław+3 mieczy+2 buław+As Pucharów 

Coś Cię w tym Panu rozczaruje co spowoduje, że będziesz się wahać co dalej, czy dać mu szansę.

22 godziny temu, mezza napisał:

 

Pan Y: Głupiec+Rydwan+3 buław+2 kielichów 

Tutaj nowy początek, który będzie niespodziewany i pełen energii. Ten Pan jak najbardziej na tak coś tutaj więcej się rozwinie :)

22 godziny temu, mezza napisał:

 

Rada: 2 pucharów+As buław+Królowa Denarów+4 kielichów 

Nie zamykać się na innych dać szansę na miłość :)

 

Miłego marca życzę i pozdrawiam :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Aura: zaznaczają się sprawy uczuciowe - może w końcu wejdziesz w związek uczuciowy z jednym z panów (2 kielichów), jakieś propozycji, aktywny flirt (paź buław), 3 buław to rozwój zdarzeń, który może doprowadzić naprzyklad do wyjazdu jednego z panów, przez co zdecydujesz się z wyborem, ewentualnie będzie dużo pasji, energii, namiętności, Rydwan też może zaznaczać dość intensywny, namiętny seks ;)

Praca: widzę zadowolenie z tego co robisz i gdzie jesteś, radość, satysfakcję - 9 kielichów, myślę, że dla Ciebie też będzie czas aktywnej nauki (Król Mieczy, Papierz), która akurat i może być powodem satysfakcji :) Umiarkowanie na końcu mówi, że będzie stabilnie, po woli, Kapłan podkreśla Twoja stabilną pozycję, ważną rolę, którą grasz u siebie w pracy :)

Finanse: jakieś impulsywne, nieprzewidywalne wydawanie pieniędzy na zachcianki (Rydwan i Głupiec, zachcianki, marzenia, urocze rzeczy - 7 Kielichów), masz jakieś napęd w tym sensie - Rydwan, będziesz co prawda się zamiartwiac w Księżycu, ale owszem będziesz żyć w iluzjach, w marzeniach - 7 kielichów, Księżyc, raczej żyjąc w marzeniach, niż na ziemi;

Milosc: masz 2 warianty (2 monet), jesteś między nimi rozdarta, i wolisz być z nimi szczera, mieć poważna relacje (Kapłan), jednak cały czas się dzieje, jest sporo dramy (Rycerz Buław) i ta sytuacja Cię niezmiernie męczy (10 buław). W Kapłanie i rycerzu też mógł się zaznaczyć się już wspomniany wybór między 2 mężczyznami;

Samopoczucie: widać sporo energii i dramy, namiętności w paziu i 5 buław, w Wieży, jako że jest od razu po paziu bulaw, można założyć jakąś nagłą ofertę lub propozycje, która wyprowadzi Cię z równowagi, w Gwieździe widzę, że mimo wszystko dojdziesz do siebie potem, ale też jakaś wzniosłą, romantyczna nadzieję na lepsze jutro, 5 buław rzeczywiście moze zaznaczyć walkę wewnętrzną z tym związaną. Będzie się działało;

Pozytywna niespodzianka: nie wiem, czy pan zburzy Twoje blokady, bo Kielichy to żywioł bierny - woda, ale  rzeczywiście widać, że w związku z czymś (może związane to jest z pytaniem o samopoczuciu) Twoje leki i blokady (8 mieczy) runą, uwolnisz się od starych schematów w Wieże, i podejrzewam, że już przez zmęczenie zauważysz (na 8 mieczy postać często ma zawiązane oczy, ale Wieża sprawia, że widzi, blokada z oczu spada też) uczucia jednego z tych 2 panów (Król Kielichów), wybór tak, czy inaczej będzie dokonany;

Pan X: widać sporo namiętności i pasji, , ale raczej podejmiesz bolesną decyzję (3 mieczy) o wycofaniu się, obserwacji (2 buław), w Asię Kielichów mi się kojarzy nowe, inne uczucie, ale po kartą dotyczącym pana Y obstawiam, że nie z nim;

Pan Y: nowe, świeże początki w Głupcu, namiętny ich rozwój w Rydwanie, w 3 buław też widać rozwój, ale bardziej taki planowierny, w 2 kielichach widziałabym możliwość wejścia w związek uczuciowy, więź emocjonalną :)

Rada: być bardziej aktywną w relacjach miłosnych, emocjonalna, a nie bierną, szukająca własnych wygód i zamknięta na uczucia :)

Powodzenia i miłości  w marcu :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
 
 
 
 
W dniu 29.02.2020 o 21:43, mezza napisał:

Idzie wiosna, a więc spójrzmy na marzec

 

Aura: 2 kielichów+Paź buław+3 buław+Rydwan

 

Chyba będzie kontynuacja relacji z jednym z Panów, ale mamy Rydwan na końcu, więc albo się rozejdziemy albo będziemy ciągnąć ten wóz do przodu

Relacja na odległość.

 
 
 
 
W dniu 29.02.2020 o 21:43, mezza napisał:

 

Praca: 9 kielichów+Król Mieczy+Kapłan+Umiarkowanie

 

Powinno być spokojnie i w zgodzie, ale także w wesołej atmosferze. Zaznaczają się energie męskie, więc albo ja będę bardziej stanowcza albo w panów - jeden pomocny, a drugi bardziej szorstki w stosunku do mojej osoby.

9 kielichów praca zdalna jak dla mnie na plus. Kiepskie relacje z szefem - Król mieczy. Umiarkowanie - monotonność w wykonywaniu zadań.

 
 
 
 
W dniu 29.02.2020 o 21:43, mezza napisał:

 

Finanse: Rydwan+Księżyc+Głupiec+7 pucharów

 

Znów pokusy i wydawanie pieniędzy na głupoty.  Rydwan to niezależność finansowa, która mi na to pozwala lub może kasa pójdzie na wyjazd.

Z powodu zaistniałej sytuacji, bardziej rozsądne podejście do wydawania pieniędzy. Była myśl o kupnie biletu na wyjazd, ale coś mnie powstrzymało i wyszło mi to na dobre.

 
 
 
 
W dniu 29.02.2020 o 21:43, mezza napisał:

 

Miłość: 2 monet+Kapłan+X buław+Rycerz buław

 

Nic stałego, a raczej ciągłe wybory i dylematy pomiędzy 2 panami, co ładnie pokazały karty. Sytuacja będzie dla mnie obciążeniem, bo w którym kierunku pójść. 

Docieranie się jednym z panów. Trochę takie ciepło/zimno i rzeczywiście wiele razy czułam się przytłoczona, bo sytuacja nie jest łatwa.

 
 
 
 
W dniu 29.02.2020 o 21:43, mezza napisał:

 

Samopoczucie: Paź buław+Wieża+Gwiazda+5 buław - Widać, że będę miała sporo energii- buławy, ale widać wewnętrzne konflikty, które mogą powodować nerwowość. Ewentualnie moje dobre samopoczucie może wynikać z czerpania przyjemności z aktywności fizycznej.

Wróciłam do aktywności fizycznej, ale Wieża pokazuje nagłe nieoczekiwane wydarzenia związane z epidemią. Byłam często w bojowym nastroju.

 
 
 
 
W dniu 29.02.2020 o 21:43, mezza napisał:

 

Pozytywna niespodzianka: 8 mieczy+Wieża+X buław+Król Pucharów - może któryś z Panów zburzy moje wewnętrzne blokady.

W jakimś sensie ten krach jaki nastąpił z jednej strony zbliżył mnie do Pana X.

 
 
 
 
W dniu 29.02.2020 o 21:43, mezza napisał:

 

Pan X: As buław+3 mieczy+2 buław+As Pucharów - Relacja chyba nie będzie się łatwo układała, ale jest szansa na uczucie, o ile podejmę pewne decyzje.

Nazwałabym to docieraniem. Były pewne rozczarowania i chwile niepewności, ale jakoś udało nam się to wyprostować.

 
 
 
 
W dniu 29.02.2020 o 21:43, mezza napisał:

 

Pan Y: Głupiec+Rydwan+3 buław+2 kielichów - bardziej mi to wygląda na nowy etap w znajomości, ale pytanie czy ze mną, czy kimś innym

A ten poszedł swoją drogą. Z tego co wiem, to spotyka się z kimś innym.

W dniu 29.02.2020 o 21:43, mezza napisał:

 

Rada: 2 pucharów+As buław+Królowa Denarów+4 kielichów - Być szczerą w intencjach wobec drugiej osoby, ale także karty podpowiadają, aby działać, a nie siedzieć i rozmyślać.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...