Skocz do zawartości

Andrzej Duda


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

34f3dc8a04e29ed7gen.png

 

Czy to przyszły prezydent? Oto jest pytanie. W tym kosmogramie dyspozytorem końcowym jest Księżyc. Widziałam oczywiście ten kosmogram wcześniej. Teraz moją uwagę przykuł Neptun, w opozycji do Słońca, w domu XII. Ponadto w kwinkunksie z Merkurym, Wenus i Marsem. Uhmmm. Neptun także w opozycji do Saturna w Bliźniętach, w domu VI.

Pluton też ma średnio ciekawe aspekty : kwadratury z Wenus, Marsem i Jowiszem.

Merkury w domu IV- widać, że pochodzi z domu o naukowych tradycjach w trygonie do Jowisza- inteligencja, szerokie zainteresowania. Sekstyl Merkury- Wenus- potrafi się ładnie wysławiać, albo mówi to, co ludzie chcą usłyszeć XD

Uran na osi MC- cóż może zrobić niespodziankę, to planeta rewolucjonista. Jest w kwadraturze z kapryśnym Księżycem w Raku. Cóż jeszcze mówi ten radix? Ano, że baby sprzyjają Dudzie. Wiadomo to nie od dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ew. reelekcji mówi Piotr Piotrowski w rozmowie z p. Kwaśniewską. Enigmatycznie, na dwoje babka wróżyła ;)

Co do jego osobowości, to oceniam go jako faceta kłamliwego, nie wahającego się żonglować słowami, obietnicami, co oczywiście jest właściwe politykom, ale tu, pod płaszczykiem miłego faceta kryje się twardy pęd do kariery - władca asc. w I domu jest i do tego w Koziorożcu. Powie facet wszystko "co trzeba" dla własnej korzyści, nawet jeśli jest zupełnie przeciwnego zdania w głębi duszy. Tutaj Księżyc nie ratuje wrażliwości i honoru / szlachetności - nie ma korzystnych temu aspektów. On co innego czuje w głębi duszy a co innego robi działając publicznie i w mojej ocenie jest politykiem nijakim, bez jaj.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Emeryta napisał:

ale tu, pod płaszczykiem miłego faceta kryje się twardy pęd do kariery - władca asc. w I domu jest i do tego w Koziorożcu.

o proszę, tego bym się nie spodziewala :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
11 godzin temu, Emeryta napisał:

O ew. reelekcji mówi Piotr Piotrowski w rozmowie z p. Kwaśniewską. Enigmatycznie, na dwoje babka wróżyła ;)

Co do jego osobowości, to oceniam go jako faceta kłamliwego, nie wahającego się żonglować słowami, obietnicami, co oczywiście jest właściwe politykom, ale tu, pod płaszczykiem miłego faceta kryje się twardy pęd do kariery - władca asc. w I domu jest i do tego w Koziorożcu. Powie facet wszystko "co trzeba" dla własnej korzyści, nawet jeśli jest zupełnie przeciwnego zdania w głębi duszy. Tutaj Księżyc nie ratuje wrażliwości i honoru / szlachetności - nie ma korzystnych temu aspektów. On co innego czuje w głębi duszy a co innego robi działając publicznie i w mojej ocenie jest politykiem nijakim, bez jaj.

 

Inny astrolog uważa, że w II turze wygra nieznacznie Małgorzata Kidawa- Błońska. Jowisz w Koziorożcu nie jest mocny, a u niego jeszcze  w retro. Dodatkowo Słońce ma w domu VI, który dawniej był nazywany był domem służby. Pytanie czy służy państwu, czy prezesowi :P

Księżyc w Raku jest chimeryczny, a u tu w kwadraturze z Uranem- nerwy i niepokój na porządku dziennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość niania382

No ale mimo ze ksiezyc nie ma dobrych aspektow, to jest dobrze polozony w znaku i w domu, nie powinien byc to wiec ksiezyc dbajacy, dobry, wrazluwy n'a innych (7 dom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, niania382 napisał:

No ale mimo ze ksiezyc nie ma dobrych aspektow, to jest dobrze polozony w znaku i w domu, nie powinien byc to wiec ksiezyc dbajacy, dobry, wrazluwy n'a innych (7 dom?

Czemu nie? tylko co innego dbać o swój własny dom i bliskich, a co innego być politykiem nie dbającym o naród, tylko o swój własny stołek.

Jedno drugiemu nie przeczy, przecież każdy z nas jest złożony z różnych części i rzadko kiedy one są spójne. Jeśli są to jest człowiek honoru, nie ulegający naciskom zewnętrznym i chciejstwom, dbający zarówno o dobro swojej rodziny jak i swojej ojczyzny czy społeczności. Ale przeważnie nie są i wtedy pojawiają się różne typy postaw i zachowań, każde na jakiś użytek. Można być milusim i ciepłym w domu a jednocześnie mieć wielką ambicję osiągnięć zawodowych, materialnych itp. i w tym dążeniu milusim się już nie jest. Polecam pochylenie się nad horoskopem np. Mengelego. Człowiek to był "bardzo wrażliwy"... 

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Podpisał jakże ważną ustawę. Nie spodziewałam się szczerze mówiąc czego innego. Na uwagę zasługuję fakt, że Duda ma koniunkcję Słońca z gwiazdą Algol. Także wszystko się zdarzyć może :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, Lianna napisał:

Podpisał jakże ważną ustawę. Nie spodziewałam się szczerze mówiąc czego innego. Na uwagę zasługuję fakt, że Duda ma koniunkcję Słońca z gwiazdą Algol. Także wszystko się zdarzyć może :P

I oby się zdarzyło, czego mu z całego serca życzę :sark: 

I mam wielką nadzieję, że to jest gwóźdź do trumny dla tego "polityka", a jeśli nie, to znaczy, że już staliśmy się społeczeństwem zombie :( 

To jest oczywiste, że podpisał tą ustawę i to w zwiększonej!!! kwocie, bo dla partii ważniejsze jest sterowanie motłochem niż leczenie go. Kogo obchodzą ludzie, najważniejsza jest władza i pieniądze. I, jak już wielokrotnie mówiłam, najlepszym wyjściem dla tego kraju byłoby przeniesienie stolicy tam gdzie była, czyli do Krakowa, gdzie jest jeden z 7 najważniejszych czakramów świata. Jasne, że ludzi jako masy to od razu nie zmieni, bo do zmian tego typu potrzeba przede wszystkim zmiany świadomości, a to jednak wymaga czasu, ale daje nadzieję, że nasi przywódcy będą po prostu lepsi, bo to nie jest tak, że mamy w narodzie samych debili i nieudaczników zaślepionych żądzą władzy i pieniądza. A jak na górze tak na dole - to daje szansę (przykład bowiem idzie z góry) na zmianę postawy obywateli z obecnego stanu tumiwisizmu na odpowiedzialność za własny kraj. 

 

A co mówi o tej gwieździe A.Wesołowski? otóż: 

"Wg Ptolomeusza ma charakter zbliżony do koniunkcji Saturna i Marsa. Uważana jest za jedną z najbardziej złoczynnych gwiazd i kojarzona jest z wypadkami gardła, szyi, śmiercią przez uduszenie, ścięcie, powieszenie i temu podobne przyjemności." ;) 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Godzinę temu, Ismer napisał:

A co mówi o tej gwieździe A.Wesołowski? otóż: 

"Wg Ptolomeusza ma charakter zbliżony do koniunkcji Saturna i Marsa. Uważana jest za jedną z najbardziej złoczynnych gwiazd i kojarzona jest z wypadkami gardła, szyi, śmiercią przez uduszenie, ścięcie, powieszenie i temu podobne przyjemności." ;) 

Właśnie przeczytałam w jednym z tematów (Twoją wypowiedź ;p )że: 

Jeśli Włh jest człowiekiem słabego charakteru, to ta gwiazda skłania do podłych działań, brutalności i okrucieństwa [...] W lżejszym wydaniu tradycja mówi, że Algol często przyczynia się do tego, że Włh może stać się ofiarą przestępstwa i /lub umrzeć nienaturalną śmiercią. Ale to tak na marginesie, ja uważam, że ta gwiazda ma wpływ negatywny przede wszystkim na niegodne i nieprzyjemne postępowanie i zachowanie się tej osoby".

 

Podłe działania i niegodne postępowanie po raz kolejny wylazły, a co do reszty - poczekamy, zobaczymy, oby gwiazda spełniła swój obowiązek  :D

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Ale niestety, łba mu nie upitolą :( a niesławę to oni wszyscy mają gdzieś, co się nachapią to ich.  Poużywa sobie życia będąc "kimś" i opływając w dostatki, nawet jak zejdzie ze stanowiska to ma do końca życia byt zapewniony. Mam dziwne wrażenie, że te gwiazdy w dzisiejszych czasach to już przeżytek, przynajmniej jeśli chodzi o ich "karzący wpływ" - to jakoś nie działa. Ja do niego mam żal jako obywatel tego kraju za te 10 miliardów wyrzucone w błoto i za ustawę dla "myśliwych". Mam nadzieję, że nie przejdzie w tych wyborach. To ludzi jednak rozsierdziło.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Nie powiedziałabym, że Duda ma klasę akurat. Na pewno ma problem z panowaniem nad emocjami i nerwami, wystarczy posłuchać jego kilka przemówień. No ale niektórzy jarają się tym, że nie czyta z kartki. Faktycznie, jest to powód do podziwu.

Jest człowiekiem po prostu bardzo niesamodzielnym, jak powiedzie prezes, tak ma być. Ponadto daje się wciągnąć w wewnętrzne przepychanki partii, z której się wywodzi, bo wilczki zaczynają się wzajemnie podgryzać. Szacun to się należy Owsiakowi, który zebrał od 1993- ponad 1 miliard. A Duda podpisał 2 miliardy i to nie nie jest koniec, jeśli chodzi o kasę na TVP.

Program 500 plus jest potrzebny. No ale zawsze coś jest za coś. Wystarczy popatrzeć na rosnące ceny praktycznie wszystkiego.

Akurat swego czasu sporo bywałam na oddziałach onkologicznych i pieniądze tam są niezbędne.

Nie wspomnę o łamaniu Konstytucji i tym, co zrobili z Trybunałem Konstytucyjnym. Z sędziami jak widać nie pójdzie im tak prosto. I bardzo dobrze.

I kasa, która idzie choćby na nieszczęsną komisję smoleńską, która dziesięć lat próbuje udowodnić, że to zamach był. Brak słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...