Skocz do zawartości

Kiedy zwiazek?


Gość niania382

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nice
1 godzinę temu, niania382 napisał:

Kiedy bede w zwiazku: 10 kielichow - za okolo 10 tygodni, latem 

Może być dosłownie odpowiedz: kiedy spotkasz kogoś, z kim byś mogła ułożyć związek - 10 kielichów, to karta związku, rodziny, może brakuję takiej osoby koło Ciebie, kogo mogłabyś pokochać. Ewentualnie, terminowo, w znaku Ryb, bo 10 kielichów ma Mars w Rybach jako astrologiczny odpowiednik :)

 

Trzymam kciuki i życzę miłości i harmonii :)

Odnośnik do komentarza
Gość niania382

Faktycznie, mogly tak karty doslownie odpowiedziec. Bo raczej brakuje to znaczy nie widze kandydata. A jesli marzec to przyszlym rok bylby bardziej praDopodibny. Ale zobaczymy, po lecie zweryfikuje

Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

może też być i 10 miesięcy...

zależy jak się umówiłaś z kartami, czas to trudny temat w tarocie

chociaż patrząc na kartę to mogłoby też być późne lato/wczesna jesień (z mojej talii) - a z jakiej talii ciągnełaś karty ?

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 2.03.2020 o 16:04, niania382 napisał:

Kiedy bede w zwiazku: 10 kielichow - za okolo 10 tygodni, latem 

 

Co myslicie?

Ja bym powiedziała, że pod koniec lata, bo puchary odpowiadają porze letniej, a 10 to karta z końca. Ale z czasem w tarocie to jest tak wszystko poplątane, że co wróżka to inaczej zinterpretuje. Jeśli na karcie są symbole astrologiczne, to może one wskażą dokładniej okres. Ja w ogóle staram się czasu nie określać poprzez pytanie kiedy, bo z interpretacją mam wtedy bardzo duży problem. Jeśli chcę określić jakieś ramy czasowe, to pomaga zadawanie pytania w stylu: jak będzie wyglądać moje życie uczuciowe w lutym, marcu, tym półroczu itp. Wtedy ten nieszczęsny czas w tarocie wydaje mi się bardziej do ujarzmienia :D 

Odnośnik do komentarza
Gość niania382

Wlasnie n'a karcie siedzi rodzinka na kanapie, wiec niewiele widac co do pory roku. Generalnie ja mam taki luzny klucz ze bulawy dni, kielichy tyg, monety miesiace, miecze lata. Miecze zima, puchary lato, monety wiosna, bulawy jesien. To tak troche cwiczeniowo postawilam.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, niania382 napisał:

Wlasnie n'a karcie siedzi rodzinka na kanapie, wiec niewiele widac co do pory roku.

Wg. mnie może być za 10 tygodni, miesięcy, lat...

Tak z ciekawości. Jakiej talii kart tarota używasz. Chodzi mi o nazwę...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Gość Nice
W dniu 4.03.2020 o 21:25, niania382 napisał:

Wlasnie n'a karcie siedzi rodzinka na kanapie, wiec niewiele widac co do pory roku. Generalnie ja mam taki luzny klucz ze bulawy dni, kielichy tyg, monety miesiace, miecze lata. Miecze zima, puchary lato, monety wiosna, bulawy jesien. To tak troche cwiczeniowo postawilam.

Jeśli tak umówiona z kartami jesteś, no na lato bym stawiała, jak Lianna napisała - w znaku Raka (bo kielichy i rodzinka :) )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...