Skocz do zawartości

rozmowa kwalifikacyjna nr milion jeden / piątek


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Już słyszałam przez telefon, że konkurencja spora. 

 

Jak przebiegnie?

9 kielichów - cesarzowa - sąd ostateczny - 10 denarów

Pozwoliłam sobie do sądu dobrać kartę. Niby rozmowa spokojna, będę czuć się dobrze i swobodnie. Wszystko będzie szło w dobrym kierunku na co wskazuje sąd ostateczny a później 10 denarów. Będę po rozmowie zadowolona z jej przebiegu.

 

Czy dostanę?

Giermek Denarów - Królowa Buław - Pustelnik

Pustelnik wszystko skreśla. Brak pracy, dalsze poszukiwania...

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Jak przebiegnie: w serdecznych, wesołych klimatach, bedziesz bedziesz zadowolona rozmowa i sobą (9kielichoe), pokażesz siebie z najlepiej strony - pewna siebie, praktyczna, zadbana, kreatywna (Cesarzowa), myślę, że dobrze się wpisujesz w klimaty tej firmy, jej grono, wartości, możesz myśleć, że jest szansa na zatrudnienie (Sąd + 10 monet). (Ewentualnie to jest firma rodzinna)

Czy dostaniesz: bedziesz miała szansę, ale chyba wezmą bardziej przebojowa osobę (Królowa Buław) z większym doświadczeniem (Pustelnik). 

Ale wierz w siebie! Bądź tą przebojową osobą i pokaż całą swoją wiedzę :)

Trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.03.2020 o 19:10, olejos napisał:

Jak przebiegnie?

9 kielichów - 

Rozmowa milion jeden :D przebiegnie spokojnie,  natomiast szefowa oświeci Cię, że ta praca wymaga doświadczenia i konkretnego stażu w branży. 10 Denarów to karta pokoleniowa, czyli w odniesieniu do pracy  - chodzi o wieloletni staż, umiejętności,  wiedzę ..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.03.2020 o 19:10, olejos napisał:

Czy dostanę?

Giermek Denarów - Królowa Buław - Pustelnik

Pustelnik to karta nauki i niczego właśnie nie przekreśla. To zbieranie doświadczenia ale już takiego praktycznego. Paź Denarów to staż albo początkowy etap pracy.

Myślę, że szansa jest spora. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.03.2020 o 19:10, olejos napisał:

Już słyszałam przez telefon, że konkurencja spora. 

 

Jak przebiegnie?

9 kielichów - cesarzowa - sąd ostateczny - 10 denarów

Pozwoliłam sobie do sądu dobrać kartę. Niby rozmowa spokojna, będę czuć się dobrze i swobodnie. Wszystko będzie szło w dobrym kierunku na co wskazuje sąd ostateczny a później 10 denarów. Będę po rozmowie zadowolona z jej przebiegu.

 

Czy dostanę?

Giermek Denarów - Królowa Buław - Pustelnik

Pustelnik wszystko skreśla. Brak pracy, dalsze poszukiwania...

Moim zdaniem masz szanse na pracę. Sama rozmowa przebiegnie dobrze, ty będziesz się czuła dobrze, nie będzie stresu, a to bardzo ważne. Pokażesz się, że jesteś aktywna, przedsiębiorcza. Sąd z 10 denarów może właśnie wskazywać zatrudnienie, być może jest to też firma prowadzona przez rodzinę.

 

Powodzenia!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...