Skocz do zawartości

Kroki do końca marca


mavvka

Rekomendowane odpowiedzi

Pan X, który mnie do tarota zawrócił po latach. W telegraficznym skrócie: człowiek wybitnie trudny w kontaktach, nie tylko damsko-męskich, można prace magisterska z psychologii napisać. Nie bazuję tu tylko na swojej opinii :) 

Raczej nie mam wątpliwości co do tego, że chemia jest obustronna. Jednak wiadomo, w głowie mu nie siedzę. Dałam każdy możliwy sygnał poza wyartykułowaniem wprost, czego nie zrobię. Nawet jeśli mam rację to i tak jego reakcja jest trudna do przewidzenia a z nas dwojga ja mam więcej do stracenia jeśli mu odbije (stopa zawodowa).

Nie ukrywam, że mam już dość zabawy w kotka i myszkę a na horyzoncie pojawił się pan Y z kimś kiedyś mieliśmy się ku sobie i znowu próbuje. Dałam sobie (a właściwie X) do końca marca. Nie chcę traktować Y jak zapchajdziurę.

 

Jakie kroki podejmie X do końca marca wobec mnie na stopie typowo związkowej? W sensie wiadomo no...

9 mieczy, 6 denarów, as buław

 

No nic nie zrobi. W tych 9 mieczach obecna sytuacja, bo zaczęłam go traktować normalnie. Tzn pomijać specjalne traktowanie względem jego dziwactw no i mamy bunt materii. Jestem zła i niedobra i olaboga. 6 denarów - będzie jedynie pokazywał, że traktuje mnie wyjątkowo ale nic poza tym. W tym asie to takie "chciałbym, ale..." 

Odnośnik do komentarza
Gość niania382

Wedlug mnie cos sie zadzieje, on wyjdzie z fazy marazmu i przejmie inicjatywe, moze byc to jednorazowe dzialanie, nagle, cos co ciebie zaskoczy, raczej w pracy 

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Wiesz, co... W kontekście jego działań, i w kontekście tego, że mówisz, że osoba jest niezrównoważona, niezbyt mi te karty podobają: boje się, że będzie Cię zastraszał, doprowadzał do załamanie nerwowego i bezsennych nocy (9 mieczy), grać na nierównowadze waszych roli, starać się wyprowadzić się z równowagi (6 monet), As Buław - to nie tylko pasja, ale i siła, waleczność, oby nie zmuszał Cię do czego, czy gorzej :/

Szczerze, trzymałbym się od tego faceta jak najdalej. Ale może dramatyzuje.

 

Trzymam kciuki, żeby ta sytuacja jednak zaznaczyła się ze strony pozytywnej :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Moim zdaniem nic nie zrobi. Może 9 Mieczy zwyczajnie pokazuje, że ta cała sytuacja Cię po prostu stresuje. Dalsze karty czytam, że on Cię traktuje jak koło ratunkowe, czy coś w tym stylu- 6 Denarów, As Buław. Gra nie jest warta świeczki...

Mimo to - też trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Willow napisał:

Wiesz, co... W kontekście jego działań, i w kontekście tego, że mówisz, że osoba jest niezrównoważona, niezbyt mi te karty podobają: boje się, że będzie Cię zastraszał, doprowadzał do załamanie nerwowego i bezsennych nocy (9 mieczy), grać na nierównowadze waszych roli, starać się wyprowadzić się z równowagi (6 monet), As Buław - to nie tylko pasja, ale i siła, waleczność, oby nie zmuszał Cię do czego, czy gorzej :/

Szczerze, trzymałbym się od tego faceta jak najdalej. Ale może dramatyzuje.

 

Trzymam kciuki, żeby ta sytuacja jednak zaznaczyła się ze strony pozytywnej :)

Dzięki, nie dramatyzujesz. Logika mówi, że tak właśnie powinnam zrobić. To zresztą słyszę od swoich znajomych, od jego z kolei wręcz odwrotnie. Za każdym razem, gdy coś odwali słyszę prośby, żebym się od niego nie odwracała. Zanim on w ogóle się zorientuje, że zrobił coś nie tak to ktoś już mnie przeprasza za niego i go tłumaczy,

 

Godzinę temu, Lianna napisał:

Moim zdaniem nic nie zrobi. Może 9 Mieczy zwyczajnie pokazuje, że ta cała sytuacja Cię po prostu stresuje. Dalsze karty czytam, że on Cię traktuje jak koło ratunkowe, czy coś w tym stylu- 6 Denarów, As Buław. Gra nie jest warta świeczki...

Mimo to - też trzymam kciuki :)

Niech się w sobie zbierze, bo powietrze z tego koła może zejść :smieszne: A poważniej - nie sądzę, żebym miała jakąkolwiek konkurencję poza nim samym i jego demonami.

Masz rację. Stresuje się owszem, ale nie tak jak kiedyś. Jak pisałam, mogę się mylić, ale nie martwię się już o to czy on coś do mnie czuje itd. Właściwie mam taką wewnętrzną pewność, że to kwestia czasu. Ale zaczynam się zastanawiać czy chcę czekać i czy jest na co...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...