Skocz do zawartości

Sklep internetowy do końca maja


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli tworzę FB - strategię komunikacji i później będę robić sklep internetowy. Wszystko robię małymi etapami, bo ciężko znaleźć na wszystko czas. Chciałabym w maju ruszyć, ale nie wiem, czy będę mieć takie moce przerobowe.

 

1. Sytuacja wyjściowa - księżniczka buław - widać, że podjęłam drobne działania, krok za krokiem realizuję plan

2. Co pomaga, przeszkadza - koło - może moja wewnętrzna zmienność albo zmiennoś losu

3. Świadomość - cesarzowa- myślę, że jestem przedsiębiorcza i dam sobie radę 

4. Podświadomość - 2 denarów- raz jestem zdecydowana i działam, a raz odpuszczam mając nadzieję, że gdzieś znajdę satysfakcję i pieniądze

5. Przeszłość - 8 denarów- zawsze bardzo ciężko pracowałam, nigdy nic nie otrzymałam za tzw. Piękne oczy

6. Przyszłość - umiarkowanie- powinno być dobrze, powinnam być zadowolona

7. Moja postawa - moc - jestem silna i wytrwała 8. Otoczenie - księżniczka denarów- daje mi szanse nauki

9. Nadzieje/Obawy- rydwan: 6 buław/9 buław- liczę na zmianę i sukces, boję się, że sama wszystkiego nie pociągnę

10. Wynik - gwiazda, tło: 4 denarów, księżniczka pucharów, kochankowie - cały proces tworzenia tego sklepu uzdrowi mnie w jakiś sposób, może przyniesie pieniądze, będę to lubić i czekają mnie wybory.

Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

przepraszam, że się wtrącam w rozkład - ale może karty byłyby bardziej czytelne

gdyby rozdzielić pkt 2. na dwie pozycje 2a. co pomaga 2b. co przeszkadza oraz 

pkt. 9. nadzieje/obawy na 9a. nadzieje i 9b. obawy

 

wiem, że to standardowy rozkład - i, ze w sumie to karty już wyciągnęłaś :redface:

 

5 minut temu, Iwka78 napisał:

1. Sytuacja wyjściowa - księżniczka buław - widać, że podjęłam drobne działania, krok za krokiem realizuję plan

paź buław wskazuje, że jesteś na początku swojej drogi, w sensie - że nie jesteś fachowcem w tej formie działań  (działąlność-biznes internetowy) i wciąż się uczysz 

5 minut temu, Iwka78 napisał:

2. Co pomaga, przeszkadza - koło - może moja wewnętrzna zmienność albo zmiennoś losu

 ważnym czynnikiem określającym Twoje działania jest zmienność sytuacji, trudność w prognozowaniu jak będą się zmieniały warunki w jakich będzie dzialał Twój biznes (warunki zewnętrzne)

Koło może też wskazywać na to, że czasem Twoja sytuacja osobista (praca albo inne wydarzenia) mogą mieć silny wpływ na to w jakim stopniu będziesz mogła angażować sie w ten biznes

5 minut temu, Iwka78 napisał:

3. Świadomość - cesarzowa- myślę, że jestem przedsiębiorcza i dam sobie radę 

wiesz, czego chcesz i w swojej dziedzinie jesteś profesjonalistką, jesteś też zdecydowana prowadzić ten internetowy biznes

5 minut temu, Iwka78 napisał:

4. Podświadomość - 2 denarów- raz jestem zdecydowana i działam, a raz odpuszczam mając nadzieję, że gdzieś znajdę satysfakcję i pieniądze

podświadomie to nie do końca jesteś przekonana, czy wszystko będzie ok, czy to dobra decyzja - ze może można było w jakąś alternatywę się zaangażować, tutaj taki troszkę brak pewnośic wyszedł - ale może dlatego, że to pierwsze takie Twoje przedsięwzięvie - i to jest naturalne, nie obawiałabym się tego

5 minut temu, Iwka78 napisał:

5. Przeszłość - 8 denarów- zawsze bardzo ciężko pracowałam, nigdy nic nie otrzymałam za tzw. Piękne oczy

cieżka praca, neizbyt porywająca i dająca mało satysfakcji

5 minut temu, Iwka78 napisał:

6. Przyszłość - umiarkowanie- powinno być dobrze, powinnam być zadowolona

czasem lepiej, czasem ciut gorzej - ale w ogólnym rozrachunku żadnych tragedii nie będzie - ups &downs w biznesie to norma i trzeba się na to przygotować, także zabezpieczyć na słabsze momentry

5 minut temu, Iwka78 napisał:

7. Moja postawa - moc - jestem silna i wytrwała

to silna karta, pokazuje, ze jesteś zdecydowana włożyc w to sporo wysiłku i trzymać się tego, kontynuować raz już podjęty kierunek

 

5 minut temu, Iwka78 napisał:

8. Otoczenie - księżniczka denarów- daje mi szanse nauki

tu dociągnęłąbym kartę, bo ten paź to też posłaniec z wiadomością, jest szansa ze będą Cię wspierać

5 minut temu, Iwka78 napisał:

9. Nadzieje/Obawy- rydwan: 6 buław/9 buław- liczę na zmianę i sukces, boję się, że sama wszystkiego nie pociągnę

może obawiasz się, ze wszystko bardzo szybko idzie i czy podołasz temu nawałowi pracy, nowych obowiązków

5 minut temu, Iwka78 napisał:

10. Wynik - gwiazda, tło: 4 denarów, księżniczka pucharów, kochankowie

Gwiazda to daleki cel przed sobą (byli tacy, co podążali za gwiazdą do celu podróży ;) ) , Gwiazda to także obietnica spełnienia marzeń

tło mówi, ze mozesz mieć jakieś problemy - jakieś ograniczenia, mogą być i finansowe, mimo to wciąż bedzie Ci to sprawiać przyjemność - jednak w tle szykuje się podjęcie jakiejś ważnej decyzji (Kochankowie)

 

życzę sukcesu, powodzenia ! :koniczynka: :szampan_na:

Odnośnik do komentarza
Gość Noa20

Dobre karty:)

1.  Zaczęłaś coś działać w tym kierunku

2. Przeszkadzają chyba codzienne życiowe zajęcia, ale jednocześnie to koło znaczy, że los Ci sprzyja i tak będzie:)

3. Do świadomości masz przypięte, że osiągniesz to co chcesz i da Ci to pełną satysfakcję

4. Podświadomość sugeruje właśnie drugie, dodatkowe źródło dochodu

5. Tak, było dużo pracy i teraz czas na efekty

6. Powoli wszystko się ładnie ułoży (z tym kołem w pomocy) tylko trzeba trochę czasu, działać krok po kroku, systematycznie 

7. Masz siłę i zapał, to jest dobry czas wykorzystaj to

8. Otoczenie sprzyja, jest chętne do pomocy:)

9. Zwyciężysz tylko pokonaj opór, blokadę, nie bój się że nie dasz rady bo dasz!

10. Osiągnięsz cel, da Ci to spokój, radość i pieniądze, poczujesz się lekko, spełnisz swoją własną obietnicę. Dalekosiężna będzie to działalność,

Powodzenia:)

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
Gość Nice
5 godzin temu, Iwka78 napisał:

1. Sytuacja wyjściowa - księżniczka buław

Masz sporo pomysłów, wypatrujesz możliwości :)

5 godzin temu, Iwka78 napisał:

2. Co pomaga, przeszkadza - koło

Twoja zmienność, giętkość, to, że dobrze wyłapujesz zmiany w kontekście swojego businessu :)

5 godzin temu, Iwka78 napisał:

3. Świadomość - cesarzowa

Chcesz swój pewny i owocny business, razem z paziem buław na początku Cesarzowa też wskazuje na kreatywność :)

5 godzin temu, Iwka78 napisał:

4. Podświadomość - 2 denarów

Jesteś rozdarta między wieloma zadaniami, na przykład obecnym zatrudnieniem i organizacją własnego businessu;

 

5 godzin temu, Iwka78 napisał:

5. Przeszłość - 8 denarów

Ciężka, uparta, dokładna praca;

5 godzin temu, Iwka78 napisał:

6. Przyszłość - umiarkowanie

Połączysz dwa sprzecznych zajęcia w dwóch źródłach na karcie Umiarkowania, te zajęcia, między którymi byłaś rozdarta w 2 monet. Też może mówić o okresie stabilności, nawet nudy;

5 godzin temu, Iwka78 napisał:

7. Moja postawa - moc - jestem silna i wytrwała

Jesteś pewna siebie i dasz rady wszystko pogodzić, bierzesz się za sprawę z pasją :)

5 godzin temu, Iwka78 napisał:

8. Otoczenie - księżniczka denarów-

Może będzie jakieś male konkretne wsparcie, na przykład finansowe;

5 godzin temu, Iwka78 napisał:

9. Nadzieje/Obawy- rydwan: 6 buław/9 buław

Liczysz na sukces (6 buław), mimo tego masz sporo dystansu do takiej wiary w sobie, na wszelki wypadek przygotowujesz się na to, żeby w razie dać odpór, może to wynikać z jakiegoś trudniejszego doświadczenia;

5 godzin temu, Iwka78 napisał:

10. Wynik - gwiazda, tło: 4 denarów, księżniczka pucharów, kochankowie

Cel na razie jest nieco daleki do osiągnięcia (Gwiazda), bo musisz z początku założyć fundament finansowy - w ogólnie materialnie to ogarnąć (4 monet), też przed Tobą sporo kontaktów, możliwości i decyzji (paż kielichów + Kochankowie). Same z siebie karty nie są złe, także zakładam, że w końcu to marzenie się spełni :)

 

Trzymam kciuki najmocniej :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
23 godziny temu, Iwka78 napisał:

Powoli tworzę FB - strategię komunikacji i później będę robić sklep internetowy. Wszystko robię małymi etapami, bo ciężko znaleźć na wszystko czas. Chciałabym w maju ruszyć, ale nie wiem, czy będę mieć takie moce przerobowe.

 

1. Sytuacja wyjściowa - księżniczka buław - widać, że podjęłam drobne działania, krok za krokiem realizuję plan

2. Co pomaga, przeszkadza - koło - może moja wewnętrzna zmienność albo zmiennoś losu

3. Świadomość - cesarzowa- myślę, że jestem przedsiębiorcza i dam sobie radę 

4. Podświadomość - 2 denarów- raz jestem zdecydowana i działam, a raz odpuszczam mając nadzieję, że gdzieś znajdę satysfakcję i pieniądze

5. Przeszłość - 8 denarów- zawsze bardzo ciężko pracowałam, nigdy nic nie otrzymałam za tzw. Piękne oczy

6. Przyszłość - umiarkowanie- powinno być dobrze, powinnam być zadowolona

7. Moja postawa - moc - jestem silna i wytrwała 8. Otoczenie - księżniczka denarów- daje mi szanse nauki

9. Nadzieje/Obawy- rydwan: 6 buław/9 buław- liczę na zmianę i sukces, boję się, że sama wszystkiego nie pociągnę

10. Wynik - gwiazda, tło: 4 denarów, księżniczka pucharów, kochankowie - cały proces tworzenia tego sklepu uzdrowi mnie w jakiś sposób, może przyniesie pieniądze, będę to lubić i czekają mnie wybory.

Widać Twoje samozaparcie,pewność siebie, chęci do pracy, przedsiębiorczość wiedza (Cesarzowa, Moc). W otoczeniu widać zainteresowanie, a także początek działalności, może zaczniesz od niewielkich zarobków.

Masz nadzieję na rozruch, rozwój, ale i boisz się, ze otworzysz sklep i zonk, wszystko stanie w miejscu.

Wynik mówi o tym,ze będzie Ciebie to cieszyć, ale zarobki nie będą satysfakcjonujące, wskutek tego możesz podjąć decyzję o czymś dodatkowym, np.rozszerzyć działalność o produkty, na które jest popyt .Mówi mi o tym 2 monet w podświadomości i Kochankowie na wyniku.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...