Skocz do zawartości

Jak będzie wyglądał mój związek


NadziejaZoja

Rekomendowane odpowiedzi

Wykorzystałam taki rozkład

 

1 - Jak będzie wyglądał mój przyszły związek

2 - Co mi da nowy związek (czego nauczy).

3 - Co mi będzie przeszkadzać w nowym związku.

4 - Kiedy wejdę w nowy związek.

5 - Osobowość, charakter, wygląd partnera z którym wejdę w nowy związek.

6 - Okoliczności poznania partnera z którym wejdę w nowy związek.

 

1 9 karo - karta stabilizacji stałych pieniędzy spokoju materialnego.

2 dama pik  umiejętność podejmowania decyzji,ambicja wykorzystanie do osiągnięcia celów 

3 król trefl pracoholizm i zamknięcie w sobie partnera? 

4 walet pik zima ?

5 dama trefl  szatyn może być kobiecy a co dalej nie wiem?

6 król kier gabinet księgarnia biblioteka? móglby by byc moim klientem? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2020 o 12:58, NadziejaZoja napisał:

1 - Jak będzie wyglądał mój przyszły związek -  9 karo

Pamiętam, ze już wróżąc Tobie z tarota mówiłam o pomocy w zakresie pieniędzy/pracy od przyszłego partnera - tu też jest możliwą poprawa finansowa i społeczna (+Dama Pik), może też zapewni Ci jakieś lepsze stanowisko, otworzy przed Tobą nowe możliwości. Finansowo na pewno będzie lepiej;

W dniu 10.03.2020 o 12:58, NadziejaZoja napisał:

2 - Co mi da nowy związek (czego nauczy) dama pik 

Może sprawia, że rozwinie Twoje zdolności liderskie, będziesz takim trochę mentorem, na którego patrzą z szacunkiem. Też dlatego założyłam w poprzednich kartach lepszą pozycje społeczną. Niektórzy te karty pikowe tłumaczą jako rodzinne, może właśnie z nim zostaniesz żoną, matką? :)

W dniu 10.03.2020 o 12:58, NadziejaZoja napisał:

3 - Co mi będzie przeszkadzać w nowym związku król trefl 

On wyszedł w Damie Trefl, a tu widzimy Króla trefl, wyglądają jak by spokrewnione: zastanawiam sie, może to ktoś z jego rodziny? Ojciec, brat będą przeszkadzać? No lub rzeczywiście pracoholizm, jak napisałaś :)

W dniu 10.03.2020 o 12:58, NadziejaZoja napisał:

4 - Kiedy wejdę w nowy związek walet pik

No, czarne karty mi jakoś z chłodem się kojarzą, w zimną porę roku na pewno, chociaż ja i jestem nowicjuszem zupełnym w klasykach...

W dniu 10.03.2020 o 12:58, NadziejaZoja napisał:

5 - Osobowość, charakter, wygląd partnera z którym wejdę w nowy związek dama trefl

Dobrze ustawiony, niezależny, szczery, pomocny, sprawiedliwy, interesowny. Może będzie miał jakieś własne przedsiębiorstwo. Ciekawi mnie tu dama, mogła pojawić się zamiast Króla, bo ten się pojawił, lub wskazać na pewną kobiecość w wyglądzie, lub zachowaniu tego faceta. Oby nie nadmierne przywiązanie do matki :D Raczej ciemnej karnacji powinien być, przynajmniej włosy musi mieć ciemne :)

W dniu 10.03.2020 o 12:58, NadziejaZoja napisał:

Okoliczności poznania partnera z którym wejdę w nowy związek. król kier

Jakieś bardzo przyjemne, cieple klimaty, gdzieś, gdzie poczujesz siebie jak w domu, otoczona troską - może razem byście byli w jakimś gabinecie? 

 

 

Może ktoś inny powie więcej, ja jestem zupełnym nowicjuszem, jak już powiedziałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...