Skocz do zawartości

aplikacja


Meganos

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilam juz drugie odwolanie odnosnie mojej aplikacji na ktorej bardzo mi zalezy. Sytuacja ciagnie sie juz dlugi czas ale jestem zdeterminowana aby doprowadzic ta sprawe do konca.  Zadalam pytanie jak zrealizuje sie moje oczekiwanie na to, zeby moje odwolanie zakonczylo sie pozytywnie?

 

9 bulaw, 9 kielichow, krol monet

 

w 9 bulaw wydaje mi sie, ze odmowy nie zniechecily mnie i jestem gotowa aby walczyc dalej w tej sprawie. Co do wyniku to wydaje mi sie ze bedzie ostatecznie zakonczony sukcesem. 

 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że sytuacja ciągnie się cały czas przez opory (9 buław), które stawi urzędnik (Król Monet), z powodu własnego komfortu, jeśli nawet nie leni (9 kielichów). Mimo wszystko, Król Monet za zimny nie jest, jest wolny i lubi pieniądz, także myślę, że te opory pokonasz, ale walka może być nie prosta (9 buław) - trzeba będzie co chwilę o sobie przypominać, jak mi się wydaje.

 

Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Zakończy się pozytywnie, ale trochę to potrwa i będzie to trochę jeszcze taka batalia i Twoje zmaganie się z tym ( 9 Buław). 9 Kielichów czytam jako Twoje zadowolenie, radość że zakończy się to dla Ciebie dobrze. Król Monet- może że od faceta będzie w jakimś stopniu to zależeć, a Monetowy raczej jest mozolny, powolny.

W każdym razie- trzymam mocno kciuki:)

Odnośnik do komentarza

tak to prawda, przedluzaja sprawe dla wlasnego komfortu i z lenistwa, musze im sie przypominac co jakis czas, a najchetniej to odprawiliby mnie z kwitkiem, ale za bardzo mi zalezy na tym zeby odpuscic. Teraz prowadzila moja sprawe kobieta dlatego zdziwilam sie jak zobaczylam tego krola monet, ale poniewaz zrobilam odwolanie kolejne to z tego co wiem, teraz na moja sprawe spojrzy inny urzednik i sadzac po kartach mozliwe ze bedzie to mezczyzna. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...