Skocz do zawartości

jaką odpowiedź dostanę?


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

hej, wczoraj bylam na rozmowie rekrutacyjnej. Bardzo wyluzowana i niestety zagmatwałam się w tej rozmowie ze względu na luz. Niby przebiegło gładko, ale myślę, że nic z tego, dlatego postawiłam karty.

Mają się odezwać niezależnie od decyzji w przyszłym tygodniu.

 

Czy dostanę tam pracę?

Rydwan- 4 mieczy - 9 kielichów

Ech, no niestety, karty mówią, że nie. Ale ta 9 kielichów może wskazuje, że wyjdzie mi to na dobre.

Może faktycznie za bardzo się wyluzowałam, wręcz poszarżowałam i to doprowadziło do klęski.

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, olejos napisał:

Czy dostanę tam pracę?

Rydwan- 4 mieczy - 9 kielichów

Narazie nie. 4 Mieczy to kwarantanna. Niewykluczone, że w najbliższym czasie wszystko albo znaczna większość zostanie zawieszona. 4 Mieczy mówi o tym wprost, bo to stan wyłączenia, odizolowania, a następna karta 9 Pucharów to także bezruch.

Sam w sobie Rydwan (przy tych kartach) mówi o tym, że przez to zamieszanie ta praca przeleci, umknie Ci, bo teraz uwaga ludzi jest na czym innym skoncentrowana. Na tym,  co pokazały Ci karty.. 4 Mieczy to karta izolacji, więc jeśli nie uda się podjąć tej pracy,  to tylko przez kwarantannę narodową..

 

Pozdrawiam i życzę zdrówka 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Ziomal597 napisał:

Narazie nie. 4 Mieczy to kwarantanna. Niewykluczone, że w najbliższym czasie wszystko albo znaczna większość zostanie zawieszona. 4 Mieczy mówi o tym wprost, bo to stan wyłączenia, odizolowania, a następna karta 9 Pucharów to także bezruch.

Sam w sobie Rydwan (przy tych kartach) mówi o tym, że przez to zamieszanie ta praca przeleci, umknie Ci, bo teraz uwaga ludzi jest na czym innym skoncentrowana. Na tym,  co pokazały Ci karty.. 4 Mieczy to karta izolacji, więc jeśli nie uda się podjąć tej pracy,  to tylko przez kwarantannę narodową..

 

Pozdrawiam i życzę zdrówka 

Przyczyna raczej nie będzie tkwić w kwarantannie, ponieważ firma liczy 4 osoby i mówili, że nie zamierzają przestać pracować normalnie, bo nie ma takiej potrzeby.

Jakie inne ograniczenie może wskazywać 4 mieczy?

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, olejos napisał:

Przyczyna raczej nie będzie tkwić w kwarantannie, ponieważ firma liczy 4 osoby i mówili, że nie zamierzają przestać pracować normalnie, bo nie ma takiej potrzeby.

Jakie inne ograniczenie może wskazywać 4 mieczy?

Skoro muszą pracować to może będą chcieli, mimo wszystko,  ograniczyć ilość osób w pracy, by zmniejszyć rotację..

4 Mieczy to wszelakie ograniczenia od A do Z.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ziomal597 napisał:

Skoro muszą pracować to może będą chcieli, mimo wszystko,  ograniczyć ilość osób w pracy, by zmniejszyć rotację..

4 Mieczy to wszelakie ograniczenia od A do Z.

Chyba mialas racje, skoro Polska cała się zamyka.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Wiesz co ja, myśle tak samo, że proces rekrutacyjny może ulec zawieszeniu. Nawet jeśli tam są 4 osoby, to przychodzą kandydaci i to obcy. A jeśli nie to, to myślę, że to jeszcze nie ta praca, która jest Ci pisana :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.03.2020 o 12:16, olejos napisał:

Czy dostanę tam pracę?

Rydwan- 4 mieczy - 9 kielichów

Rekrutacja, czyli ruch (Rydwan) są na razie zawieszone (4 mieczy), no niestety tak to jest z tą kwarantanną. Też myśle, że wyjdzie dla Ciebie na dobre i znajdziesz prace, gdzie będziesz miała komfort i satysfakcje od tego, co robisz (9kielichów);

Wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...