Skocz do zawartości

Seks z ex


monika1707

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa całkiem świeża. 3 tygodnie mija od kiedy rozstaliśmy się, mamy roczną córeczkę. Od czasu rozstania nie miałam zadnego snu, a jak mi się przyśniło to takie coś... 

 

Byliśmy razem za blokiem, w ktorym teraz mieszkam (zamieszkałam z rodzicami). Sen nie był dlugi, zapamiętałam tylko ze robiliśmy 69, po czym wyciągnęłam z ust jakby warstwę... Skóry? Wydaje mi się ze to była jakby warstwa skóry z jego penisa. Kolejne co pamiętam z tego snu to gdy odwróciłam się w stronę bloku tato akurat chował się w oknie. Przez chwilę miałam również obraz jakbym obserwowała to z boku. 

 

Co umysł próbuje mi przekazać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 13.03.2020 o 14:54, monika1707 napisał:

Byliśmy razem za blokiem, w ktorym teraz mieszkam (zamieszkałam z rodzicami). Sen nie był dlugi, zapamiętałam tylko ze robiliśmy 69, po czym wyciągnęłam z ust jakby warstwę... Skóry? Wydaje mi się ze to była jakby warstwa skóry z jego penisa. Kolejne co pamiętam z tego snu to gdy odwróciłam się w stronę bloku tato akurat chował się w oknie. Przez chwilę miałam również obraz jakbym obserwowała to z boku. 

Sen erotyczny może być w tym przypadku odzwierciedleniem Twoich pragnień seksualnych i tęsknoty za bliskością fizyczną. 

Skóra po penisie, która została Ci w ustach może symbolizować Twoje skryte pragnienie ukarania tego mężczyzny (w śnie symbolicznie poprzez kastrację, odebranie mu męskości, uszkodzenie go). Być może te agresywne popędy pojawiają się w odwecie za krzywdy, których doświadczyłaś w związku z rozstaniem, są wyrazem Twojej złości na byłego. 

Czyli z jednej strony mamy erotyczny pociąg do byłego partnera, ten nieuświadomione oczywiście, a z drugiej strony nieuświadomione agresywne pragnienia i chęć ukarania go. Postać ojca w tym śnie reprezentuje Twoje sumienie, czyli obserwatora, który "widzi" te nieświadome popędy erotyczne i agresywne, co może być zawstydzające, tzn że do końca nie masz w sobie zgody na takie fantazje o byłym partnerze, przeszkadza Ci fakt, że mogłyby się pojawiać i nie jest to do końca zgodne z Tobą, z tym co "należy" lub "powinno się" myśleć/czuć w sytuacji po rozstaniu. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...