Skocz do zawartości

siema, witam


kilil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , myślę o tym forum od śmierci mojej mamy 26.01.2020 . [ życie ] Mam na imię Kamil mam 34 lata. Nie ukrywam , że będę chciał ( prosił ) o informacje czy ona zaznała spokoju i po prostu odeszła , czy jej dusza nie błądzi . Dzwoniłem nawet do wróżki ale ona schorowana , nie pamiętam już na co  , bardzo dobra wróżka , mama często do niej chodziła  ........Powiedziała ,  że musi upłynąć 40 dni od śmierci .... No nic bardzo dla mnie ważna sprawa bo to nie tylko była matka lecz najlepszy przyjaciel . Mieszkam w najbiedniejszym powiecie w Polsce ( można wygooglować _) Tu nie mam niczego, sąsiad źle każdemu życzy ale na mszy zawszę jest , O siło najwyższa jak ja nienawidzę obłudnych fałszywych katoli . Wracając do... a nie ważne witam , wreszcie was poczytam bo od 26 stycznie pożeram papierosy jeden za drugim aby tylko nie myśleć ....

 

[ fałszywych katolików i tych na pokaz - BEZ URAZY ale tacy są . Więc mnie nie skreślajcie . - Katolicy tu obecni  ]

 

Kiedyś Cyganka w Kielcach ( chyba wyczuła aurę ) powiedziała mi , że nade mną wisi klątwa , muszę dowiedzieć się jak najszybciej jak ją zdjąć . Aha wierzę jej bo powiedziała mi kila rzeczy z przeszłości które miały miejsce i które nadejdą , niestety miała rację .....

Edytowane przez kilil
sprostowanie sprawy co do katolików + dodatkowe info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj widzę , że nikt mnie nie przywitał czyli są tu katolicy xD

Wiecie , że będąc tu wasz proboszcz dostałby epilepsji xD

 

''Know me broken by my master
Teach thee on child of love hereafter '' - Jerry Cantrell
Edytowane przez kilil
plus tekst piosenki - miodzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55

hmm... nie oceniaj skórki po wyprawce

dzień dobry :koniczynka:

nie każdy ma czas i Twój post nie jest jedyny na forum

mam nadzieję, ze emocje trochę opadną i będziesz się tu dobrze czuł

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Hej witamy na forum :)

Rozumiem Cię dobrze, sama strasznie przeżyłam stratę Mamy, także totalnie rozumiem Twoje emocje, wszelkie wątpliwości i pytania.

Mam nadzieję, że znajdziesz tu pomóc. Wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kilil, witamy Cię w naszym gronie. Serdecznie przyjmujemy każdego, lecz chciałabym Ci na początek dać wskazówkę: kpiną z czyichkolwiek poglądów daleko nie zajedziesz, nie tylko tu ale też w życiu.  Można zrozumieć Twoje nastawienie do katoli - czujesz się skrzywdzony i jesteś bardzo nieszczęśliwy, jednak nie ma tu miejsca na to, by z tego powodu obrażać Użytkowników forum. Każdy, bez względu na wyznawaną wiarę i poglądy jest tu uszanowany - Ty również. Ale mamy zasady, o której wypadałoby przeczytać, a nie tylko odhaczyć, że się przeczytało  →   :czytaj: Regulamin :) 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , że was nie będę cytował bo to by mi trochę czasu zajęło ( rzucam szlugi , od śmierci mamy pale setki po 2 paczki dziennie a wiec wybaczcie- jak wspominałem aby tylko nie myśleć , karetka przyjechała po 30 minutach i to bez sygnalizacji dźwiękowych, ciocia mi wczoraj powiedziała, że jakiś chłopak prosił na izbie przyjęć o pomoc krwawił , miał jakieś rany i co pomogli ? Zmarł ( a więc staram się o tym zapomnieć bo ona odeszła nagle , widziałem to w jej oczach , już nie cierpi .... )

 

Tak -  kpiną nie zajdę daleko Administratorze , ale z taką butą i plotkami się spotykam na co dzień .... od.... ( zamykamy już ten temat bo jest wielu na prawdę katolików o dobrym sercu pewnie więcej niż sobie wyobrażam )

 

Dzięki za powitanie z przyjemnością was poczytam :)  Wszelkie porady duchowe , jestem otwarty przede wszystkim na rozwój duchowy . Mam dużo czasu jestem na socialu ( niezdolność do pracy - chwilowa , życie zmusi do pracy nad sobą . ) czyli 970 złoty będzie w marcu hehe ale mam długi ale nie jeden człowiek ma większe problemy .

Najbardziej boli mnie nie to , że chyba będę musiał za jakiś czas opuścić Polskę a ja nie chcę . Kocham Polskę . Mieszkam w tak zwanej Polsce B , uwierzcie mi , że ludzie błagają o staż , a np . do pracy przy robotach  drogowych trzeba mieć znajomości aby zarabiać 1,600 . Niestety .

 

Jak dostanę '' trzynastkę '' to poproszę o paradę bo jakiś amulet by mi się bardzo przydał . :wink:

 

Pozdrowienia ze świętokrzyskiego ! , dzięki za powitanie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i masz świetne zdjęcie profilowe.

Jeśli chodzi o twoją mamę to rozumiem, że to dla Ciebie trudne, ale zastanów się może dobrze nad jej słowami i weź pod uwagę, że twoja mama jej ufała. Mam na myśli to, żeby na pytania o mamę odczekać 40 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, kilil :)

Dobrze rozumiem jak Ci boli w tej sytuacji i targają Cię różne emocje - to jest bardzo ludzkie, i przekonana jestem, że wiele z nas Ci współczuję z całego serca. Wierze też, że znajdziesz tu wsparcie i ulgę, ale, tak, jak napisała MeetMeinthePaleMoonlight, na razie poczekaj. Daj trochę spokoju jej duszy. Jestem przekonana, że ona sama Cię z czasem odwiedzi - w snach, na przykład, powie o swojej miłości do Ciebie, ukoi :) Bo na pewno wie o Twoim bólu. 

  •  
Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55
16 godzin temu, kilil napisał:

Jak dostanę '' trzynastkę '' to poproszę o paradę bo jakiś amulet by mi się bardzo przydał .

u nas pomagamy na miarę naszych możliwości - i za darmo :)

16 godzin temu, kilil napisał:

staram się o tym zapomnieć bo ona odeszła nagle

tak myślę, ze ważne są dobre wspomnienia - one trochę koją ból serca 

moja mama umierała tydzień w domu (nie chcieliśmy jej oddac do hospicjum), ale wiesz - ostatnie dni pragnęliśmy całym sercem, by już przestała cierpieć bo to było nie do zniesienia, podawanie morfiny do serca wydawało mi się jakbym jej truciznę dawała... przez wiele miesięcy nie mogłam się otrząsnąć z tych wspomnień i przeżywania jej cierpienia...  szybkie odejście jest też szokiem, ale pomyśl - że może krótko cierpiała

pamietaj o dobrych chwilach, które spędzaliście razem :love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , że nie będę WAS ponownie  cytował i  odpowiadał na miłe posty , po prostu podziękuję :) Jestem na silnych lekach, zrobiłem sobie MIX , aby uleczyć się z doła , właśnie wróciłem ze spaceru , przechodziłem przez to miejsce gdzie umarła moja mama ,  ( to jest deptak 1,7 km ) Bo mieszkam 2 km od małego miasteczka . Muszę się przełamać . Ava55 dobrze , że nie oddałaś swojej mamy do hospicjum, bo wiesz jak by było .....

Umarła pewnie przy Tobie , tak jak moja mama przy mnie . A nie SAMOTNIE .... Mój boże jakie ona miała życie .... aż mi się płakać chce ....a płaczę owszem i rozmawiam z nią....

 

Kochane wróżki (Willow , Liv , przepraszam , że pominę inne , niedługo się zagłębie w forum - 1 dzień nie bez papierosa , 3 najgorsze i wracam )

, minęło już 40 dni ( stało się to 26 stycznia 2020 , proszę o pomoc , dla mnie to może być nawet za ..... 2 miesiące bo bardzo chciałbym wiedzieć czy dusza odeszła i czy jest spokojna . Pale białe świecie przy oknie w jej pokoju . Bo przeczytałem , że to pomaga odejść duszy w kierunku światła . 

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

Edytowane przez kilil
poprawa błędów stylistycznych
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...