Skocz do zawartości

Zdalna praca z domu


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuje od piątek z domu, narazie u rodziców - lepszy internet ale ciężko się skupić. Czekam właśnie na specjalistów by u mnie montowali petardę, ale nie wiadomo czy się uda. Jak wiec będzie ta praca wyglądała ?

 

tło - Rycerz mieczy (5 buław) to mi pokazuje, ze ludzie zarządzający nie są gotowi na prace zdalna. Sieją ferment, wieczna kontrola, to się nie sprawdzi. 
przeszłość - kochankowie podjęcie decyzji o pracy z domu 

przeszkadza - Umiarkowanie (Królów mieczy) brak możliwość skupienia się na pracy, rozproszenie 

pomaga - 3 miecze myślenie analityczne - skupić się na zadaniach i tabelkach 

rada - sprawiedliwość (2 mieczy) wyciszenie się 

mnie uniknione - 3 puchary (as pucharów) chyba nas to zbliży - pracowników, ale widać tez rozluźnienie może unormuje się to za jakiś czas 

wynik - 2 monety Kapłan 6 monet potrwa to dwa tygodnie, można będzie na tym zyskać, jest to tez lekcja na przyszłość 

4CFFD1D7-2F61-4362-859D-819755DD1972.jpeg

Odnośnik do komentarza

A pozwól, że rzucę okiem :) 

Tło - Rycerz mieczy + 5 buław - ktoś w bardzo, ale to bardzo dosadny sposób wyraził swoje zdanie na ten temat, była przepychanka, każdy miał swoją rację. Zabrakło elastyczności, dlatego rycerz mieczy musiał podzielić się swoją energią i ciętym językiem, a jednocześnie wpadł na pomysł, bo to to często lotny umysł.
Przeszłość - Kochankowie - po prostu dokonanie wyboru.
Przeszkadza - Umiarkowanie - powiedziałabym, że w Umiarkowaniu widać lenistwo na tej pozycji, powolną pracę, być może rozleniwisz się na tej pracy zdalnej.
Pomaga - 3 miecze - nie wszystko będzie szło po Twojej myśli, nie będziesz zadowolona z tego stanu rzeczy ale może dzięki temu to zmobilizuje Cię, żeby jak najszybciej pozbyć się tej energii. Może to wskazywać na tych panów monterów od internetu :)
Nieuniknione - świętowanie, jakieś nowe początki, może zacieśnienie więzów, uzdrowienie starych schematów.
Wynik - w załapaniu balansu pomoże energia dojrzała i zdroworozsądkowa, przeszkolicie się jak pracować w takim schemacie, nauczycie się tego. 
 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, zakretka23 napisał:

tło - Rycerz mieczy (5 buław)

Rycerz mieczy tu sam z siebie reprezentuje prace zdalną, pewnie zarządzające, jak mówisz, odebrali to jako porażkę i może nastawiają się na gorsze wyniki;

8 godzin temu, zakretka23 napisał:

przeszłość - kochankowie

W przeszłości miałaś też bezpośredni kontakt z ludźmi na codzień (U mnie Kochankowie też czasami się sprawdzają jako karta kontaktu, publicznych relacji) 

8 godzin temu, zakretka23 napisał:

przeszkadza - Umiarkowanie (Królów mieczy)

Wolny internet, może też mało dynamiki (Królowa mieczy też za to przemawia, niezbyt ruchliwa jest), może Twoje rozmowy przez internet, lub, jesli jesteś u rodziców to mama może nawiązywać ciągle rozmowę (też Królowa Mieczy);

8 godzin temu, zakretka23 napisał:

pomaga - 3 miecze

Konieczna decyzja - jakby nie bolało, ale skupić się na pracy;

8 godzin temu, zakretka23 napisał:

rada - sprawiedliwość (2 mieczy)

Równowaga wewnętrzna, sumienna praca (Sprawiedliwość) i spokojny, zimny dystans od wszystkiego, co zakłóca Twoją uwagę;

8 godzin temu, zakretka23 napisał:

mnie uniknione - 3 puchary (as pucharów)

Myślę, że sporo radości z okazji pracy z domu, nawet euforia (As Kielichów), mile, relaksowe chwile (3 kielichów) może spotkania członków rodziny, będą częścią tej radości (3 kielichów), też możliwe, że chodzi o koniec kwarantanny - teraz są ograniczenia na spotkania i na liczbę osób  - a 3 kielichów wprost mówi o spotkaniu :) No i As Kielichów dodaje szczęścia, wolności uczuć :)

8 godzin temu, zakretka23 napisał:

wynik - 2 monety Kapłan 6 monet

Chaos, który jest teraz (2 monet), zmieni się na równowagę (6 monet), może też za pomocą jakichś bardzo wpływowych, autorytatywnych  media (Kaplan), które pomogą powróceniu stanu do normy (6 monet)

 

Życzę spokoju i harmonii :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...