Skocz do zawartości

Chcę nauczyć się interpretować. Proszę o wszelkie wskazówki, gdyż każda będzie dla mnie cenna :)


Alexandra89

Rekomendowane odpowiedzi

Próbuję zinterpretować sobie karty. Zadałam pytanie "Co Pan o mnie mysli" i wyszły mi takie dziwne karty... Jak je prawidłowo połączyć, żeby odczytać prawdę.  Dama karo odwrócona to niedobra kobieta , krol odwrocony tez nie jest pozytywny , ale as pik jest w pozycji prostej. Będę wdzięczna za wszelkie cenne porady ;) Z góry dziękuję i życzę wszystkim miłego dnia:)

1584452191410527913637389691960.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Przy pytaniu "co on myśli" to ta "niedobra kobieta" w połączeniu z Asem pik i odwr. Królem pik wskazuje, że jego myśli są poważne, ale nie jest to dobre zdanie na temat tej kobiety.

Nie wiem na jakiej stopie zażyłości jest pan z panią, ale bardzo ogólnie pokusiłabym się o określenie, iż uważa ją za plotkarkę, może nawet intrygantkę, której ufać nie należy.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja tak spojrzałam okiem nowicjuszki: a co za relację was łącza? Moim zdaniem kombinacja kart jest dość "oficjalna", jakby szef (Król Pik) patrzył na pracowniczkę (Królowa Monet), i myśli, jak by ją rozliczyć z ZUS'u lub zobaczyć w sądzie (As Pik).

Też, ale nie jestem pewna i niech mnie poprawią - oprócz nie miłej opinii wobec Ciebie, widzę w tych kartach zagrożenie od niego.

Może się mylę, oczywiście, tylko się uczę ;)

Powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Zagrożenie raczej nie, tzn. zależy co uważamy za zagrożenie i ważny jest rodzaj relacji. As pik to sprawy oficjalne, o charakterze urzędowym, więc w relacji pracowniczej może to być np. sąd pracy, a w osobistej np. sprawa o alimenty, ustalenie ojcostwa itd.

 

Natomiast na samo pytanie: "co pan myśli o pani" - to - zgodne jesteśmy - pan o pani nie myśli pochlebnie i chłodno (prosty As).

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...