Skocz do zawartości

Miłości i partnerzy do czerwca


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, położyłam sobie dzisiaj karty na 2 zapytania:

1. Czy do czerwca poznam kogoś nowego?

Gwiazda + Głupiec + 8 mieczy (9 denarów) 

A i owszem poznam, życzenie się spełni w Gwieździe, jestem na dobrej drodze, jest nadzieja. Może to być osoba spod znaku powietrza, najpewniej Wodnik. W Głupcu widać początek nowej drogi, może to być spontaniczna decyzja o spotkaniu, taka bezrefleksyjna trochę, ale razem z Gwiazdą mogę powiedzieć, że z pewną dozą zaufania w to co się wydarzy. I wszystko byłoby super, gdyby nie dwie ostatnie karty. W 8 mieczy poczuję się jak w pułapce, moje nastawienie będzie przeszkodą, bo 9 denarów mówi mi, że lubię być singlem i singlem pozostanę. Ergo, ucieknę, jak poczuję, że się duszę. 

 

2. W jakich okolicznościach poznam Pana? 

Rycerz Mieczy + 6 denarów + Paź Buław 

Być może dojdzie do jakiegoś konfliktu, ostrej wymiany zdań i będę miała problem, a Rycerz Mieczy pomoże mi go rozwiązać szybko i bezboleśnie, dzięki czemu wrócę do równowagi. Może to być jakaś nowa dla mnie sytuacja, związana z nowym przedsięwzięciem, do którego będę entuzjastycznie nastawiona.

 

A Wy jak myślicie? Weryfikacja oczywiście w czerwcu. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Sunrise009 napisał:

1. Czy do czerwca poznam kogoś nowego?

Gwiazda + Głupiec + 8 mieczy (9 denarów)

Mi się wydaję, że może pojawić się nowa znajomość (Głupiec) i bardzo się zauroczysz, i będziesz miała związane z tą znajomością nadziei. Ale niestety, nie rozwinie się o czym mówi 8 mieczy - blokada, lęk i 9 monet - karta samotności... chociaż i w dobrych warunkach. Też może być, że Ty lub ten człowiek możecie nagle (Głupiec) się wystraszyć przed kontynuacją i zablokować się przez dalszym rozwojem zdarzeń (8 mieczy) - taki układ kart może i o tym świadczyć;

44 minuty temu, Sunrise009 napisał:

 

2. W jakich okolicznościach poznam Pana? 

Rycerz Mieczy + 6 denarów + Paź Buław 

Stawiam na to, że to będzie na przestrzeni internetowej (Rycerz mieczy), może pomoże Ci z czymś konkretnym (6 monet), pojawi się chemia (Paż Buław), może będzie flirtował i gdzieś zaprosi - też paż buław :)

 

Trzymam kciuki i życzę dużo miłości :)

Odnośnik do komentarza
Gość Noa20

1. Tak, poznasz ale coś was będzie odgradzać, ograniczać w 8 mieczy, może kwarantanna (gwiazda z 8 mieczy) lub/i  odległość .Będzie to miła i niezobowiązujaca znajomość, bardzo przyjacielska, taka niewinna i lekka, pary natomiast do czerwca nie stworzycie (9 den) z przyczyn jak powyższe (blokady, izolacje) 

 

2. Mnie się wpierw skojarzył internet, ale potem że może jakiś urzędnik, wolontariusz, pracownik publiczny, który pomaga innym, ktoś kto działa jak huragan jest wtedy kiedy potrzeba. Może poznasz go w trakcie jakiejś burzy i przyjdzie Ci z pomocą:)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Hej, położyłam sobie dzisiaj karty na 2 zapytania:

1. Czy do czerwca poznam kogoś nowego?

Gwiazda + Głupiec + 8 mieczy (9 denarów) 

Są na to szanse, co pokazuje głupiec ale ta znajomość nie będzie satysfakcjonująca. 8 Mieczy to blokady, a zatem dyskomfort. Ktoś z Was nie będzie się chciał na tą znajomość otworzyć na skutek lęku lub jakiś  kompleksów..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Sunrise009 napisał:

. W jakich okolicznościach poznam Pana? 

Rycerz Mieczy + 6 denarów + Paź Buław 

Na jakimś spotkaniu służbowym, gdzie będzie dyskusja ,  może nawet burza mózgów.. Mogą temu towarzyszyć osoby trzecie,  bo może będzie się to spotkanie odbywało u Ciebie w pracy, tam gdzie omawiany będzie nowy projekt.. coś w tym rodzaju.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję za interpretacje <3

Jeśli chodzi o blokady to ja mam bardzo duże przed wchodzeniem w związki, z powodu dotychczasowych porażek. Bardzo szybko uciekam, więc tutaj karty nieźle się spisały. Miło jednak, że jakaś

się na wiosnę pojawi.

 

1 godzinę temu, Ziomal597 napisał:

Na jakimś spotkaniu służbowym, gdzie będzie dyskusja ,  może nawet burza mózgów.. Mogą temu towarzyszyć osoby trzecie,  bo może będzie się to spotkanie odbywało u Ciebie w pracy, tam gdzie omawiany będzie nowy projekt.. coś w tym rodzaju.

Tutaj jest to bardzo możliwe, bo pracuję w branży kreatywnej.

 

Dołożyłam sobie 2 karty, Jedną kartę na zapytanie skąd blokady - 5 kielichów, tkwię w przeszłości i mam emocjonalny żal (i to się akurat zgadza), a drugą na zapytanie o osobowość Pana - wypadła Wieża. Pierwsze co pomyślałam, że będzie hmm... zaskakujący. Albo skrzywdzony.

Zobaczymy, co czerwiec przyniesie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Dziękuję za interpretacje <3

Jeśli chodzi o blokady to ja mam bardzo duże przed wchodzeniem w związki, z powodu dotychczasowych porażek. Bardzo szybko uciekam, więc tutaj karty nieźle się spisały. Miło jednak, że jakaś

się na wiosnę pojawi.

 

Tutaj jest to bardzo możliwe, bo pracuję w branży kreatywnej.

 

Dołożyłam sobie 2 karty, Jedną kartę na zapytanie skąd blokady - 5 kielichów, tkwię w przeszłości i mam emocjonalny żal (i to się akurat zgadza), a drugą na zapytanie o osobowość Pana - wypadła Wieża. Pierwsze co pomyślałam, że będzie hmm... zaskakujący. Albo skrzywdzony.

Zobaczymy, co czerwiec przyniesie.

Wieża to człowiek wysoki ;)

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Inez2503 napisał:

Ktoś Cię będzie od czasu do czasu zaczepiał w internecie i tyle...

No to tak ciągle jest :D Czo te karty :D Mógłby ktoś zaczepić na stałe :D Dziękuję :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.03.2020 o 16:59, Sunrise009 napisał:

Hej, położyłam sobie dzisiaj karty na 2 zapytania:

1. Czy do czerwca poznam kogoś nowego?

Gwiazda + Głupiec + 8 mieczy (9 denarów) 

A i owszem poznam, życzenie się spełni w Gwieździe, jestem na dobrej drodze, jest nadzieja. Może to być osoba spod znaku powietrza, najpewniej Wodnik. W Głupcu widać początek nowej drogi, może to być spontaniczna decyzja o spotkaniu, taka bezrefleksyjna trochę, ale razem z Gwiazdą mogę powiedzieć, że z pewną dozą zaufania w to co się wydarzy. I wszystko byłoby super, gdyby nie dwie ostatnie karty. W 8 mieczy poczuję się jak w pułapce, moje nastawienie będzie przeszkodą, bo 9 denarów mówi mi, że lubię być singlem i singlem pozostanę. Ergo, ucieknę, jak poczuję, że się duszę. 

Szansa na poznanie kogoś nowego jest do czerwca, ale nie na żadną bliższą relację czy związek. Może to być jedynie jakaś krótkotrwała i niezobowiązująca znajomość, bardziej na zasadzie grzecznościowej wymiany zdań, być może tylko przez internet. 8 mieczy i 9 monet mówią natomiast o wewnętrznej blokadzie, nieśmiałości, negatywnym nastawieniu do spraw związku na chwilę obecną i o tendencjach do samoizolacji. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.03.2020 o 16:59, Sunrise009 napisał:

2. W jakich okolicznościach poznam Pana? 

Rycerz Mieczy + 6 denarów + Paź Buław 

Być może dojdzie do jakiegoś konfliktu, ostrej wymiany zdań i będę miała problem, a Rycerz Mieczy pomoże mi go rozwiązać szybko i bezboleśnie, dzięki czemu wrócę do równowagi. Może to być jakaś nowa dla mnie sytuacja, związana z nowym przedsięwzięciem, do którego będę entuzjastycznie nastawiona.

 

A Wy jak myślicie? Weryfikacja oczywiście w czerwcu. 

Co do okoliczności w jakich poznasz - Rycerz mieczy może wskazywać na jakaś osobę np. z służb mundurowych jak policja i możesz go zapoznać gdzieś w przestrzeni publicznej (myśle, ze w dzisiejszej sytuacji nie jest trudno o jakieś mimowolne spotkanie z mundurowym). 6 denarów też wskazywałoby na osobę, która związana jest z jakąś funkcją społeczną, pomocą i w takich sytuacjach możesz zawrzeć nową znajomość. Takie mam skojarzenia. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Co prawda, jeszcze nie czerwiec, ale mogę śmiało zweryfikować. 

 

Poznałam obiecującego Pana, spod znaku wodnika, jest chemia. Pana poznałam w internecie, łącza nas sprawy zawodowe, Pan jest wysoki. A w związku 8 mieczy, to cóż - Pan jest żonaty, więc sytuacja bez wyjścia, zaproponował spotkanie na stopie koleżeńskiej. 

 

Dziękuję wszystkim za interpretację. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...