Skocz do zawartości

Jaki będzie kwiecień?


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Hej 

Zapytałem kart o najbliższą przyszłość 

 

1. Aura kwietnia 2020

 

4 Pucharów  - 6 Pucharów  - Rycerz Mieczy i wypadł jeszcze As Buław 

 

Widać, że w kwietniu dalej będzie się utrzymywał ten marazm w postaci tych ograniczeń spowodowanych pandemią.

6 Pucharów to powrót do przeszłości..

Może wrócę w połowie kwietnia do aktywności ....

 

2. Jak będzie wyglądał dla mnie okres pomiędzy kwietniem a czerwcem?

 

Król Denarów  - Pustelnik - Kochankowie +As Denarów 

 

Kredytu nie biorę,  awansu też się nie spodziewam bo odbywam póki co staż w branży Y...

Król Denarów. ..... to może człowiek, który zaznaczy się w moim życiu..albo powrót do aktywności zawodowej sprzed kwarantanny narodowej?

Dalej Pustelnik może też sugerować o samotności albo o zbieraniu nowych doświadczeń... hmm

 

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Ziomal597 napisał:

4 Pucharów  - 6 Pucharów  - Rycerz Mieczy i wypadł jeszcze As Buław 

Widzę tu oczekiwanie i tęsknotę za tym, co było? Możliwe, że chodzi o stan sprzed kwarantanny, potem w Rycerzu Mieczy szybka komunikacja i jakieś nagłe działanie w Asie Buław - może przyjdzie jeszcze w kwietniu wiadomość, że wracasz do życia, pracy i po prostu działasz z entuzjazmem godnym Asa Buław? 
 

48 minut temu, Ziomal597 napisał:

Król Denarów  - Pustelnik - Kochankowie +As Denarów 

Tutaj podejmowanie wyboru, dla mnie trio Król Denarów + Pustelnik + Kochankowie nasuwa na myśl to, że trzeba się bardzo konkretnie zdecydować na coś, ale należy to bardzo dogłębnie przemyśleć, wsłuchać się w siebie i dopiero na tej podstawie wybór można podjąć. Może dostaniesz propozycję stałej pracy w Królu Denarów i w Kochankach będziesz się zastanawiał czy zostać na stażu, czy iść dalej. As Denarów wskazuje nowy finansowy stabilny początek, na mocnych fundamentach.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Noa20
5 godzin temu, Ziomal597 napisał:

 

 

1. Aura kwietnia 2020

 

4 Pucharów  - 6 Pucharów  - Rycerz Mieczy i wypadł jeszcze As Buław 

 

Tu raczej nic się nie zmieni, obrzydzenie i nerw na sytuację, będzie jak było, nijak ,z jakimiś porywami,  mogą dotyczyć tej ogólnej sytuacji lub Twoje  jakieś nowe pomysły i gotowość do działania

 

2. Jak będzie wyglądał dla mnie okres pomiędzy kwietniem a czerwcem?

 

Król Denarów  - Pustelnik - Kochankowie +As Denarów

Tego króla denarów to widzę w tym czasie już po raz któryś u innych i u siebie. Hmm.. w każdym razie okres ten powinien być Ci korzystny, może po czasie odosobnienia przyniesie korzystne umowy, transakcje finansowe (kochankowie,as denarów)

 

 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ziomal597 napisał:

1. Aura kwietnia 2020

 

4 Pucharów  - 6 Pucharów  - Rycerz Mieczy i wypadł jeszcze As Buław 

 

Na początku widać odizolowanie, zamknięcie i wracanie pamięcią do przeszłości. Natomiast w rycerzu mieczy wydarzy się coś nagłego. W asie buław może nauka czegoś nowego, jakaś propozycja.

 

 

 

2. Jak będzie wyglądał dla mnie okres pomiędzy kwietniem a czerwcem?

 

Król Denarów  - Pustelnik - Kochankowie +As Denarów 

Król denarów to dobra sytuacja finansowa, ale też czasem dążenie do celu, który sobie wyznaczyliśmy i w pustelniku może być właśnie jakąś propozycja (bo to jakieś nowe doświadczenia), ale będziesz się wahać czy ją przyjąć. Propozycja ta by znacznie poprawiła Twoje finanse i była pozytywna.

Ja myślę, że jakaś propozycja jakieś pracy czy nauki czegoś nowego powinna pojawić się na przełomie kwietnia i maja, bo kilka tutaj kart mówi o początku :) Trzymam kciuki, aby wszystko się ułożyło :)

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.03.2020 o 14:36, Ziomal597 napisał:

1. Aura kwietnia 2020

 

4 Pucharów  - 6 Pucharów  - Rycerz Mieczy i wypadł jeszcze As Buław

Może powrócić (6 kielichów) jakaś dawna znajomość, kontakt (Rycerz Mieczy), o którym już całkowicie zapomniałeś, nie zauważasz (4 Kielichy). Na to, ze to będzie nowy, i aktywny początek w waszej znajomości wskazuję też As Buław :) Też, oczywiście 6 kielichów i As buław mogą zwiastować o końcu kwarantanny :)

W dniu 18.03.2020 o 14:36, Ziomal597 napisał:

2. Jak będzie wyglądał dla mnie okres pomiędzy kwietniem a czerwcem?

 

Król Denarów  - Pustelnik - Kochankowie +As Denarów 

Chyba jako wartościowy (Król Monet) i Doświadczony (Pustelnik) pracownik dostaniesz propozycje lepszej pracy i będziesz wybierał. Też możliwe, że będziesz wybierał najlepszą pozycje finansową.

 

Powodzenia :) 

 

Odnośnik do komentarza
 
 
⚖
1
W dniu 18.03.2020 o 14:36, Ziomal597 napisał:

Hej 

Zapytałem kart o najbliższą przyszłość 

 

1. Aura kwietnia 2020

 

4 Pucharów  - 6 Pucharów  - Rycerz Mieczy i wypadł jeszcze As Buław 

 

Widać, że obecna sytuacja wpłynie na twoje samopoczucie. Zamkniesz się w sobie i swoich emocjach. Z nudów albo melancholii możesz odświeżyć dawne kontakty drogą internetową.

 

2. Jak będzie wyglądał dla mnie okres pomiędzy kwietniem a czerwcem?

 

Król Denarów  - Pustelnik - Kochankowie +As Denarów 

 

Zbyt wiele nie będzie sie działo. Król Denarów jest bierny, a obok Pustelnik, czyli raczej większych zmian na obecną chwilę się nie zanosi, ale może pojawic się jakaś szansa nowego zarobku, ale wszystko zależy od tego jaką drogą wybierzesz.

 

Co o tym myślicie?

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...