Skocz do zawartości

czy były się odezwie?


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

5 lat po rozstaniu, ale ja nadal tęsknie to po pierwsze.

Po drugie straciliśmy bliską nam osobę, wspólną przyjaciółkę niedawno. Była to jedyna osoba, która w nas wierzyła do końca i jako jedyna pomagała nam w problemach związkowych.

 

Czy obecna sytuacja spowoduje odnowienie kontaktu w ciągu 3 miesięcy?

5 kielichów - as denarów - król denarów

5 kielichów - emocje, które nami targają w związku z sytuacją straty przyjaciółki. As denarów w sumie wskazuje na jakąś szanse, na nowy początek.

Król denarów to typowo mój były, decyzja może będzie zależeć od niego.

Chyba jednak może coś być z tym asem?

 

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
28 minut temu, olejos napisał:

Czy obecna sytuacja spowoduje odnowienie kontaktu w ciągu 3 miesięcy?

5 kielichów - as denarów - król denarów

5 kielichów - emocje, które nami targają w związku z sytuacją straty przyjaciółki. As denarów w sumie wskazuje na jakąś szanse, na nowy początek.

Król denarów to typowo mój były, decyzja może będzie zależeć od niego.

Chyba jednak może coś być z tym asem?

 

Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty :( i współczuję Ci również z powodu tęsknoty za byłym, która trwa tak długo. 

 

Po tych kartach faktycznie widać żal i ból w 5 kielichów. Jeśli chodzi o Was, to stawiałabym raczej na kontakt bardziej formalny, bo to jednak denary, a nie kielichy. Czyli np. wymianę wiadomości w związku z sytuacją, spotkanie na pogrzebie, niekoniecznie jednak wznowienie relacji miłosnej. Król denarówy to też raczej przyjaciel niż kochanek. Dodatkowo on kieruje się logiką, myśli bardzo trzeźwo, mało impulsywnie i nie kieruje się emocjami. Jest zasadniczy i konsekwentny. 5 kielichów może też wskazywać na Twoje rozczarowanie i tęsknotę za nim, trudność z uwolnieniem się od przeszłości i ciągłe spoglądanie na te rozbite puchary, czyli waszą przeszłość. 

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

olejos, współczuje Ci bardzo z powodu Twojej straty :(

23 godziny temu, olejos napisał:

Czy obecna sytuacja spowoduje odnowienie kontaktu w ciągu 3 miesięcy?

5 kielichów - as denarów - król denarów

5 Kielichów mogły zaznaczyć głęboki smutek i żal, który tkwi w Tobie teraz, ale co do kontaktu, myślę, że Priestess to dobrze ujęła, pojawi się szansa na spotkanie, rozmowę z powodu akurat żałoby, może niestety na pogrzebie. Nie ma kart uczuciowych, co w sumie jest oczekiwanym w tej sytuacji i Król Monet w takim otoczeniu raczej wygląda na przyjaciela, który może Ci jakoś konkretnie (monety) pomóc w Twojej trosce. As Monet to szansa na dalszy kontakt, ale chyba nie koniecznie uczuciowy. Chyba że za dłuższy czas.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość Noa20
W dniu 18.03.2020 o 17:27, olejos napisał:

 

 

Czy obecna sytuacja spowoduje odnowienie kontaktu w ciągu 3 miesięcy?

5 kielichów - as denarów - król denarów

Przykro  mi to pisać ale niestety nie. On sobie odpuścił bo ma nowe lepsze perspektywy. Dopuszczalne jakieś żale, kondolencje w tle itp, nawet jakieś oficjalne spotkanie ..ale kontaktu to nie odnowi , absolutnie, oprócz powyższego  (żal oficjalny) on  nie potrzebuje nic więcej (król denarów) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...