Skocz do zawartości

Do końca kwietnia


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi


1. Obecna sytuacja - 7 mieczy - kwarantanna, praca zdalna z domu, unikanie ludzi, organizowanie dnia codziennego w inny sposób 

2. Pomaga/przeszkadza - 4 buławy - dobrze mi samej w domu 

3. Świadomość - Giermek monet - skupiam się na nauce oraz akceptacji nowych zmian 

4. Podświadomość - 4 puchary - walczę z sobą otworzyć wino - nie otworzyć, za jakiś czas będę znudzona sytuacją 

5. Przeszłość - Rycerz pucharów - kiedyś ważny był dla mnie mężczyzna w typie rycerza pucharów, ale sama ostatnio prowadziłam przyjemne życie mimo dużego nakładu mojej pracy 

6. Bliska przyszłość - Cesarz (As pucharów) - nowy mężczyzna pojawi się w moim życiu 

7. Moje energia - 6 buław (Gwiazda) - jestem pełna energii, wiem czego chce i idę po swoje, mam zaufanie do "kosmosu" 

8. Otoczenie - Głupiec (Kapłan) - nowe otoczenie, być może poprzez obecna działalność przyciągnę osoby dbające o rozwój - pokrewne dusze, lub partnera z przeznaczenia 

9. Obawy/nadzieje - 10 mieczy (giermek monet) - czekam, aż to się skończy i będę mogła realizować rozpoczęte projekty 

10. Dalsza przyszłość - Królowa monet 10 monet Cesarzowa Król monet - mocno zaznacza się energia ziemi, ważna będzie dla mnie rodzina, oraz jakiś mężczyzna. Nie biorę pod uwagę zajętego mężczyzny, wiec tak nie odczytuje tych kart. Widzę spełnioną i szczęśliwą kobietę. 

 

1C325843-2B44-4B7E-8729-C47E9CC64F5D.jpeg

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

1. Obecna sytuacja: trzeba trochę powymyslac, żeby znaleźć dobre rozwiązanie i wynalazki dla obecnej sytuacji,bo trzeba jakoś sobie radzić .

2. Tak, w 4 bulaw i też widzi się relaksowe i ciepłe klimaty domu, gdzie pracujesz :)

3. Świadomość: widzisz szansę na doszkolenie się, może rozważasz nowe możliwości zawodowe/finansowe;

4. Masz zniechęcenie do obecnego trybu życia i sytuacji, jesteś znudzona;

5. Lub zaznacza się zakochanie, może rzeczywiście w tym panu, którego wspomniałaś, które miało miejsce w przeszłości, lub ogólnie bardzo emocjonalny okres życia i otwarte serce;

6. W przyszłości widać zakochanie w konserwatywnym, władczym, wysoko postawionym mężczyźnie :)

7. Jesteś bardzo idealistyczna i pewna siebie, masz energię, aby spełnić swoje marzenia :)

8. Otoczenie może popędzać Ciebie do formowania nowego, radosnego (Głupiec) spojrzenia na świat, systemu wartości (Kaplan) :)

9. Tak, też mi się wydaje, że czekasz na koniec obecnej sytuacji (paź to może też lek lub szczepionka która do tego się przyczyni);

10. Prawie same monety i Cesarzowa, na moje, to przede wszystkim mówi o dobrym zdrowiu i stabilnej sytuacji rinansowej, może szansę na awans (Cesarzowa i 10 monet). Też może mówić o wejście w poważny, stabilny związek (10 monet): Król i Królowa jako partnerzy, i szczególnie podkreśla się Twoja rola, jako dobrej dla niego partnerki (Cesarzowa) :)

 

Powodzenia ;)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...