Skocz do zawartości

Czy będzie kontakt w kwietniu?


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę obecną sytuację, wiele znajomych bardziej dba o relacje. Zastanawiam się, czy ta osoba ponowi kontakt.

 

Czy osoba Y odezwie się w kwietniu?

 

9 buław+9 denarów+6 denarów+Słońce

 

Myślę, że on stroni przed kontaktem, bo w tym momencie zajęty jest swoim życiem.

 

Jakie są szanse na odnowienie znajomości w kwietniu:

 

X pucharów+Królowa Denarów+Paź monet+X buław

 

Widać, że wszedł z kimś w relację i odnowa znajomości, byłaby jedynie obciążeniem.

 

 

Odnośnik do komentarza

Czy ta osoba się odezwie ? 
9 buław 9 denarów 6 denarów słońce 

 

Sam z siebie ta osoba nie ma takiej potrzeby, o czym mówi 9 buław 9 monet. Kontakt może wyjść od Ciebie 6 monet i będzie to bardziej kontakt przyjacielski - co tam u Ciebie słychać.

 

Szanse na odnowienie znajomosci 

10 denarów królowa denarów paź monet 10 buław

 

Marne szanse, ta osoba jest w relacji i to ja zajmuje, być może spodziewają się dziecka. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mezza napisał:

Czy osoba Y odezwie się w kwietniu?

 

9 buław+9 denarów+6 denarów+Słońce

Nie sądzę. Już pierwsza karta mówi o tym, że on/ona nie chce się kontaktować bo jest mu  dobrze samemu ze sobą. 6 Denarów na relację nie jest dobrą kartą  bo w tym aspekcie to kontakt z łaski. 

Reasumując myślę, że osoba Y nie odezwie się zważając na swój komfort.

 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mezza napisał:

Jakie są szanse na odnowienie znajomości w kwietniu:

 

X pucharów+Królowa Denarów+Paź monet+X buław

Szanse zawsze są ;)

Natomiast według kart - tak jak piszesz  - może z kimś być w relacji związkowej. Dlatego kontakt z Tobą z jego strony bardzo by go przytłoczył. 

 

 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, mezza napisał:

Czy osoba Y odezwie się w kwietniu?

 

9 buław+9 denarów+6 denarów+Słońce

 

Moim zdaniem nie odezwie się co pokazują karty 9 buław i 9 denarów, bo mu dobrze samemu ze sobą. Nie ma potrzeby kontaktu. W 6 denarów będziesz na ten kontakt czekać. Może sama zdecydujesz się do niego odezwać. On sam z siebie moim zdaniem się nie odezwie pierwszy

Cytat

 

Jakie są szanse na odnowienie znajomości w kwietniu:

 

X pucharów+Królowa Denarów+Paź monet+X buław

 

Moim zdaniem Pan ten jest w związku a paź monet to może dziecko, którego się spodziewają

Edytowane przez Mala_83
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.03.2020 o 01:54, mezza napisał:

Czy osoba Y odezwie się w kwietniu?

 

9 buław+9 denarów+6 denarów+Słońce

Przede wszystkim powiem, że relacja raczej równą nie jest w tym układzie - 6 monet idzie tu od razu po 9 monet - co znaczy, że ktoś jest w pozycji bardziej komfortowej, bardziej siebie docenia, myślę, że chodzi o niego, bo to Ty chcesz kontaktu. On ma do tego zniechęcenie, wstrzymuje się, opiera (( buław + 9 monet), może opiera się przez to, że jest w związku (następne pytanie)), się broni. Sądząc po następnej podpowiedzi, jednak odezwiesz się do niego, zawitasz po przyjacielsku, bez żadnego podtekstu (Słońce);

W dniu 22.03.2020 o 01:54, mezza napisał:

Jakie są szanse na odnowienie znajomości w kwietniu:

 

X pucharów+Królowa Denarów+Paź monet+X buław

Jak i innym, wydaje mi się, że jest w związku z kobietą, bo 10 kielichów mówi w prost o związku, pojawia się też karta kobieca. Paz monet może być ich wspólnym dzieckiem z Monetową (2 karty należą do monet), ale też może chodzić o wiadomość od Ciebie, propozycje, która w związku z tym może być dla niego uciążliwą.

 

Mimo wszytko życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Ja również uważam, że niestety nie odezwie się. Broni się przed kontaktem ( 9 Buław). Obecnie chyba skupia na sferze materialnej.

Szansa na odnowę jakaś jest, ale 10 Kielichów to karta rodziny, Pazik Denarów może to być dziecko, a Denarowa to jego matka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Maestro
W dniu 22.03.2020 o 01:54, mezza napisał:

Czy osoba Y odezwie się w kwietniu?

9 buław+9 denarów+6 denarów+Słońce

Tak, myślę że się odezwie, ale raczej w swojej sprawie/interesie lub aby się dowartościować/pochwalić czymś. Jest zainteresowany sobą, a nie tym, co dzieje się u Ciebie. 

 

W dniu 22.03.2020 o 01:54, mezza napisał:

Jakie są szanse na odnowienie znajomości w kwietniu:

X pucharów+Królowa Denarów+Paź monet+X buław

Średnio niestety.... :/ Myślę, że pan jest zajęty i nie będzie zainteresowany odnawianiem znajomości. Pojawi się jakaś informacja o jego nowym związku, co mocno Cię przybije. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.04.2020 o 01:34, Priestess napisał:

Tak, myślę że się odezwie, ale raczej w swojej sprawie/interesie lub aby się dowartościować/pochwalić czymś. Jest zainteresowany sobą, a nie tym, co dzieje się u Ciebie. 

 

Średnio niestety.... :/ Myślę, że pan jest zajęty i nie będzie zainteresowany odnawianiem znajomości. Pojawi się jakaś informacja o jego nowym związku, co mocno Cię przybije. 

Pan się odezwał i tak jak opisałaś chyba dla własnej satysfakcji. 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...