Skocz do zawartości

Czy w najbliższym czasie dojdzie do spotkania?


marchewka29

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że nie chodzi mi o czas stricte bezpośredni ze względu na panującą sytuację na świecie i kilkaset dzielących nas kilometrów. Więc przyjmijmy, ze horyzont czasowy to kilka tygodni. 
 

Pytania: Czy w ciągu najbliższych tygodni dojdzie między nami do spotkania i co z tego spotkania może wyniknąć?   
 

Wylosowane karty to: Sąd, 6 kielichów, 7 buław

 

Wg. mojej interpretacji do spotkania może dojść i może ono wiązać się ze sporymi emocjami. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że do spotkania nie dojdzie. Na końcu rozkładu jest 7 buław, która raczej oznacza bronienie się, walką z niewidzialnym przeciwnikiem. Osoba będzie raczej na obecną chwilę stroniła od możliwości spotkania się face2face.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie dojdzie do spotkania. Bardziej będzie rozmyślanie nad tym co było, wspominanie. Jednak w 7 buław Pan będzie bronił swojego terytorium, może obecna sytuacja go na tyle stresuje, że nie zdecyduje się na spotkanie.

Może bardziej było zadać pytanie o kontakt a nie spotkanie (no chyba, że macie normalny kontakt)

Odnośnik do komentarza

Wobec napiętej  sytuacji  na świecie, wg mnie  nie  dojdzie  do spotkania, mimo że  bardzo będziecie  tego  chcieć ! Utkniecie  w że tak powiem  w  słodkim punkcie  na  wspominaniach  i planach. Nic  poza tym,  do nastąpienia  czasu spokoju i następnej  okazji.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak na obecna chwile wyglada wasza relacja. Karty pokazują odnowienia kontaktu, na poziomie na jakim była wcześniej. Spotkania fizycznego może nie być i raczej długo na nie trzeba będzie poczekać, ale wznowienie relacji online jak najbardziej lub jej kontynuacja. Widać w kartach, ze wspominasz to co się wydarzyło między wami. 7 buław może to być twój wkład w próbę utrzymania relacji. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.03.2020 o 14:47, marchewka29 napisał:

Pytania: Czy w ciągu najbliższych tygodni dojdzie między nami do spotkania i co z tego spotkania może wyniknąć?   
 

Wylosowane karty to: Sąd, 6 kielichów, 7 buław

Nie wiem, czy już znajdowaliście się w jakiejś relacji - Sąd i 6 kielichów w takiej kombinacji wyznaczyli by powrót starych dobrych czasów :) Może być chęć spotkania, bardzo sentymentalna, ale tu są przeszkody przez sytuacje, którą mamy, może gorąco będziecie chcieli ją zwalczyć (7 buław)

Kontakt internetowy, przez Skype/Messanger - jak najbardziej :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...