Skocz do zawartości

Pierwsza połowa kwietnia


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle postawiłam karty na pierwszą połowę kwietnia. Żeby było łatwiej spojrzeć na karty parę słów o obecnej sytuacji :) Obecnie jestem sama i nie spotykam się z żadnym mężczyzną (miałam założyć profil na portalu randkowym, ale z racji obecnej sytuacji odpuściłam). Na ta chwilę pracuję z domu co zapewne potrwa do Świąt. Pan X to osoba, z którą kiedyś się spotykałam i siedzi mi w głowie, ale Pan obecnie spotyka się z jakąś kobietą.

 

Aura
rycerz pucharów + 10 mieczy + 3 denary
Jakby ktoś czarował słowami, prawił komplementy a później zniknął, albo wydarzyło się coś co tą znajomośc definitywnie zakończy. Spowoduje to, że będzie to czas skończenia z rutyną. To wydarzenie 10 mieczy mocno mną wstrząśnie co zmeini moje życie.

 

Praca
10 buław + Koło Fortuny + 9 pucharów 
Będę przytłoczona tą obecną sytuacją i pracą z domu, ale wydarzy się coś co sprawi radość. Może kwota premii, która sprawi radość.

 

Uczucia
9 buław + 6 mieczy + rycerz mieczy
Raczej nikogo nie będę wpuszczać do swojego życia, będę toczyć wewnętrzną walka z samą sobą ale pojawi się ktoś młodszy, który namiesza mi w głowie i zniknie. 6 mieczy to nowa droga jak i odcięci od przeszłosci więc tutaj może być tak, że odetnę się też od kogoś z przeszłości.

 

Najważniejsze wydarzenie
cesarz + 7 mieczy + paź pucharów
Będzie stabilnie do czasu aż wyjdzie na jaw coś co sprawi, że inaczej na kogoś spojrzę. Może jakiś mężczyna będzie mnie tutaj próbował oszukać.

 

Rada
mag + moc + 5 mieczy
Karty radzą aby nie bać się ryzyka, być twardą, bo z wszystkim sobie poradzę pomimo jakiś przeszkód na drodze. Przyszło mi też do głowy żeby być atrakcyjną, pełną sekaspilu kobietą, która myśli o sobie :)

 

Relacja z X
eremita + 10 buław + królowa buław
Tutaj widać moją samotność i przytłoczenie tym, że Pan się spotyka nadal z kobietą, którą jakiś czas temu poznał.

 

Może ktoś spojrzy i doda swoją interpretację :)

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Mala_83 napisał:

Aura
rycerz pucharów + 10m + 3 denary

Bardzo ospale, co mocno Cię psychicznie wyniszczy. Za antidotum może posłużyć praca, bo 3 Denarów to właśnie karta współpracy.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Mala_83 napisał:

Praca
10 buław + Koło Fortuny + 9 pucharów 

W pracy dominować będzie temat koronawirusa , bo w tle masz Koło Fortuny,  czyli zrządzenie losu, coś czego nie da się uniknąć. Z tego właśnie powodu będziesz bardzo wykończona. 9 Pucharów to karta próżnowania. Wydaję mi się, że dadzą Ci przymusowe wolne, w związku z tą sytuacją.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
9 buław + 6 mieczy + rycerz mieczy

W uczuciach nic się nie zmieni niestety.

W pewnym momencie zdystansujesz się bo zajmiesz się projektami zawodowymi, o czym mówi 6 Mieczy w połączeniu z Rycerzem Mieczy. 

Zmieni się to, że uczucia nie będą już dla Ciebie najważniejsze , gdyż 6 Mieczy to karta brama.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Mala_83 napisał:

Rada
mag + moc + 5 mieczy

Bądź przebojowa, walcz. Udowodnij sobie i innym, że stać Cię na wiele. Nie poddawaj się, nawet jak coś pójdzie nie po Twojej myśli.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Mala_83 napisał:

Relacja z X
eremita + 10 buław + królowa buław

Będziecie żyli w oddaleniu, separacji. W efekcie będzie to dla Ciebie bardzo męczące, wręcz będziesz miała tej sytuacji dość.

Królowa Buław i tu dwie możliwości się kłaniają.. albo masz rywalkę , albo to Ty będziesz tą królową buław i powiesz finalnie co o tej  - powiedzmy- półmartwej relacji myślisz i postawisz warunki. Królowa Buław to konkretna kobieta,  wiedząca czego chce, mająca jednocześnie pazur. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Ziomal597 za interpretację. Co do pracy to na obecną chwilę pracuję zdalnie, ale bliżej świąt może być mniej tej pracy stąd wybiorę się może na urlop lub zwyczajnie będę miała dość i wezmę kilka dni urlopu, żeby odpocząć o pracy z domu. Obecna sytuacja powoduje, że faktycznie mam dość, bo siedzę sama w domu, bo u rodziców nie bardzo mam warunki do pracy. Co do Pana X to męczy mnie ta sytuacja z racji, że Pan można powiedzieć spotyka się na moich oczach i to trochę kuje serduszko. Zobaczymy co to dalej będzie :)

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Mala_83 napisał:

Dzięki serdeczne @Ziomal597 za interpretację. Co do pracy to na obecną chwilę pracuję zdalnie, ale bliżej świąt może być mniej tej pracy stąd wybiorę się może na urlop lub zwyczajnie będę miała dość i wezmę kilka dni urlopu, żeby odpocząć o pracy z domu. Obecna sytuacja powoduje, że faktycznie mam dość, bo siedzę sama w domu, bo u rodziców nie bardzo mam warunki do pracy. Co do Pana X to męczy mnie ta sytuacja z racji, że Pan można powiedzieć spotyka się na moich oczach i to trochę kuje serduszko. Zobaczymy co to dalej będzie :)

Trzymam kciuki. Ja też siedzę sam w domu,  pracuję zdalnie, co bardzo mnie wycieńcza. Przyzwyczajony jestem do nadmiernej aktywności. 

Damy radę!  ;)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Mala_83 napisał:

Mnie najbardziej męczy ten brak kontaktu z innymi, ale nie ma innego wyjścia :) Damy radę :) 

Zawsze może zdalnie pisać z ludźmi  - po to istnieje Facebook i inne portale  ;)

Odnośnik do komentarza
 
 
 
 
6 godzin temu, Mala_83 napisał:

Jak zwykle postawiłam karty na pierwszą połowę kwietnia. Żeby było łatwiej spojrzeć na karty parę słów o obecnej sytuacji :) Obecnie jestem sama i nie spotykam się z żadnym mężczyzną (miałam założyć profil na portalu randkowym, ale z racji obecnej sytuacji odpuściłam). Na ta chwilę pracuję z domu co zapewne potrwa do Świąt. Pan X to osoba, z którą kiedyś się spotykałam i siedzi mi w głowie, ale Pan obecnie spotyka się z jakąś kobietą.

 

Aura
rycerz pucharów + 10m + 3 denary
 

10 monet pokazuje często więzi rodzinne, rodziny wielopokoleniowe. Biorąc pod uwagę obecną sytuację, myślę, że będziesz spędzała czas w domu wśród najbliższych. Będziecie próbowali dobrze współgrać ze sobą i konkretnie działać np. podział obowiązków w domu.

 

Praca
10 buław + Koło Fortuny + 9 pucharów 
 

9 pucharów w moich kartach na marzec pokazała pracę w samotności. Nie wiem, czy pracujesz zdalnie, ale bardzo możliwe, ze tak się stanie lub będzie to praca w samotności, co wcale Cię nie zasmuci. Jednak w tym wszystko możesz czuć obciążenie nadmiarem obowiązków lub problemów.

 

Uczucia
9 buław + 6 mieczy + rycerz mieczy

W miłości raczej zastój. Ty nie czujesz się jeszcze na siłach, aby poznać nową osobą albo obecna sytuacja wpłynie na wycofanie się z randkowania. Myślę, że czeka jeszcze Ciebie podróż wewnątrz siebie, aby pewne sprawy uporządkować i się od nich odciąć, pozostawić za sobą. To może być jeszcze nerwowy proces, pełen wewnętrznych frustracji. Gnasz przed siebie, ale trochę chaotycznie.

 
 
 
 
6 godzin temu, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
cesarz + 7 mieczy + paź pucharów
 

Jakiś mężczyzna starszy od Ciebie, a nawet żonaty może kusić jakąś propozycją, ale za tym się kryje jakiś podstęp, nieszczerość i kłamstwa.  Ewentualnie, jakiś mężczyzna będzie unikał spotkania z tobą.

 

Rada
mag + moc + 5 mieczy
 

Musisz działać i wziąć sprawy w swoje ręce. Czasem nawet być bezwzględną.

 

Relacja z X
eremita + 10 buław + królowa buław
 

Tutaj nic nie ma, została jedynie pustka, ale zatrzymaj się i wyciągnij pewne wnioski, naucz się być najlepszym przyjacielem dla samego siebie. Ciebie dobija fakt, że ta relacja się skończyła i tak jak powiedziałaś, że on ma już kogoś innego.

 

Może ktoś spojrzy i doda swoją interpretację :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @mezza za interpretację. Co do aury to napisałam skrótem myślowym i mamy tam 10 mieczy. Mam nadzieję, że nie pokazuje to jakiegoś złego wydarzenia :(

Pracuję faktycznie już 2 tydzień z domu, co powoduje, że z niektórymi rzeczami muszę radzić sobie sama co czasem podcina skrzydła.

Uczucia z racji obecnej sytuacji odpuszcze bo zdecydowanie wole po krótkiej rozmowie spotać się na żywo.

Z resztą się zgadzam :)

Dziękuję jeszcze raz za interpretację :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Aura
rycerz pucharów + 10 mieczy + 3 denary
wydaje mi się, że karty pokazują Twój nastrój - będziesz miała czas, że sama nie będziesz wiedziała o co Ci chodzi, możesz być przygnębiona, dopiero koniec miesiąca robi się jakiś bardziej optymistyczny

 

Praca
10 buław + Koło Fortuny + 9 pucharów 
początek miesiąca ciężki, będziesz przytłoczona wydarzeniami, ale później los przyniesie zmianę i będziesz zadwololna

 

Uczucia
9 buław + 6 mieczy + rycerz mieczy
dla mnie to jest jakieś przeciążenie emocjami, jakbyś chciała jakiejś zmiany w tym obszarze, ale Pan wyraźnie się odcina od Ciebie

 

Najważniejsze wydarzenie
cesarz + 7 mieczy + paź pucharów
generalnie będzie stabilinie i coś przykombinujesz, na czym dobrze wyjdziesz, dostaniesz jakąś dobrą wiadomość

 

Rada
mag + moc + 5 mieczy
wykorzystuj swoje atuty, swoje zdolności i kombinuj na swoją stronę

 

Relacja z X
eremita + 10 buław + królowa buław
tutaj nie ma relacji, eremita jest samotny, a królowa zainteresowana

 

Dobrego miesiąca!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Aura: myślę, że skończy się (10 mieczy) Twoje zauroczenie (Rycerz Kielichów) w kimś (może w tym zajętym Panie), ale przepracuje to i ruszysz w dalszą drogę;

Praca: teraz czujesz okropne zmęczenie tym co robisz, z biegiem czasu jednak (Koło) poczujesz zadowolnie (sobą) i satysfakcję od tego, co robisz (9 kielichów)

Uczucia: potwierdza moje myśli, co do Aury, zaczniesz krytycznie i ostrożnie (9 buław + Rycerz Mieczy) oceniać - może tez tego Pana - w 6 mieczy widać odcięcie i nową drogę;

Najważniejsze wydarzenie: lub szef coś nakręci, nakłamie, lub jakiś niekoniecznie szczery mężczyzna zacznie Cię podrywać przez internet;

Rada: zastosuj cała swoją inteligencję (Mag) i samokontrolę (Siła), żeby unikać porażki i pewnie z nią się zmierzyć :)

Relacja z X: osamotnienie, ale i ważne doświadczenie (Pustelnik), zmęczenie, przytłoczenie (10 buław) , ale myślę że niedługie, bo Królowa Buław na końcu znowu chce lśnić i walczyć o serca :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Iwka78 i @Willow. Faktycznie teraz jakoś mam już dość wszystkiego. Ta praca z domu mnie przytłacza i męczy. Mam sporo pracy, która powoduje, że czasem pracuje po 9-10H. Cała ta sytuacja też powoduje, że jestem psychicznie zmęczona i martwię się o rodziców. W uczuciach zastój, ale to czas jaki poświęcam dla siebie, aby poukładać sobie wszystko. Zobaczymy jak to wszystko się dalej potoczy :) Dziękuję za interpretacje i pozdrawiam :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.03.2020 o 17:17, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

Aura
rycerz pucharów + 10 mieczy + 3 denary
Jakoś ta sytuacja i praca zdalna strasznie mnie zmęczyły, że w pewnym momencie musiałam się odciąć od pracy i pobyć sama z sobą.

 

Praca
10 buław + Koło Fortuny + 9 pucharów 
Tutaj konieczne było kilka dni urlopu i pobycia sama z sobą bo miałam już dość

 

Uczucia
9 buław + 6 mieczy + rycerz mieczy
Tutaj tak jak @Willow powiedziała, trochę zaczęłam krytyczniej patrzeć na Pana z przeszłości i na jego pewne zachowania o których wiem. Nikt za bardzo się nie pojawił oprócz osób z przeszłości które sobie przypominały o mnie. Głównie to kontakt internetowy nic nie wnoszący

 

Najważniejsze wydarzenie
cesarz + 7 mieczy + paź pucharów
Tutaj Pan, który jest po rozwodzie i zakończonym kilka dni temu związku zaczął podbijać do mnie i jakieś dziwne propozycje składać, które nie do końca miały pokrycie w realu. Jak to określę obiecanie gruszek na wierzbie po kwarantannie a to już z tym Panem przerabiałam :)

 

Rada
mag + moc + 5 mieczy
Tutaj chyba katy kazały kombinować, aby mi było dobrze :)

 

Relacja z X
eremita + 10 buław + królowa buław

Zero kontaktu z Panem aż wpadłam na genialny pomysł życzeń światęcznych i napisałam do Pana na które Pan odpisał, więc ta królowa buław to chyba kontakt z mojej strony

Dziękuję wszystkim za interpretacje i pozdrawiam serdecznie :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...