Skocz do zawartości

znalezienie pracy, 6 miesięcy


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, stawiam rozkłady na pół roku.

Kiedy największa szansa znalezienia pracy?

 

Czy znajdę pracę w kwietniu?

As denarów - siła - 10 kielichów

Największa szansa? Ale jakim cudem, skoro taka sytuacja na świecie i wszystko stoi...

 

Czy znajdę pracę w maju?

3 buław - giermek mieczy - 6 mieczy

Możliwe zrezygnowanie i zmienie kierunku szukania, brak pracy.

 

Czy znajdę pracę w czerwcu?

Cesarzowa - giermek mieczy - pustelnik

Zmiana kierunku szukania, tak jak poprzednio, brak pracy.

 

Czy znajdę pracę w lipcu?

Wisielec - 4 denarów - król kielichów

Problemy finansowe i zrezygnowanie, brak pracy.

 

Czy znajdę pracę w sierpniu?

as denarów - 5 kielichów - król kielichów

Załamanie nerwowe i problemy finansowe, brak pracy

 

Czy znajdę pracę we wrześniu?

Giermek denarów - 5 buław - rycerz denarów

Motywacja, uporczywe szukanie pracy, walka, możliwe znalezienie pracy

Odnośnik do komentarza

W kwietniu to ty szukasz przez neta i masz dużo wetrwy nie poddajesz się, ale.. Zostajesz w domu. 

 

Ja widzę pracę w grudniu. Rekrutacja i stabilna praca, wymagająca pewnych powtarzalnych czynności buziaki. 

 

 

Noo idą, robię karty 8 chyba znów wrócę do wróżenia... Jaksa, starych czasów...

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Sheina napisał:

W kwietniu to ty szukasz przez neta i masz dużo wetrwy nie poddajesz się, ale.. Zostajesz w domu. 

 

Ja widzę pracę w grudniu. Rekrutacja i stabilna praca, wymagająca pewnych powtarzalnych czynności buziaki. 

 

 

Noo idą, robię karty 8 chyba znów wrócę do wróżenia... Jaksa, starych czasów...

W grudniu? :)

Nie pociesza mnie to, bezrobotna przez cały rok? :(

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, olejos napisał:

Czy znajdę pracę w kwietniu?

As denarów - siła - 10 kielichów

Jest potencjał na to, że właśnie w kwietniu znajdziesz pracę, z tym,  że ostatnia karta 10 Pucharów mówi o tym, że coś Ci zostanie obiecane , "klepnięte" na później. 

Upolujesz coś ale w kwietniu jeszcze tego nie zaczniesz. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, olejos napisał:

Czy znajdę pracę w maju?

3 buław - giermek mieczy - 6 mieczy

3 Buław potwierdza rozkład kwietniowy. Coś Ci zaklepią na później bo 3 Buław to karta perspektyw na przyszłość bliższą lub dalszą ale to nie jest "już".

Paź Mieczy mówi nam o tym, że mimo tego będziesz dalej szukała i znów coś upolujesz. W efekcie zmienisz pracę ale chyba nie na tą, którą znajdziesz zdalnie w kwietniu, tylko na jeszcze inną..

Edytowane przez Ziomal597
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, olejos napisał:

Czy znajdę pracę w czerwcu?

Cesarzowa - giermek mieczy - pustelnik

Jeśli podejmiesz pracę w maju to w czerwcu będziesz Cesarzową, czyli usatysfakcjonowaną zawodowo kobietą wprawiającą się w nowej pracy. Pustelnik to też nauka...

 

Jeśli w maju nie podejmiesz pracy z własnego wyboru , to tu także możliwe są poszukiwania.. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, olejos napisał:

W grudniu? :)

Nie pociesza mnie to, bezrobotna przez cały rok? :(

Wierzę moja droga. Niestety jest ciężko sama dziś informuje szefowa, że się zwalnia m bo to bardzo toksyczne miejsce, a nie mam nic innego a fo tego kredyt i mieszkanie, to dopiero szaleństwo.. Reszta kart dla mnie zbyt pracować nie jest ale maj jeszcze też źle nie wygląda. O ile sie podejmiesz. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kwiecień: mimo sytuacji w której się znajdujemy, nam wrażenie, że już w kwietniu pojawi się oferta (As Monet), dla której okażesz się dobrym kandydatem (Siła), 10 kielichów w tej sytuacji można tłumaczyć różnie, może to twoja wielką radość i poczucie głębokiej więzi z tymi ludźmi, lub odniesienie do tego, że możesz na razie pracować z domu;

Maj: dalej praca zdalna (mieczy, szczególnie mi czemuś 6 mieczy się kojarzy), wdrożenie (3 buław), doszkolenie (paź.mieczy);

Czerwiec: dalej widzę doszkolenie (paź mieczy + Pustelnik), Cesarzowa  też jest kobietą, która cieszy się wygodami i jest zatrudniona (ma pieniądze), w Pustelniku i paziu znowu widzę pracę zdalnie;

Myślę, że od lipca zaczniesz pracować z biura - Wisielec może zaznaczyć przyzwyczajenie do nowych warunków :)

Król Kielichów to pewnie Twój szef :)

We wrześniu bardzo dobrze widać pewna i stabilną pracę (Rycerz Monet), może być nieco gorsze stanowisko (Paź Monet - jako ktoś początkujący) i bardzo dużo konkurencji w zespole (5 buław - może 5 kielichów wyżej pojawiła się właśnie przez te 2 rzeczy), ale pewna i stabilną - Rycerz Monet :)

Też ważnym jest zauważyć, że w obecnych warunkach, mieczy niekoniecznie są na nie - najczęściej zaznaczają coś przez internet ;)

 

Życzę powodzenia i trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Czerwiec widać aktywne szukanie pracy Cesarzowa paz mieczy - przeglądanie ogłoszeń. Pustelnik na końcu miesiąc i Wisielec na początku kolejnego jednak wskazuje oczekiwanie. 4 monety może będziesz starała się o jakieś pieniądze. Oferta jest w as denarów, ale prace możesz zacząć od września. 
W kartach widać aktywna prace we wrześniu, będziesz uczyła się czegoś nowego o czym mówi paź monet, rycerz monet pokazuje, ze to stabilna praca - nie dorywcza. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

w kartach mi Rycerz monet najczęściej pokazywał prace na etat (wrzesień)

 

a w czerwcu (Cesarzowa, Paź mieczy, Pustelnik)

może pojawi się jakieś krótkotrwałe zajęcie/zlecenie) na pracę z domu - lub tylko propozycja, z której  nie skorzystasz

 

powodzenia :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Początek lipca, podpisalam umowe o prace. Nie jest to praca marzen, ale szukanie czegos bardziej powaznego zostawiam na później. I w sumie wisielec na początku to pokazuje póki co. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...