Skocz do zawartości

Praca zdalna


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę drugi tydzień pracując zdalnie z domu. Postanowiłam zapytać do kiedy będę pracować zdalnie ?

 

3 tygodnie - 3 puchary (Diabeł 6 mieczy) tutaj jeszcze z domu ze względu na panującą epidemie Diabeł 

4 tygodnie - Koło Fortuny (4 mieczy) tutaj niby zmiana akcji, ale 4 mieczy wskazują również bardziej na prace z domu 

5 tygodni - Wieża (Królowa buław) w wieży widzę informację o powrocie do pracy, być może tylko jakiejś części pracowników - tych nie chorujących na nic przewlekle

6 tygodni - Cesarz Siła - zdecydowanie widać prace w siedzibie firmy - powrót do normalności, realizację zadań, być może przejęcie jakiś projektów  

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, zakretka23 napisał:

3 tygodnie - 3 puchary (Diabeł 6 mieczy) tutaj jeszcze z domu ze względu na panującą epidemie Diabeł 

Zdalnie zdalnie,  co podkreśla 6 Mieczy, czyli wysyłanie projektów itp do szefa lub jeszcze gdzieś indziej .. generalnie to karta transferów. Diabeł podkreśla to zniewolenie, uwiązanie i konieczność spędzania czasu wyłącznie w domu.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, zakretka23 napisał:

4 tygodnie - Koło Fortuny (4 mieczy)

Też zdalnie. 4 Mieczy to kwarantanna a koło fortuny to także przymus losu. Tak ma być i koniec kropka. 

Koło Fortuny to nieubłagalne zrządzenie losu, zatem tu także widzę pracę w domu.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, zakretka23 napisał:

5 tygodni - Wieża (Królowa buław)

Tu już na szczęście może się coś ruszyć bo jest (nagłe) zburzenie tego zastoju i powrót do pełnej aktywności.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, zakretka23 napisał:

6 tygodni - Cesarz Siła - 

Praca w siedzibie firmy. Powrót do starych dobrych czasów,  bo Moc to karta sukcesu.. 

Reasumując w 5 tygodniu letargu,  czyli za 3 tygodnie ( jak mówisz,  że już 2 tyg jesteś w domu) powinno się ruszyć w tej kwestii.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Nie jest to optymistyczna wersja. Oznacza, to ze sytuacja związana z pandemia będzie się rozwijać. W tej chwili zaczynam mieć dosyć, gdyż moi przełożeni kompletnie nie pojmują na czym polega praca zdalna. W domu tez brakuje dużego biurka z odpowiednim fotelem. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, zakretka23 napisał:

Nie jest to optymistyczna wersja. Oznacza, to ze sytuacja związana z pandemia będzie się rozwijać. W tej chwili zaczynam mieć dosyć, gdyż moi przełożeni kompletnie nie pojmują na czym polega praca zdalna. W domu tez brakuje dużego biurka z odpowiednim fotelem. 

Ja też się męczę i na pewno oprócz nas ogromna rzesza ludzi się męczy. Ważne,  abyśmy byli zdrowi  ;)

Z tych wszystkich rozkładów,  czy to moich ,  czy to naszych koleżanek, kolegów wynika,  że dopiero w drugiej połowie kwietnia to będzie hamowało..

Ciężka sytuacja. Rok 2020 na straty  :(

Odnośnik do komentarza

Nie zgodzę się ten rok jest rokiem ogromnych zmian. Zmiany zazwyczaj są bolesne - nie jeden motyl miałby o tym dużo do powiedzenia. Świat dłużej tak nie mógł funkcjonować. Zauważmy, ze również pojęliśmy, ze nie ma przyszłości. Przyszłość to tylko iluzja. Zawsze jest teraz. Polecam medytacje oraz cwicznia oddechowe. Można zacząć pisać książkę czy bloga, lub zostać youtuberm :D
Staram się wykorzystywać ten czas na maksa i celebruje każda chwile. Tylko pracodawca mnie wkurza brakiem zrozumienia ze zmiany są koniecznie - zmiany zarządzania. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, zakretka23 napisał:

Nie zgodzę się ten rok jest rokiem ogromnych zmian. Zmiany zazwyczaj są bolesne - nie jeden motyl miałby o tym dużo do powiedzenia. Świat dłużej tak nie mógł funkcjonować. Zauważmy, ze również pojęliśmy, ze nie ma przyszłości. Przyszłość to tylko iluzja. Zawsze jest teraz. Polecam medytacje oraz cwicznia oddechowe. Można zacząć pisać książkę czy bloga, lub zostać youtuberm :D
Staram się wykorzystywać ten czas na maksa i celebruje każda chwile. Tylko pracodawca mnie wkurza brakiem zrozumienia ze zmiany są koniecznie - zmiany zarządzania. 

No tak,  bo 2020 to rok otwierający nową dekadę. Tylko dlaczego te zmiany są na niekorzyść? Po tej pandemii ludzie będą wariować. Będą się izolowali, będą mniej wylewni albo wcale.

To już nie będzie to samo. To będzie inny świat,  taki chłodny.

Edukacja może na stałe przejść na tryb online, przez co ludzie zatracą możliwość osobistego kontaktu.

 

Słabo trochę..

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, zakretka23 napisał:

Siedzę drugi tydzień pracując zdalnie z domu. Postanowiłam zapytać do kiedy będę pracować zdalnie ?

 

3 tygodnie - 3 puchary (Diabeł 6 mieczy) tutaj jeszcze z domu ze względu na panującą epidemie Diabeł 

4 tygodnie - Koło Fortuny (4 mieczy) tutaj niby zmiana akcji, ale 4 mieczy wskazują również bardziej na prace z domu 

5 tygodni - Wieża (Królowa buław) w wieży widzę informację o powrocie do pracy, być może tylko jakiejś części pracowników - tych nie chorujących na nic przewlekle

6 tygodni - Cesarz Siła - zdecydowanie widać prace w siedzibie firmy - powrót do normalności, realizację zadań, być może przejęcie jakiś projektów  

 

W piątym tygodniu będziesz już pracować w firmie odzyjesz, pełna sił ruszysz do przodu. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, ze trzeci tydzień dalej pracuje z domu 3 puchary. Jednak mamy problem z programem, który będzie nam niezbędny do dalszej pracy i nie więzieni czy 4 tygodnia nie będziemy musieli wrócić do biura - Koło Fortuny (4 miecze). Postanowiłam dopytać i wyciągnęłam ponownie karty na 4 tydzień - 6-10.04 

2 monety Księżyc 9 monet 

będę rozważanie na ten temat, brane za i przeciw, jednak mam wrażenie, ze ten tydzień będzie jeszcze z domu o czym mówi 9 monet - wygoda, Księżyc to zbiorowy lek o zdrowie podczas dojazdów

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.03.2020 o 07:56, zakretka23 napisał:

3 tygodnie - 3 puchary (Diabeł 6 mieczy)

Praca zdalna, ale może znajdujesz dla siebie w tym chwili radości (3 kielichy)

W dniu 23.03.2020 o 07:56, zakretka23 napisał:

4 tygodnie - Koło Fortuny (4 mieczy)

Będziemy siedzieć w domu i obserwować rozwój  zdarzeń chorobowych, bo 4 mieczy to nie tylko lóżko domowe, ale i choroba...

W dniu 23.03.2020 o 07:56, zakretka23 napisał:

5 tygodni - Wieża (Królowa buław)

Widzi mi się "wyjście z wieży", na zewnątrz, więcej aktywności (Królowa Buław)

W dniu 23.03.2020 o 07:56, zakretka23 napisał:

6 tygodni - Cesarz Siła

Tak, powrót do pracy, ale ze świeżą energią ;)

W dniu 26.03.2020 o 15:03, zakretka23 napisał:

Postanowiłam dopytać i wyciągnęłam ponownie karty na 4 tydzień - 6-10.04 

2 monety Księżyc 9 monet 

Dalej będziecie pracować z domu (9 monet), a co do programu, to będzie działał ale chaotycznie (2 monet) z niejasnych powodów (Księżyc - też zakłocenie)

 

Dużo zdrowia Ci życzę i spokoju na sercu :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Teraz w Wieży widzę informacje ze już nigdy nie wrócimy do biur. Testujemy niwy system - biurko w biurze można sobie rezerwować na dzień, tydzień, jakiś okres czasu, ale stawiamy na prace zdalna u tutaj trzeba się zorganizować. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...