Skocz do zawartości

Co wyniknie z tej znajomości?


marchewka29

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie z góry przepraszam, że piszę w złym wątku zapewne, ale nie mogłam znaleźć innego działu. Otóż poprosiłam jedną znaną wróżkę udzielającą się na jutjubie, aby postawiła karty na pytanie: Co wyniknie z tej znajomości? 

 

Niestety z rozpędu podałam złą datę urodzenia osoby, o którą pytałam. W rezultacie zgadzało się tylko imię, data była zła, wyszedł też inny znak zodiaku osoby o którą pytałam. Lecz wróżka stwierdziła, że w rozkładzie partnerskim daty urodzenia w ogóle nie mają znaczenia. Moim zdaniem mają, bo chodzi o konkretną energię konkretnej osoby. Cała wróżba była niepomyślna i w ogóle nie rezonowała z naszą sytuacją. Wyszło na to, że dopiero co się poznaliśmy, będziemy ze sobą randkowali, miło spędzali czas, ale znajomość się rozpadnie. Tymczasem znamy się prawie rok, nie jesteśmy parą, ale jest między nami duża zażyłość, otwieramy się przed sobą, zwierzamy od dawna razem wyjeżdżamy na wakacje. Czy wróżba przedstawiona przez ową wróżkę ma w ogóle sens? A może jakaś dobra duszyczka podjęła by się interpretacji postawionych kart. Ja niestety nie znam tej talii. Jest to z pewnością talia R.Waita, ale nie wiem która edycja i kilku kart nie potrafię zidentyfikować, stąd nie mogę przedstawić własnej interpretacji rozkładu. Zamieszczam zdjęcia. I z góry dziękuję!

9752F213-356F-429B-83C8-025B9F65AB4A.jpeg

0D111BA0-37D1-4D5D-BE8F-2EF9D2415362.jpeg

Edytowane przez marchewka29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Co wyniknie z tej znajomości?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...